Zvlastni zvuk z motoru !

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

bundys
*
Příspěvky: 21
Registrován: 21 led 2008, 09:25

Příspěvek od bundys »

jo tak s tim vlnovcem ti plne rozumim taky akorat shanim novej docela pekne to rve a to mam v nem jen malinkou dirku :D
aspon ze je dalsi pacient ve forme sonatky vylecen uf uf :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Takova dirka a co to nadela ze? V mem pripade to auto docela citelne stratilo vykon pri rozjizdeny uz to nebylo tak zive a taky urcite stoupla spotreba :)
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
bundys
*
Příspěvky: 21
Registrován: 21 led 2008, 09:25

Příspěvek od bundys »

to s tim vykonem s tebou plne souhlasim kdyz jsem si ho privazel z tabora tak mi hezky slapalo a predlo a ted to je hruza.
nevyhodu ale mam v tom ze ted nemuzu jezdit vubec za prve cekam na vlnovec a kamose automechanika kterej mi dohlizi na celkovej chod sonaty vcetne oprav a za 2. menil jsem olej v prevodovce kvuli jejim problemum a nalil jsem tam pp80 coz by byla prej vrazda pro razeni ( to mi rekli na oleje cz. a tyky hned doporucili jinej) tak mi zatim brm brm stoji pred barakem a delam mensi upravy vzhledu :lol: :lol: 8)
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Takze to auto ted muzes vyuzit jenom jako trenazer :lol: Delam si srandu. No taky budu muset menit olej. Tak porad jaky tam mam nalit. Uz vim jaky ne :lol:
A jake upravy delas hm?
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
bundys
*
Příspěvky: 21
Registrován: 21 led 2008, 09:25

Příspěvek od bundys »

no nakej borec mi poradil olej od selenia ale jeste mi nedosel rikal ze s tim ma dost velky zkusennosti a ze by mi to melo odstarnit i ty problemy s prevodovkou. kdyz mi radil na foru bylo videt ze tomu i dost rozumi je to presne nakej Selenia Car Technyx 75W/80 tak uvidime. dokonce se i nepohodli s nakym anonymem na tom foru a bylo to docela zajimavy. prodavaj ho po 1litru za 315kc. ale do sonaty potrebuju 2,2 l.

no kdyz jsem ji privezl tak mela celej interier polepenej drevenou tapetou vipadalo to i v celku pekne ale ne pro mladyho kluka.
tak jsem ji ztrhal a hezky vylestil zaklad. chbi mi jeste to ovladani oken a fukar u spoluzedce ten mi taky nejde vyndat.

pak jsem si delal podsviceni palubovky a ovladani topeni neboli skoro celyho sloupku.
byly tam normalni zarovicky ktery svitili jako u skodovek trochu vic do oranzova. jejich vimena za bilý SMD diody ( ktery se musely malinko upravit na plosnym spoji ) dodali sonate docela peknej vzhled nebot site bylý podsviceni a cernej interier - no proste parada. to se ale musi videt

dalsi uprava a zaroven oprava spocivala v radicce. mela trochu klepavou vuly a moc mi nevyhovovala jeji dylka.
vule se tedy odstranila hned pod radickou vypodlozenim plastovych podlozek a sikovny rucicky na flexe a cočku udelali z dlouhy radicky docela prymovej klacek na radeni jako u octavky.

ted doma pracuju na neonech do kufru a delal jsem si sablonu na predni spoiler.
nemuzu totiz nikde nic sehnat tak budu se sablonou obchazet naky auta a zkouset dokud nenarazim na naky kterymu sablona padla a podle typu si pak objednam spoiler a asi jeste malinko poladim.

no porad je co delat ceka me jeste podsviceni tlacitek na dverich na okna a jeste nakej ten svetelnej doplnek.

chces li radu uz asi mam 1% zkusennosti s rozebiranim palubovky a sloupku muzes i doporucit nekomu jinymu rad poradim :?: :D :D
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Tak taky ho asi pouziju. Vidim ze docela dost obmenujes svoje auto. Ktery rok vyroby mas?

