Ztlumení AVICU

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
dusan
*
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2008, 19:18
Bydliště: Olomoucko

Ztlumení AVICU

Příspěvek od dusan »

Zdraví, polykám první kilometry s novým krasavcem a nemůžu přijít na to jak v noci ztemnit AVIC, pokud nastavím ztlumení jasu a kontrastu v menu rádia - platí toto pouze pro rádio a AVIC září vesele dál. V přenosné navigaci byl mod den nebo noc a bylo to super. Nevíte někdo jak na to??? díky za radu
New Santa Fe 2,2 AT
Reklama
 

tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Re: Ztlumení AVICU

Příspěvek od tomki »

dusan píše:Zdraví, polykám první kilometry s novým krasavcem a nemůžu přijít na to jak v noci ztemnit AVIC, pokud nastavím ztlumení jasu a kontrastu v menu rádia - platí toto pouze pro rádio a AVIC září vesele dál. V přenosné navigaci byl mod den nebo noc a bylo to super. Nevíte někdo jak na to??? díky za radu
ahoj nechcem ti kazit radost ale najlepsie to stlmis ked to predas, pretoze je asi 95% pravdepodobnost ze ti auto vykradnu. Mne sa to stalo dvakrat a skoda bola raz 180 000,- druhykrat 9500,-
Samozrejme isiel po AVICU ktory som tam nemal lebo som auto kupil tyzden pred akciou. Tak si aspon chcel zobrat Alpine a tak mi rozvrtal kompletne celu palubovku a znicil cely interier.
Ked som bol na poistovni tak mi povedali ze denne tam maju tri vykradnute Fecka kvoli tomu Avicu. Veduci predaja mi hovoril pred par dnami ze to z dovodu abnormalneho vykradania ztahuju ako akciu, pretoze co kliet to rabovacka. Zlodeji uz vedia ze sa to lahko vybera takze ja osobne by som to predal za nejakych 50 000,- za co sa pobiju kupujuci a kupil by som si tam take audio ze by som sa z toho posral a k tomu este najaku navigaciu a kludne by som spaval.
Takto si dost na odstrel, ked mas aj garaz tak si ta najdu niekde v nakupnom centre.
Informacie mam priamo od poistovakov, predajcov aj policajtov.
dusan
*
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2008, 19:18
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od dusan »

Dík za radu, stejně bych rád radu ohledně toho podsvícení.
New Santa Fe 2,2 AT
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Prepinani podsviceni AVIC

Příspěvek od Zamo »

Je to zde https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=7058 mam to, funguje to perfektne a stoji to jen par korun.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Mako
*
Příspěvky: 26
Registrován: 24 říj 2006, 08:13

Příspěvek od Mako »

Já to mám vyřešeno tak ,že jsem si nechal namontovat světla pro denní svícení.

Mako 2.2CRDI AT 180 k
Petr73
*
Příspěvky: 48
Registrován: 30 led 2008, 16:55

Ztlumení Avic

Příspěvek od Petr73 »

Zdravím. Vyřešil jsem to ručním přepínáním. Obnáší to jeden malý spínač za pár korun, který jsem dal do záslepky vedle spínače spojky zadní nápravy. Přeruší se tuším oranžový drát k Avicu, nastaví a připojí přes spínač. Přepínám si to podle potřeby kdy chci a spokojenost... :)
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi Dynamic man.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“