Hyundai Coupe 2.0

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Petr

Příspěvek od Petr »

Jo jasně, jak jsem psal, hledam něco max do těch 130, tak jsem bral většinu v téhle cenové relaci :oops:
No a k tomu volantu, když už tam neni airbag, tak by mě aspoň nemrzelo tam dát sportovní volant.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr píše:Jo jasně, jak jsem psal, hledam něco max do těch 130, tak jsem bral většinu v téhle cenové relaci :oops:
No a k tomu volantu, když už tam neni airbag, tak by mě aspoň nemrzelo tam dát sportovní volant.
čim víc ušetříš při nákupu, tim víc pak do toho auta narveš, krom toho coupé neni zrovna levná záležitost, to že to bylo bouraný zepředu, evidentně tak že se skroutili přední elektrony by mi sportovní volant nevynahradil.......každopádně pokud budeš kupovat, nech si alespoň 50t na vopravy bokem....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Petr

Příspěvek od Petr »

Hm, to s tim volantem byl spíš jen vtip. Ty kola by mě ani tak nevadily, stejně bych tam chtěl tak 16". Jiná věc je, jestli by se mi vyplatilo dát 90tis za tohle + kola + nutné opravy, nebo koupit rovnou něco aspoň o fous lepšího za těch 120tis. Minimálně rozvoďák bych ale stejně musel měnit. Tak nevim. :shock:
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

To Tiburon: no asi tajný to není 135 tis. ale je z až s Moravy, kterej blázen jede koupit auto na Moravu ? hm.. já :lol:

souhlas na tipcarsu je jich hodně, většinu sme slítly po bazarech, tu svojí mám přes anonci vlastně se tam ani neohřála
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Petr píše:Hm, to s tim volantem byl spíš jen vtip. Ty kola by mě ani tak nevadily, stejně bych tam chtěl tak 16". Jiná věc je, jestli by se mi vyplatilo dát 90tis za tohle + kola + nutné opravy, nebo koupit rovnou něco aspoň o fous lepšího za těch 120tis. Minimálně rozvoďák bych ale stejně musel měnit. Tak nevim. :shock:
myslim že se vyplatí koupit za 180t v super stavu po prvním majitely s poctivou servisní knížkou, minimálně r.v.99, najeto max 70t. Za 90 nebo 120 to je fuk...to se ti tady snažim celou dobu vysvětlit, jinak rozvoďák a kladky, to je to nejlevnější.....na 16tky se vyprdni, neni to povolený a už tak má tuhej podvozek (a to ani nemluvim vo cenách za gumy, 15tky 195/50 se daj sehnat - 1na Pirelli za 1500,- kdežto 16tky budou stát minimálně dvojnásobek a to se bavíme jenom o gumách)...neni to jenom vo tom utratit 120 a spoléhat na to že všechno bude v pohodě...prostě můj názor je že za tyhle peníze neseženeš nic v pohodě v slušnym stavu - nemusí to tak bejt - já si to myslim :wink:
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 22 čer 2005, 19:15, celkem upraveno 4 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:To Tiburon: no asi tajný to není 135 tis. ale je z až s Moravy, kterej blázen jede koupit auto na Moravu ? hm.. já :lol:

souhlas na tipcarsu je jich hodně, většinu sme slítly po bazarech, tu svojí mám přes anonci vlastně se tam ani neohřála
to sem se neptal já to byl Petr :D naprosto chápu že jsi jela na Moravu, pokud to byla výhodná nabídka, já bych jel klidně taky kdyby se to vyplatilo...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruce Lee »

Já dal za mou Lantru 1.8(r.96) v r.2000(koupeno v Praze)170.000,-a měla nalítáno 83000km.Nedávno měli v Ostravě tu samou(r.97)ale"holou"za 100.000,-.KM nevím,stejně to s těma KM není nikdy jisté,zvláště bez servisky.
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Bruce Lee píše:Já dal za mou Lantru 1.8(r.96) v r.2000(koupeno v Praze)170.000,-a měla nalítáno 83000km.Nedávno měli v Ostravě tu samou(r.97)ale"holou"za 100.000,-.KM nevím,stejně to s těma KM není nikdy jisté,zvláště bez servisky.
To bylo na mě? vždyť sem psal "poctivou servisku" - tim sem myslel např aby bylo každý razítko jíný (jinej odstín inkoustu), je jasný když to auto bude po servisní kontrole v roce 2004 a bude tam napsáno třeba 68000 km ,že to bude vypadat solidně, krom toho než ho koupim tak ho samozdřejmě nechám prohlídnout v servisu a tam by to měli přibližně poznat s testu motoru atd...
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 22 čer 2005, 22:28, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