Taky chci podsvitit budiky na modro a nevim jestli staci vymenit zarovky a bude to mit skoro ten samej efekt jak kdybych daval nove sablony do budiku. Udelal bymi je jedna fima. Sablony bile s modrou folii. cena od 600kc.

Budu si delat tez rutzne podsviceni auta jako treba zelene neony pod auto ,nejake to osvetleni interieru, a ruzne blbosti jako treba radicka s led diodama a tak. No a pak bych hctel koupit jeste nejake elektrony a to by bylo vse. Moc to auto do nejakeho tuningu echci davat. Ono uz samo o sobe se mi dost libi.

At se ti dari v tvych planech s autem a pak tu hod nejake foto at se podivam :wink: :lol:
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
bundys
*
Příspěvky: 21
Registrován: 21 led 2008, 09:25

Příspěvek od bundys »

mam r.v. 95. no na ty budiky me to malinko zamrzelo jsou tam jen 4 zarovky. ty diody ti to urcite osviti ale budes to mit jako ja na jednom miste vic ( tam kde je ta dioda) a nekde ti to zas bude svitit min. musim to taky v lete jeste rozebrat a udelat plosnej spoj po cely delce cisel na budiku pak to bude ok.

u ktery firmy objednavas ty budiky? ma nekou internetovou adresu? docela by me zajimalo co vytvrai za budicky :-)
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Tak tu je ta stranka na podsviceni budiku:http://www.tuningsamolepka.cz/new.php3? ... ategorie=3
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
bundys
*
Příspěvky: 21
Registrován: 21 led 2008, 09:25

Příspěvek od bundys »

ahoj strato prosim te z jakyho auta jsdou dat ty budiky do sonaty 95 diky za info
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Mas na mysli to podsviceni? Posles jim svoje sablony budiku na jejich adresu napises jim jak to chces mit udelane treba bile budiky a modre podsviceni a udelaji nove sablony nejsou to zadne polepy ale jakysi plast a oni ti to do tydne poslou nebo do tri dnu.
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Uživatelský avatar
GentleGreen
*
Příspěvky: 18
Registrován: 12 kvě 2008, 18:58

Příspěvek od GentleGreen »

:arrow: strato:
Sice je to už delší čas zpátky a jistě už máš po starosti. Stejně se ale zeptám: bylo výměnou vlnovce výfuku po problému, byla to příčina chraplavého zvuku? Asi mě to totiž čeká taky, vlnovec vypadá, že se začíná loučit... dík za odpověď!
Sonata 2.0 GLS 2002 gentle green
dříve ford mondeo - ani on neměl chybu
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

GentleGreen píše::arrow: strato:
Sice je to už delší čas zpátky a jistě už máš po starosti. Stejně se ale zeptám: bylo výměnou vlnovce výfuku po problému, byla to příčina chraplavého zvuku? Asi mě to totiž čeká taky, vlnovec vypadá, že se začíná loučit... dík za odpověď!
No po starosti uz mam chvalabohu za sebou. :) Jo melo to takovy chraplavy zvuk a taky kdyz sem drzel otacky na stejne urovni tak chvilku to drzelo a pak zase na chvilku spadli a zase se vratili do normalu ale to bylu spusobeno tim ze jak sem mel ten vlnovec deravi tak to nasavalo vzduch. Postacujici odpoved? :wink: :)
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

neblbol vam nahodou aj pocitac lebo ja som mal roztrhnuty vlnovec a pocitac mi daval take cisla na dojazd ako keby som mal auto na vzduch :) pocitac mi ukazoval dojazd kolo 200km a uz mi svietila rezerva mi odrezali potom ten vlnovec navarili druhy a hned to bolo v poriadku typujem aj preti ze blbol ze lambda nedostavala tolko informacii lebo to prepustalo este pred nou
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

inak neviem na isto ale malokedy sa to znici same to sa vedsinou stane ked buchnes vyfuk vedsinou ked sa schadza z obruvnikou tak hned tam sa to rozthne to je aj taka ochrana predtym aby ti neposkodilo svody
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „SONATA“