plnotučný člen :) !!!

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Nikdy jsem TCS na autě neměl až teď a musím říci že je to výborná věc a byl jsem velmi překvapený jak to umí podržet ve stopě a neustřelí to opravdu úžasná věc.
Coupe 2003,černá metla
Reklama
 

Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

Chtel bych jenom rict, ze je uplne jedno, jestli kupujes auto v bazaru, nebo primo od prodejce aut. Dle meho znameho, ktery skoncil u prodejcu vozu kvuli svemu svedomi. To co predvadeli s "predvadecimi modely" to mi zustaval rozum stat. Pocinaje stazenymi km, prasackym chovanim k vozu, opravou bouracek a nato presvedcovani o nebouranem vozu. Stejni borci jak v bazarech. Kamos daval auto na protiucet, kupoval nove a musim se smat, co ti panove s tim "starym" predvedli. Udelali z neho predvadecku :lol: (viz. upravy ktere jsem jiz zminoval) :D
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

Co se tyce TCS, ECS apod. blbustek, mej jsem je na exautu, jedine doporucuji. Co se tyce prokluzu, na podzim jsem parkoval na trave, pres noc sprchlo, byl to takovej mensi svah a zaboha jsem to nevyjel se zapnutym ani vypnutym. Tak jsem to vycouval a bylo :lol:
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

tiburon píše:Chtel bych jenom rict, ze je uplne jedno, jestli kupujes auto v bazaru, nebo primo od prodejce aut. Dle meho znameho, ktery skoncil u prodejcu vozu kvuli svemu svedomi. To co predvadeli s "predvadecimi modely" to mi zustaval rozum stat. Pocinaje stazenymi km, prasackym chovanim k vozu, opravou bouracek a nato presvedcovani o nebouranem vozu. Stejni borci jak v bazarech. Kamos daval auto na protiucet, kupoval nove a musim se smat, co ti panove s tim "starym" predvedli. Udelali z neho predvadecku :lol: (viz. upravy ktere jsem jiz zminoval) :D
Mno hele to je určo možný.

Ale každopádně ve mě originál prodejna budí prostě mnohem větší důvěru a hlavně to že jsem si mohl promluvit přímo s člověkem co s tim autem jezdil a ne s někym kdo auto nezná a jen prodává. Prostě z toho mám lepší pocit (i když ono to vážně může klidně být jak píšeš) když vim od koho kupuju a když vim že když mi řeknou že na to mám záruku tak že jí fakt mám apodobně....
Uživatelský avatar
Ladis-CVVT
*
Příspěvky: 18
Registrován: 27 led 2008, 15:34
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Ladis-CVVT »

Krásná barva, krásné auto. Musím ti ho opravdu pochválit, tenhle model taky považuju za nejhežčí, proto jsem si ho také pořídíl :D
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Borek píše:Vlasto,takhle to nefunguje-jako,že tě elektronika podrží a potom lup a auto je neovladatelné.Ta tě právě drží,reguluje techniku v mezích ovladatelnosti auta a ty se můžeš třeba p...t,prošlapávat podlahu plynem,ale ona zjistí,že už se kola začínají trhat a sníží výkon motoru(rychlost)tak,aby se auto pohodlně drželo na silnici-tzn.v mezích fyz.zákonů.Ona je nepřekračuje.Zato řidič,který si jen"myslí",že tu zatáčku projede 100km/h je ve svých snech překračuje....a bum. :wink: To stejné na vodě-když už se začnou kola protáčet a auto plavat,tak to řidič zjistí daleko později a reakce je zpožděná a mnohokrát už je pozdě.Elektronika zakročí v době,kdy ani nejlepší řidič netuší,že se něco začíná dít a zamezí ti přidávat plyn,protáčet kola a :shock: vyhlížet nejbližší strom. :lol: Také jsem odchovancem na autech,která neměla nic,ale že bych dnes nechtěl v autě nějaký z el.pomocníků-to právě naopak. :wink:
jasan. ja to spis myslel tak ze treba na snehu :arrow: znas to :wink: zatacka pridas a jedes rovne a ridic kterej vi ze ma to TCS si MUZE rict ze to zvladne rychlejc a taky ze jo. ale rikam musi bejt adekvatni ridic ne nekdo kdo si rekne ze ho elektronika podrzi. proto sem psal ze se hranice rychlosti posouvaj, pak zalezi na ridici :arrow: takze ta bezpecnost je ve spatnych rukach vic nebezpecna...
hlavni uplatneni bych videl na ten aqaplaning, tam je to myslim bez diskuze :wink:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Ladis-CVVT píše:Krásná barva, krásné auto. Musím ti ho opravdu pochválit, tenhle model taky považuju za nejhežčí, proto jsem si ho také pořídíl :D
Oooo. děkuji :wink:

