kolísání otáček u lantry 1.8 r. v. 1995

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

u scoupe je to urcite ten zlatej valecek co do nej vede jeden kontakt a hadicka a je nad vstrikovaci jednotkou co? ja kdyz zapnu nakej spotrebic, trebas svetla apod tak mi zakolisaj otacky a navic jak jsem hodil do sekce o scoupe mi ted jednou za cas nechytne napoprvy. nemuze to delat ze je uz nakej spatnej?
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

perfektni...diky. Ja jsem teda rozdelal a cistil neco uplne jinyho:)))) to vedle skr. klapky...asi teda snimac polohy. A me prislo divny ze to je nejaky maly:))) Tak ja se na to mrknu a dam referat. Me to ale nechcipe, jen houpne, pri pridani spotrebice....viz https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=1222

Nicmene kdyz startuju studenej motor, tak klapka sama jede a pridava si...tak to asi motorek slape.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

me to taky nechcipa ale jakmile neco zapnu, trebas vyhrejvani tak mi poklesnou otacky a hnedle se to vrati - proste to taky zhoupne.. :roll:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

TAK HOŠI, PRÁVĚ JSEM SE VRÁTIL Z PRODEJNY KDE KUPUJI DÍLY JÁ A MÁM PRO VÁS ZPRÁVU.
MOTOREK NA LANTRU 1,8 STOJÍ 4560 KORUN I S DANÍ.

TAKŽE KDE NA TY CENY CHODÍTE?
:?:
RADE622
POKUD UPŘESNÍTE TYP MOTORU SKUSÍM DOTAZ ZOPAKOVAT, JESTLI JSEM NEUDĚLAL CHYBU. PTAL JSEM SE NA LANTRU 1,8 ROK VÝROBY 1995 AŽ 1996. U OBOU JSOU STEJNÉ.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
bida.ml
*
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006, 08:29
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od bida.ml »

rade622 píše:TAK HOŠI, PRÁVĚ JSEM SE VRÁTIL Z PRODEJNY KDE KUPUJI DÍLY JÁ A MÁM PRO VÁS ZPRÁVU.
MOTOREK NA LANTRU 1,8 STOJÍ 4560 KORUN I S DANÍ.

TAKŽE KDE NA TY CENY CHODÍTE?
:?:
RADE622
POKUD UPŘESNÍTE TYP MOTORU SKUSÍM DOTAZ ZOPAKOVAT, JESTLI JSEM NEUDĚLAL CHYBU. PTAL JSEM SE NA LANTRU 1,8 ROK VÝROBY 1995 AŽ 1996. U OBOU JSOU STEJNÉ.
V servisu Hyundai v České Třebové. Musí někdo vydělat, ne?
Dastin

Příspěvek od Dastin »

taky si myslím, že to bode krokový motorek něco takového jsem taky řešil na bývalé lantře (1993). Výměna za repas v Hyundai Brno mě stála 2000kč. Je tam takový šikovný elektrikář. Je to sice tak tři roky, ale myslím že by tam mohl ještě dělat. A co takhle ještě pro jistotu zkontrolovaz TPS senzor (senzor pro kontrolu natočení škrtící klapky) jen pro jistotu. Sázel bych spíš na ten mororek.V tom Brně mě říkali, že povolí na něm těsně a dostane se do něho voda a je po něm.Jinak hodně úspěchu při vyměně. :D
________________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
bida.ml
*
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006, 08:29
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od bida.ml »

Takže krokový motorek jsem včera vyměnil a vše šlape jak má. Otáčky volnoběhu se mě drží na 800-900 i když rychle zapnu výkonné spotřebiče. Hned je to jinej pocit než neustále sledovat aby mě nechcíplo auto. Myslím si že i výkonově to šlo nahoru, ale to je pouze subjektivní pocit.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“