TO ALL: PROSÍM POUŽÍVEJTE U ODPOVĚDI NA DANOU OTÁZKU, IKONKU "CITOVAT" PŘÍMO U ODPOVĚDI NA KTEROU ODPOVÍDÁTE! - JE V PRAVÉM HORNÍM ROHU DANÉ ODPOVĚDI! AŤ VÍME KDO KOMU A NA CO ODPOVÍDÁ, AŤ V TOM NENI TAKOVEJ BORDEL
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Tiburon_FX píše:
CARy píše:To Tiburon: no asi tajný to není 135 tis. ale je z až s Moravy, kterej blázen jede koupit auto na Moravu ? hm.. já :lol:

souhlas na tipcarsu je jich hodně, většinu sme slítly po bazarech, tu svojí mám přes anonci vlastně se tam ani neohřála
to sem se neptal já to byl Petr :D naprosto chápu že jsi jela na Moravu, pokud to byla výhodná nabídka, já bych jel klidně taky kdyby se to vyplatilo...
Já vím pak sem si to uvědomila, že to byl někdo , tak promiň.. :?
dík za souhlas, je fakt že na auto se neda ani spěchat , mě to trvalo měsic. Souhlasím, že je lepší koupit dražší.
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:
Tiburon_FX píše:
CARy píše:To Tiburon: no asi tajný to není 135 tis. ale je z až s Moravy, kterej blázen jede koupit auto na Moravu ? hm.. já :lol:

souhlas na tipcarsu je jich hodně, většinu sme slítly po bazarech, tu svojí mám přes anonci vlastně se tam ani neohřála
to sem se neptal já to byl Petr :D naprosto chápu že jsi jela na Moravu, pokud to byla výhodná nabídka, já bych jel klidně taky kdyby se to vyplatilo...
Já vím pak sem si to uvědomila, že to byl někdo , tak promiň.. :?
dík za souhlas, je fakt že na auto se neda ani spěchat , mě to trvalo měsic. Souhlasím, že je lepší koupit dražší.
v pohodě :) jinak to all, rozhodně se vyplatí nešetřit a prověřovat a čekat, než koupit něco s vystřelenejma pytlema....ze začátku jsem si myslel že budu rvát peníze do stylingu, ale teď budu rád když to auto utáhnu....každej to vidí růžově když to auto kupuje a nemyslí dopředu.....chce to zbavit se emocí při koupi a nebrat hned první na který narazíte....prostě udělejte maximum aby jste se dozvěděli co nejvíc o tom autě než ho koupíte. Vim že jsou to otřepaný fráze, ale málokdo dokáže kontrolovat svoje emoce při koupi auta, kór kupátka..
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lidi, neblaznete, nemusite se bat, ze kdyz je Coupe podezrele levny, ze to musi byt smejd.

http://bazar.hasa.cz/?co=bazar&id=214 v tomhle autosalonu kupujeme novy H a popr. tam dame neco na protiucet, jako to udelal majitel tohohle Coupe, je moc pekny:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no mnt, sem myslela že budu mlčet, ale nikdo tady fakt neřekl že to je šmejd , proboha Coupé to snad ani nejde, podezřelý to bejt nemusí, každej tu máme jinou zkušenost, já souhlasím s Tiburonem pač ten min rok ví o čem mluví :lol:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam píše:Lidi, neblaznete, nemusite se bat, ze kdyz je Coupe podezrele levny, ze to musi byt smejd.

http://bazar.hasa.cz/?co=bazar&id=214 v tomhle autosalonu kupujeme novy H a popr. tam dame neco na protiucet, jako to udelal majitel tohohle Coupe, je moc pekny:)
tenhle komentář mi přijde naprosto zbytečnej......vyjadřoval jsem se konkrétně k tomu co sem hodil petr a to mělo buchlý pytle, jinak že je to šmejd tady fakt nikdo netvrdí....hodil si sem fotky nějakýho kuptáka, a co jako? je pěkný...to sou snad všechny ne? :D to nic vo technickym stavu nevypovídá
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“