Prichod i30 a jeho cena

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uvazujete uz teraz o kupe i30?

ano
27
47%
nie
30
53%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Do Presova dorazila nedavno tato predvadzacka 1.6i/full vybava. Nestihol som este jazdu, tak prispievam aspon fotkami. Myslim, ze je vydareny! :) Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Reklama
 

Krtek
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2005, 00:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

jandaxx píše:Čirá optika být nemusí, třeba stará Honda Accord type R ji nemá a má origo xenony. Ze zákona musí být automatická regulace sklonu a systém na očištění světlometů - ostřikovače nabo stěrače jak to mají některá Volva. Není to v silničním zákoně. Na tohle jsou speciální vyhlášky pro homologaci auta do provozu.
Nejsem se uplne jist, ale 100% musi byt regulace sklonu ale ostrikovace jsou snad jen doporucene. Jinak na aute mam tuhle sadu uz asi rok a pul a zadnej problem s policii a ani s ridicema. Svetla mam standartne serizena regloskopem ze servisu a no problem. Po Praze mam svetla permanentne na sklon 1 protoze vsude jsou lampy a svitim jen abych byl viden nikoli abych videl. No a tam kde konci lampy prepinam na 0 a frcim a nikomu to nevadi, dokonce ani kamionum ne a ti jsou na svetla vysazeni.
GETZ ELEGANCE 1,5 CRDi
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

Musí být obojí. Jak sklon světel tak i očištění světel (ostřik).
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Marecek píše:Musí být obojí. Jak sklon světel tak i očištění světel (ostřik).
Ano, je to tak. Už jsem to psal několikrát, takže už o tom přestaňte pochybovat. To že některé světlomety oslňují méně a některé více, je jejich konstrukcí. Getz třeba tolik neoslňuje, Elantra ano. To že někdo narazí na policajty a je to v pohodě, znamená pouze to, že ten dotyčný policajt tomu nerozumí. To neberu jako argument. A je to opravdu naposledy, co se k tomu vyjadřuji. Je to každého věc, jak je ohleduplný k ostatním. Mě to také svítilo super, navíc jsem xenony kupoval ještě v době, kdy stály celkem dost peněz. Poté kdy jsem zjistil, že to v noci oslňuje jak prase i když jsem měl světla skloněná, jsem to vyndal.
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Preco nespravite nove vlakno o svetlometoch?
Tu je hromadne foto novych i30-tiek na skvelom Hyundai off road zraze v Siklovom mlyne z 19.08.2007. Obrázek
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pri prilezitosti ganarancky jsem dostal prilezitost pujcit si vozidlo zdarma na vikend, 1.6 CVVT, by to 1.6 CRDi 85kW (mimochodem novy motor, o kterem na foru zatim neni zminka), skocim po tom hned.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Keby neboli tie diesle tak drahe :?
Ja som zase cital, ze prekvapil agregat 1.4i, subjektivne sa zdalo, ze je tak dobry ako 1.6i.
U nas maju zatial len 1.6i na predvadzanie, snad sa objavia aj ostatne, takze potom vyskusame.
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7904
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

servo píše:Preco nespravite nove vlakno o svetlometoch?
Tu je hromadne foto novych i30-tiek na skvelom Hyundai off road zraze v Siklovom mlyne z 19.08.2007. Obrázek

strieborny vyzera pekne.. Musim ale priznat ze Ceed je dizajnovo vyraznejsi a harmonickejsi.. a co sa tyka hyundaiu, som rad ze mam Accenta. Zatial dostavam same pochvaly za dizajn a prevedenie interieru. Iste i30 je nova generacia, materialy a technika je oproti accentu vyrazne dalej, ale cenovy rozdiel je velky. Predajca mi hovoril, ze Accent zanikne, pretoze stoji medzi triedami. Bude skor tendencia zvacsovat Getz (i20(ktory zacina budeovat dobre meno) a potom bude i30
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Trochu divnu paletu farieb ponukaju pre i30. Dost tazko by som si vyberal.
Inac skoda, ze nepredlzili zaruku ako KIA ceed, cenovo su na cca rovnakej urovni, ale v zaruke je velky rozdiel. A teda je tu dilema, ci ostat verny H., a ci z toho budem mat nejake vyhody alebo prejst na takisto dobre vyzerajuci a prepracovany ceed s dlhou zarukou?!?
mozno, ze zaruku predlzia, ked zacnu ich chrlit v Nosoviciach. :shock:
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Když si koupíte I30 v Praze na Butovicích, dostanete záruku 5 let. Mají to jako akci. A není to vázáno na leasing. Rozdíl v materiálech a zpracování mezi Accentem a I30 je kosmický. Seděl jsem na Butovicích v I30 a potom ihned přesedl do Accenta. Nedá se to vůbec srovnat. Když to nevidíte takhle ihned po sobě, ani vás to nenapadne. Jestliže ty auta porovnáte 5 minut po sobě, uplně to třískne do očí.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Včera jsem měl možnost projet i30 klasik 1,4.Jel jsem asi tři km,co můžu posoudit,brzdy ostré jak břitva,motor šel pěkně za plynem,posezení prima,ale komfort má ještě lepší v tom jsem ale jenom seděl na prodejně v OL.Za ty prachy hned.
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

jandaxx píše:Když si koupíte I30 v Praze na Butovicích, dostanete záruku 5 let. Mají to jako akci. A není to vázáno na leasing. Rozdíl v materiálech a zpracování mezi Accentem a I30 je kosmický. Seděl jsem na Butovicích v I30 a potom ihned přesedl do Accenta. Nedá se to vůbec srovnat. Když to nevidíte takhle ihned po sobě, ani vás to nenapadne. Jestliže ty auta porovnáte 5 minut po sobě, uplně to třískne do očí.
Je to akcia iba tohto salonu, alebo Hyundai CZ? Zaujimave infi, diks.
Tucson 2.0i CVVT + Getz 1.4i + Galloper 2.5TD
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Jandaxx: chlape to se ceni..(zes ty xenony sundal potom cos zjistil ze oslnujou)
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

i30

Příspěvek od rade622 »

Na srazu by měly být dvě i30 k předvedení a snad i k jízdě po ploše.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Když jsem to zjistil, ještě jsem o tom nějaký čas přemýšlel. Poté, co na mě často v noci někdo blikal že oslňuji, jsem to raději vyndal. A to jsem tam měl teplotu 10 000k, která svítila super modře. Mám je doma v šuplíku. Nejsem žádný militantní odpůrce dodělaných xenonů. Tedy těch, které neotravují ostatní. Kdybych si třeba koupil novou I30tku která má čočky a zjistil, že to neoslňuje, tak je tam klidně šoupnu znova. Jde jen o to, nechovat se jako hovado k ostatním.

Ohledně té záruky. Podle mne to je marketingová akce prodejce na Butovicích, jak přitáhnout zákazníky. Prostě jim nabídnou něco více než ostatní. Už někdy na podzim měli podobnou akci na Accenta. Na toho byla záruka 4 roky.




Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“