Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

Paráda,vypadají ty znaky dobře.Jdu do nich taky.Boční blinkry jsou o 100 procent lepší.Kde jsi koupil ty znaky na kola?
Jo a jak si nakoupil přes sharka?To si jim peníze poslal převodem z banky na účet?Nemám vůbec zkušenosti s objednáváním ze zahraničí.Ale koukám,že asi budu muset pokud chci něco dokoupit.Nebo nevíš o nějakém dobrém shopu v ČR?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

PraliWAR píše:Paráda,vypadají ty znaky dobře.Jdu do nich taky.Boční blinkry jsou o 100 procent lepší.Kde jsi koupil ty znaky na kola?
Jo a jak si nakoupil přes sharka?To si jim peníze poslal převodem z banky na účet?Nemám vůbec zkušenosti s objednáváním ze zahraničí.Ale koukám,že asi budu muset pokud chci něco dokoupit.Nebo nevíš o nějakém dobrém shopu v ČR?
Jeden ten znak myslím ještě někde mám, tak pokud se někde potkáme, za pivko (nebo něco) ti ho přenechám. Držím palce ať ten druhý seženeš laciněji, já je měl po šesti stovkách za kus.

Boční blinkry (a LED osvětlení interiéru) jsem objednával přímo ze sharka, ale přes bývalého kolegu, který měl tehdy PayPal a možnost provést platbu kartou. Já si to doteď nepovolil :oops: ...ale možná jsem díky tomu nenakoupil hromady blbostí ;-) To LED osvětelní (http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... nteriorled) opravdu doporučuji, v autě je najednou vidět parádně!

Krytky na kola s logem Tuscani mi tehdy, společně s dalšími drobnými věcmi z eBay, objednával Zdeněk (bývalý majitel korea-suv.cz). Ty krytky konkrétně byly odtud: http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=795

Co se týče shopu v CZ, můžeš se zkusit domluvit s novými majiteli http://www.korea-suv.cz, třeba budou stejně vstřícní, ale musíš počítač s dost vyšší cenou (DPH, CLO, atd...)
Hardcam píše:PraliWAR: o Coupe, co mas, jsem mel zajem a malem jsem pro nej jel, ale pak mi prislo divny, proc je tak levny,...bylo myslim z Ceskych Budejik za 270tKc, je to tak?
Já bych řekl, že si jen prostě původní majitel nedokázal ošéfovat nacenění. Možná byl nepříjemný, a proto mu to tak krásně ohodnotili ;-) Kdo ví, snad s tím autem nic nebude. PraliWAR, kolik to má nalítáno? Má garančk(u/y) tak jak by mělo?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

Jee za ten znak děkuji,ale pochybuju, že bych se dostal v nejbližší době za tebou.Mám to skoro přes celou republiku :(
Každopádně moc děkuju cením si toho.
O paypal sem už přemýšlel několikrát.Tak teď mě to aspoň donutí si to zařídit :D koukal jsem na ebay a jsou tam cely sety emblemu.Tak je možná objednám odtamtuď.Dej mi vědět až tam budeš dávat ty boční blinkry.Zajímá mě jak to půjde.
díky za info kde jsi to nakoupil.
To LED osvětlení vypadá dobře, parádně to osvítí.

Má nalítáno celkem dost 38 000 tkm .Ale aspoň je zajetej motor :) .
JJ garanční knížku to má.Je to se vším všudy. Jediný co mi nedali byl ten druhý klíč.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Co ten srazík v ústí, o kterém se mluví v jiném tématu? Pokud mi vše vyjde, a pokud se to domluví na 18.4. tak alespon na chvíli dojedu.

Postup výměny blinkrů je tady: http://www.newtiburon.com/forums/showth ... p?t=129285 ...zkusím to udělat jakmile bude venku tepleji.
Taky možná mrkni na tohle téma: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=19&t=6834 ...je tam pár mých poznatků a fotek.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

No na ten srázek bych rád jel, jenže mám admin zápis na vejšku.Sem se rozhodl,že si dálkově udělám školu,no a je to přesně ten den.To je na pytel.No kdyby to bylo jindy a vyšlo mi to tak bych se určitě stavil.Bylo by dobrý potkat někoho se stejným modelem.Moc jich není:( . No na druhou stranu je to spíš dobře :) .To nebude moc složitý ty blinkry vyměnit.Skvělej návod.No asi o tom budu taky uvažovat :) 8)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Jj, bylo by fajn se potkat, ale já mám zase cestu kolem jedině 18.4.
Jinak nás je zhruba 95. Alespoň tolik se u nás prodalo nových Coupé v roce 2007 a 2008, ale kdo ví, kolik z toho byl doprodej předchozího faceliftu. Já jsem hodně rád, že mám takhle unikátní auto 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

No nevím jak to v tý škole budu mít dlouho,tak bych kdyžtak alespoň na chvilku dorazil.
JJ je to paráda,že nás je takhle málo.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Borek »

No jen počkejte kolik Tiburonů dotáhnou různí šmelináři,bazarníci,totálky natahají různí garážníci a udělají z nich leštěnky po důchodcích a podob..... :roll:Těch natahaných "zánovních" :mrgreen: kousků,tady za chvíli bude víc,než se tady prodalo nových. Když si vezmete,že 1.gen.se moc tady neprodalo ....a jaká spousta jich jezdí.Nebo když vidíte v nabídkách na intern. kolik se prodává 1,6l Gk,které se tady vůbec neprodávaly.....atd.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Jj, když jsem říkal kámošovi, v jakých osekaných verzích se Tiburon prodává jinde, nebyl schopen jediného slova.

To jsou 1.6l s jedním výfukem (viz: http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=1086), s celolátkovými ne-vyhřívanými sedačkami (u 2007+ u nás jedině polo-kožené, vždy vyhřívané :-P), manuální klimatizace, na malých kolech, s normálními gumovými pedály, bez jakýchkoliv gunmetal-stříbrných prvků uvnitř, bez vyhřívaných zrcátek, s anténou vzadu, tuším že dokonce i bez koženého volantu. A takové ubohé verze se vozí hlavně z itálie a podobných států.

Dobře, i tak je to pořád výborné auto, ale každá taková drobnost u auta potěší, a u takhle dobře vypadajícího auta jsou třeba sportovní pedály povinností. Dokonce i v německu si člověk musí sportovní pedály přikoupit (viz hyundai.de).

Jé Borku, ty's mě zase naladil :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Borek »

Tringi píše:Jé Borku, ty's mě zase naladil :D
To víš,to jsem já-ladič pijan :D .Hele,už mám skoro našetřeno na dalšího Tiburona :shock: :D
Přílohy
láhve.jpg
láhve.jpg (46.76 KiB) Zobrazeno 1227 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

PraliWAR píše:Boční blinkry jsou o 100 procent lepší.
Borek píše:Už tam šoupni ty koupené boční blinkry.Ty vypadají o 1000% lépe.To současné provedení boč.blinkru,co tam máš,nevypadá zrovna moc dobře :-k .Jako když tam vůbec nepatří nebo je z jiného auta. 8-[
Sice je to trochu Off Topic, ale když už jsme se bavili také o těch blinkrech, tak už je mám konečně vyměněné! :P
Fotky a všechno tady: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 68#p166068
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“