idiot za prd-lí s dálkovejma

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od DEDe »

je to tak , proste podle me by mel byt clovek i tolerantni a ne hned vyvadet jasne ze kdyz nekdo dela blbosti musi ho nekdo upozornit aby to pak uz nedelal. vlastaFR kdyz najezdis tolik km to je prave to dokazu si to predstavit ze cloveka pak stvou i malickosti protoze to potkava co chvila. ja najedu tak 2 tis mesicne prumerne. zrovna sem ted jel domu na vikend a na 100 Km trati sem potkal 3 ridice sebevrahy nechapu tyhle lidi. Predjizdet 2 kamiony s fabii a zaradit se tesne pred zatackou no ja jel za kamionama a bral me a ty dva kamiony a ja jen zpomalil a cekal jestli se ozve rana zaradil se a za 1 sekundu naproti auto ten mel stesti jako prase, o 4 km dal se to opakovalo znovu s dalsim sebevrahem tohle je pro me nepochopitelny to sem se nastval ja protoze pritelkyne mela jen vyraz v obliceji cekajici ze ho nekdo sesrotuje v protismeru. A to patek za provozu Brno -Svitavy to sou radni magori tohle teprv ostatni beru jako malickosti.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od macháček »

Výchovnej prostředek na oslňovače je, zapnout zadní mlhovky, docela to funguje. Mně osobně nejvíc štvou xenony (to je, ale dle mne technologická chyba výrobců) když jedeš po nerovné silnici (což jsou u ČR téměř všechny), tak svítí pokaždé jinak (dle náklonu auta) a oslňuje to zezadu i v protisměru, co s tím ale nadělámé, že.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Tringi »

mirpie píše:Téměř každý den tam vidim a slyšim, jak jedno auto troubí na druhého a paradoxně v 90% troubí ten, co nemá přednost, že ten zprava mu tam strčil čumák, o kterej tak málem přišel. V brně se na přednost zprava asi moc nehraje, protože i mě málem na jiném místě sestřelili a nestalo se tak, protože jsem přibrzdil na rychlost chůze s domněním, co kdyby to tam projel jako kdyby měl přednost...

Idioty asi většina z nás potkává každý den a stres a povolené nervy za volant opravdu nepatří. Otázkou je, kdo z nás si připustí, že v dané chvíli je idiot on sám a otázkou také je, jakým způsobem a jak danému idiotovi vyjádřit, že něco udělal špatně.
Shodou náhod jsem byl dneska za idiota já ](*,) Cestou do práce jsem nedal přednost zprava a málem mě sestřelil kolega jedoucí taktéž do práce. Jenom doufám, že se to nestává častěji a neuvědomuju si to #-o
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Haer »

To DEDe: Brno- Svitavy znám docela dobře, zrovna dneska ráno jsem fičel směrem na Brno (a v sobotu tam). Vždy mě dojmou klasici, kteří třeba z kopce nad Závistí, i když vidí kolonu aut od nevidím do nevidím, tak neustále myškují, aby byli v Brně o tři auta dřív... :roll: A v opačném směru je dokonce Bermudský trojúhelník (nebo Krhovský?) . Celou cestu už od Lipůvky se kolona vleče 60km/hod, pak konečně přijde rozšíření o jeden pruh a světe div se, všichni letí 100 včetně do té doby vedoucího aviatika či jiného satana. Ale jen co přijde zúžení, už je tam zpátky šedesátka a vše při starém včetně pořadí aut (s výjimkou tryskáčů, kteří to na okrsce umí rozpálit až k dvěma stovkám). Podle mě tam musí být nějaká časoprostorová anomálie, jinak si nedovedu vysvětlit, jak se to provoz brzdící auto mohlo zase dostat do čela... :evil:
To Tringi: Každý je někdy za idiota a kdo říká že ne, tak buď lže, nebo jím je pořád :D Hlavní je troška té zmíněné tolerance a předvídání, neboť průseru se snáze vyhne, když na něj dávají pozor oba, nejen ten, co má dát přednost...
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Mexican »

Haer bohuzial blbcov ktori nerozumeju ze ked na 25 km predbehnu 10 aut je casovy zisk mozno 15 sekund, su u nas plne cesty :?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „Pokec“