Kolísání otáček při studeném startu Accent 1,4 .

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

A nepřehráli Ti tam ještě tu starší verzi? :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matejsl
*
Příspěvky: 44
Registrován: 13 led 2008, 08:25

Příspěvek od Matejsl »

neviem ale je to uz OK
KIA RIO II 1,4 SPORTY
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Tak dnes ma kontaktoval "môj" servis na prehratie softu. Dohodli sme sa na štvrtok. Nuž po chladnejších ránach napíšem čo a ako. Dúfam, že to bude OK. :P
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Patrik Merka
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 říj 2007, 17:04
Bydliště: Tetětice

Příspěvek od Patrik Merka »

Tak se po delší době hlásím. Ted jsem volal se šéfem servisu v UH a ten mi řekl at jestě počkám do příštího týdne s možným přehrátím softu. Údajně opravdu nový soft. existuje , ale snad jsou s ním nějaké problémy (již se začal přehrávat, ale na některých autech se seká ???). Tuto informaci má ze školení , které bylo nyní v Praze. Tak tedy počkám do př.týdne a zase tam volám a dám pak vědět jak dopadnu.
Všem přeji pevné nervy. Patrik
ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od ovi »

:) no a já mám domluvený přehrátí v OL tento pátek, tak jsem moooc zvědavý. Má být ještě zima, tak to hned otestuju.
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Tak mám nový SW :wink: Dnes mi ho přehráli v Olmiku, tak jsem zvedavej! Hned zítra to trubnu a dám vědět 8) Byl jsem ale ujištěn, že vše bude v pořádku :shock:
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Accent

Příspěvek od ceme »

Ahojte tak je to otras čo sa sede ved ja som už spravil hukot ohladom toho sekania mal som hondu Civic r.v.98 super autíčko ale začalo korodovať tak som si povedal že si kúpim nové autíčko no a za 400.000 Sk nebolo nič iné dobré ako Accent v polnej výbave. Po 3 dnoch začalo to sekanie skoro som onemel nové auto a toto??? človek si myslel če bude mať 3 roky pokoj a teraz toto v servise sa tváril že o ničom nevedie proste otras a povedal mi že mám nechať naštrtované auto tri minutky a bude to o.k tak som mu povedal že kde žije auto za 400.000 Sk a on povie že nech sa predohreje??? tak teraz to budem riešiť rázne auto má 10000km a stále seká nech to do 30 dni odstránia alebo nech vrátia peniaze. Auto kupované V BA Auto palace.
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Sekanica

Příspěvek od ceme »

Ahojte tak je to otras čo sa sede ved ja som už spravil hukot ohladom toho sekania mal som hondu Civic r.v.98 super autíčko ale začalo korodovať tak som si povedal že si kúpim nové autíčko no a za 400.000 Sk nebolo nič iné dobré ako Accent v polnej výbave. Po 3 dnoch začalo to sekanie skoro som onemel nové auto a toto??? človek si myslel če bude mať 3 roky pokoj a teraz toto v servise sa tváril že o ničom nevedie proste otras a povedal mi že mám nechať naštrtované auto tri minutky a bude to o.k tak som mu povedal že kde žije auto za 400.000 Sk a on povie že nech sa predohreje??? tak teraz to budem riešiť rázne auto má 10000km a stále seká nech to do 30 dni odstránia alebo nech vrátia peniaze. Auto kupované V BA Auto palace.



Obrázek
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Problém cukání by měl být vyřešen! Už je nový SW! Já ho mám od včerejška. Za chvíli jedu pryč, tak hned uvidím jestli to pomohlo!! Dám vědět!! A nenech se odbýt v servisu!!! :wink:
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dneska bola aspon tu v Brne dost zima - rano o osmej bolo este -1 ... tak mladez, ako vam to startovalo? cukalo to?

CRDi startuje stale uplne pohodovo, dal som mu cca minutu kym som skrabal celne sklo a slo to pohodovo.. ale uz aby bola jar :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od ceme »

blacki1 píše:Problém cukání by měl být vyřešen! Už je nový SW! Já ho mám od včerejška. Za chvíli jedu pryč, tak hned uvidím jestli to pomohlo!! Dám vědět!! A nenech se odbýt v servisu!!! :wink:
Obrázek

Super neboj servis kopne do zadku a ked budu chceť spraví sa mega reklama a autá sa nebudu tak lahko predávať daj vedieť potom ako ti to autíčko ide po nahraní nového SW vopred dakujem inak auto je fajn som spkojný až na tie nervozne rána ;)
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Tak!!! Vypadá to, že nový SW zabral :shock: :wink: HURÁ :D Uvidíme co ukáže čas,ale věřím,že to bude ok!! Auto jelo jako po másle hned po startu :wink: Tak volejte servis a hurá pro novej SW!! 8)
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od ceme »

blacki1 píše:Tak!!! Vypadá to, že nový SW zabral :shock: :wink: HURÁ :D Uvidíme co ukáže čas,ale věřím,že to bude ok!! Auto jelo jako po másle hned po startu :wink: Tak volejte servis a hurá pro novej SW!! 8)
Tak to som rád aj za teba :lol: inak servis sa neozval trocha ma ignoruje ale sa naží mi zavoalť ked bude mať termín na napálenie SW ;) ale dufam že sa ti to po čase nebude opakovať teda aj tebe aj ostatným lbo to by ma nasralo. Tak vela štasných KM ti prajem. :wink: Obrázek
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Zavolej hned do servisu! přehrátí SW je otázka tak půl hodiny. Mě to teda udělali hned. Ale taky jsem jim volal 2x do týdne kdy už bude konečně ten problém vyřešen :lol: Taky říkaly že mě hned zavolají a nikdo si ani nevzpoměl :? Musíme se o všechno postarat sami, bohužel je to tak! Hlavně ať už nám to pěkně fičí :P Držím ti pěsti!! Měj se 8)
Accent 1.4 Elegance Gold
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od ceme »

blacki1 píše:Zavolej hned do servisu! přehrátí SW je otázka tak půl hodiny. Mě to teda udělali hned. Ale taky jsem jim volal 2x do týdne kdy už bude konečně ten problém vyřešen :lol: Taky říkaly že mě hned zavolají a nikdo si ani nevzpoměl :? Musíme se o všechno postarat sami, bohužel je to tak! Hlavně ať už nám to pěkně fičí :P Držím ti pěsti!! Měj se 8)
Obrázek

Dakujem budem ta oj ostatných informovať ako to dopadne u nás v Bratislave a na Slovensku.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“