Benzínová nádrž

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od Hardcam »

camil.cz: mohu Ti dat kontakt na cloveka, ktery bys to dle me zvladl.
Pritelkyne je z te same vesnice, par mym znamym varil praskle narazniky a spoustu dalsich, na prvni pohled neresitelnych, zalezitosti. Muzes to zkusit. Mel by varit jak plast, tak i plech.

Aleš Altman
Hradečno 40, 273 04 (okres Kladno)
Mobil: +420 721 623 185
http://www.altmanmoto.cz
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

camil.cz
Příspěvky: 6
Registrován: 25 led 2009, 11:18

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od camil.cz »

V mym případě je tak blbě prasklá, že to neni vidět a moc ...teda skoro žádný místo pro přístup nebo kouknutí se, tam fakt neni. Praskla navrchu v rovné ploše, takže pokaždý při opravě musí ven. Z vnitřku interieru tam vidět neni. To znamená, že musí ven krardan, pak všechno odpojit a vyndat ...zas tak rychle to nejde :-) Byl jsem v jedný Vrakárně Hyundai, Praha-Kyje, Nedokončená ul. a už sem málem koupil jinou, ale byla nějak bouchlá takže se mě zmocnil strach z dalšího prasknutí ... no tak shánim dál. Viděl jsem tam dieslovou i benzínovou nádrž vedle sebe a vypadaj dost podobně, akorát ta dieselová má nahoře nějakej úchyt, kterej by se dal sundat, ale jestli jsou zaměnitelné to by se asi muselo zkusit. Dieselová nádrž by se sháněla mnohem líp ... :-(
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od Ovárek »

Jde o to,ze ty sváry velmi rady praskaji :cry: nevím,ale ptal jsem se na tyto typy nadrzi a jeden mi rikal,ze by to nemel byt problem zaletovat stribrem :-k Jnak mas pravdu s tim,ze nadrze na naftaky jsou spise k dispozici jak benzinove,ale jestli rikas,ze vypadaj podobne krom toho uchytu,co takhle ten uchyt tam udelat?Ale jestli to bude zase drzet...to je fakt [-X
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
camil.cz
Příspěvky: 6
Registrován: 25 led 2009, 11:18

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od camil.cz »

to že ty sváry praskaj, to mi taky jeden mechanik říkal. Ta naftová nádrž je dost podobná, ale nevim jestli se liší jenom tim úchytem. A koupit jí za cirka 4 tisíce a pak doma zjistit, že tam nepasuje, to se mi moc nechce.
osud
*
Příspěvky: 31
Registrován: 11 črc 2008, 12:03
Bydliště: Nový Vestec
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od osud »

Rozhodně to chci nějak řešit. Zkusím se někde stavit a ty nádrže porovnat. Můžu se zkusit zeptat v Úvalech, zatím byly vždy vstřícní. Navíc pokud půjde použít naftová tak bych byl skoro radši, teoreticky by měla být zachovalejší než benzínová a bylo by menší riziko že to začne znova téct. Do vaření se mi moc nechce, výsledek nejistý a zadarmo to nebude.
Hyundai Santa Fe 2,7V6 AT 2001
Obrázek
Ovárek
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2009, 09:59

Re: Benzínová nádrž

Příspěvek od Ovárek »

rozhodne se podivej,jestli mas vubec nadrz prasklou :wink: muzes tam mit nejakou hadicku,ci trubicku,ktera se lehce vymeni a nemusis kupovat dražší nadrz a co takhle tam udelat pridavnou nadrz? #-o Vim ze je to blbost,ale nekolikrat jsem to videt,nadrze jsou byvaly vzduchojemy apod...to bych mozna resil takhle u sebe,protoze misto v kufru na jezdeni po lese nepotrebuji,ale vy co to mate na cesty....
Mám rád český pivo,holky a nesnáším český cigá..:-)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“