tvoje ikonka se mě taky moc líbí. hlavně ty světla jsou vkusný, maska, nárazník,,,,, PROSTĚ MÁŠ FAKT PĚKNÝ AUTO :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

wzoras píše:
Ladis-CVVT píše:Krásná barva, krásné auto. Musím ti ho opravdu pochválit, tenhle model taky považuju za nejhežčí, proto jsem si ho také pořídíl :D
Oooo. děkuji :wink:

tvoje ikonka se mě taky moc líbí. hlavně ty světla jsou vkusný, maska, nárazník,,,,, PROSTĚ MÁŠ FAKT PĚKNÝ AUTO :lol: :lol: :lol:
si to kluci pochvalte a my ostatni budem jen tise zavidet.. :-)

ale az "vyzrajou", vykvetou a "zabehaj se", tak si ho taky koupim :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja vyznam TCS teprve zacinam pocitovat jelikoz sem predtim mel auto bez jakyhkoli vymozenosti spis sem ze zacatku vzdycky koukal co se to deje :D Hlavne kdyz se TCS zapne tak takove to proskubnuti a tak, na snehu sem to moc nezkousel a co sem cetl tak hlavne tam by ten vyznam mel byt markantni. A pri rozjezdech si clovek taky neohobli gumy a s mensim skubnutim vyrazi kupredu :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

víc než TCS bych tam uvítal samosvorný diferák, rychlejší výjezd ze zatáčky a na sněhu by to taky bylo fajn. TCS kola přibrzduje, kdežto ten diferencial s omezenou svorností pošle přebytečný moment na druhé kolo s vyšší adhezí... Ale to Hyundai Coupé mít asi nikdy nebude... :(
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

tak vic tam chybi prumerna spotreba ze vsech tech veci jenze ta neni u zadnyho modelu, je fakt ze co sem se pak rozhodl pro 2,7 tak sem mozna nadruhou stranu rad ze tam ten udaj neni , ale jinak je to dost blby ze to ma palubak a neni tam promerna spotreba clovek by to od palubaku ocekaval jako prvni udaj co ho zajima. Hold za tu cenu nemuzem taky chtit vse ze :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

To máš na mysli spotřebu aktuální v danej okamžik ??

Jo a lidi chci se zeptat. Ten palubní kompjůtr co tam je mě ukazuje jen kolik najedu km k benzínce (a to ještě dost blbě i kdyby to bylo v mílích :) ) a stav km. Dá se tam hodit něco jinýho nebo ne ?
Asi ne co ? Aspon já jsem na to teda žádnej knoflajz nenašel :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

jo sou tam na prepinani hned u toho takovy ty tycky nebo jak to nazvat :) ty mackas a prepina se to je tam trip A,B dojezd a druhy pak cistej cas cesty od toho kdy to stopnes, prumerna rychlost , dojezd na benzinu (ten pocita hodne blbe ale asi se to musi nejak resnout co sem cetl v manualu po vymene baterky oleje nebo tak :)

Myslel sem prumernou , v podstate tam mas jen budu na aktualni spotrebu coz je knicemu, a ten kroutak co to ukazuje taky moc nevim k cemu mi ten udaj je :ú
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dede-hlavně jestli sleduješ přídavnou brzdu(měřák momentální spotřeby). :lol: Když to sešlápneš a ručička vystřelý k 40l :shock: ,tak ti hned změkne noha na pedálu. :lol: Proto já tomuto ukazateli říkám přídavná brzda. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

to borek : presne tento budiik ma naucil jazdit kludne lebo ked clovek slape na pedaal a hned zbada ten budiik tak sa hned ukludnii :)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“