Opouštím řady hyundai clubu :(

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od laxo18 »

ono ked sa niekto rozhodne pre auto ako srdcovka napriklad M3 u mna coupe tak si myslim neni co riesit kazdy mame svoje sny :)
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od Yurii »

maxik píše:Ja myslim ze na rozbiti hhuby staci i tech 90 co ma scoupe :D ne kdyz mas silny auto tak pak uz konci vsechny sranda, vidim to sam, tochu vic pridas plyn a uz se motaj kola no control, kor kdyz mam m3 bez asr :lol: volva se mi vzdycky libila ale spis saab kdyz svedsky auto :D takova 9-5 kombi aero hmmm to bych si nechal libit
Joo clovece, moje rec jenze 9-3 Aero je porad jeste silene nedostupny oproti tomu Volvu... Hlavne se mi na Volvech libi bezpecnost, ze nereznou a maj solidni motory. Ale o tom tohle téma neni ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Opouštím řady hyundai clubu :(

Příspěvek od delphino »

to me se ty starsi volva a saaby nikdy moc nelibily, takovy kostky, samej pravej uhel =), to muj sen byla vzdycky toyota cellica ta druha generace od 96roku, ale bohuzel ani 12let stary modely,aby byly trochu zachovaly nesly,kdyz jsem shanel pod 100tis :( ,ale ta generace po 2000 ou ou, az za par let doslouzi korejec, tak mi snad jeste bude cukat ruka :evil:
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Odpovědět

Zpět na „COUPE“