BENZÍN vs. DIESEL

Motorové součásti, spojka, provozní kapaliny

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od mario74 »

Ja hlasujem za 1.
Ak by som uvazoval o novom aute, tiez by ma velmi zaujimali skusenosti ( nie zbytocne hadky )uzivatelov nafta/benzin.
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od mirpie »

volil jsem poslední možnost, tedy vše ponechat. Diskuzní forum je od toho, aby se diskutovalo a každý tak vyjádřil svůj názor. Zamčení tématu povede ke stejnému problému, jen v jiném vlákně.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Vilda »

Hardcam píše:4 (5.muj) hlasy a zadne nazory, to je celkem skoda, Do ted to vsem slo. Nez se rozhodnete dat druhou volbu, pamatujte na to, ze se muze objevit novy clen, ktereho bude zajimat prave tema benzin vs. diesel, zalozi ho a spusti se nova lavina. Nicmene jsem to jako alternativu dat musel, jinak byste me ukamenovali.

Edit: diky za prvni nazor, Zdenku.
Souhlasím s Hardcamem, nerušit ... založilo by se znova
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Hardcam »

Vilda, mirpie: diky za nazory.

Vcera jsem promazal tri stranky v trojbliku a je klid, zadn presouvani hadek atd.. Pokud by zde nadal hadky panovaly, tak jako tak bych je uz mazal. Takove tema, myslim, patri do pokecu, jelikoz Accenta se uz davno netyka. Nyni resime to, co se zde uz napsalo. A je to jenom na vas...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od dav »

PROSIM, AT SE VYJARI KAZDY SAM ZA SEBE, BEZ REAKCI NA KOHOKOLIV JINEHO. TUDIZ NA NAZORY OSTATNICH CLENU NEREAGUJTE, POUZE NAPISTE SVUJ NAZOR, JINAK PRIBYDE DALSICH 20 STRANEK FLEJMU. DIKY.

Hlasuji 2 - je to jinde než byl původní úmysl - můj názor
Naposledy upravil(a) dav dne 12 kvě 2009, 13:32, celkem upraveno 1 x.
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od DanyII »

posledna moznost, od toho to tu predsa je. Kazdy ma svoju hlavu a musi sam posudit ktory prispevok a aku ma pre nho vypovedajucu hodnotu. A kto nechce, nech to tu necita...
a ked uz sme pri tom mazani, to by sa muselo premazat polovica fora, vela prispevkov s temami vobec nesuvisi
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:.......... Ale to handrkovani je celkem zdrave a rozviji komunikacni schopnosti nas vsech.
Hardcam píše:
laxo: aha a co mas na mysli? Ja mam dojem, ze se tu hada kazdy s kazdym a kdo se hadat nechce, tak se hadat nebude. Podnet k hadkam jsem rozhodne nedal jako jediny. Ale sved to na koho chces...

Atd.,atd......

Harde,natolik tě dobře znám,že vím jakou máš radost,když se to tady tak pěkně hádá. :( A jak se to trochu uklidní.....hned si do někoho rýpneš-jednou do mě,jednou popíchneš Laxa,Mirpieho,poté aby to bylo vyrovnané rýpneš Mexicana(třeba že bonzoval Milošovi,jindy zas něco jiného)......a máš z toho místního hádání nebetyčnou radost. :roll: Přesně tvůj styl-každému psát SZ,tahat z něho "přátelsky" rozumy a když se to za nějaký čas hodí,hned toho využít proti lidem,kteří si myslely,že si píšou s kamarádem.Myslím,že o pravdě toho co jsem tady teď napsal veřejně,se přesvědčil již dostatek starších členů klubu.Už jsem ti v posledních týdnech psal v několika :!: tématech,ať toho pošťuchování poznámkami,které s tématy neměly nikdy ani vzdáleně nic společného,přestaneš......a ty to tady stále rozšťouráváš dál(prý moderátor [-o< ). [-o<
Když se vrátím k mému dávnému sporu zde v tématu s Mexicanem-třebaže máme opačné názory a asi nebudeme velcí kamarádi do budoucnosti(i když kdo ví-to nemyslím jako vtip),ale v našem sporu nafta/benzín jsme se alespoň (i když někdy tvrdě)drželi tématu.Naopak ty,když už to vypadá na uklidnění....hned do někoho poznámkou mimo šťouchneš,aby ses začal zase bavit,jak se to tady hromadně pěkně hádá ](*,) .(Viz.jen zlomeček,tvých citací výše.....další nedávné ti klidně připomenu...LPG,Právo,najeté km,motor....vždy rýpavá poznámka naprosto mimo téma. [-X

Hlasoval jsem pro možnost nic nemazat,nic nezamykat.Stejně vznikne jiné vlákno stejného tématu a bude to tady znovu.Myslím,že i v těch desítkách stran,je dost věcí napsáno z obou stran dobře.Každý ať si to probere a rozhodne.Jsem absolutně proti mazání cizích příspěvků,pokud neobsahují vulgární slova,osobní napadání..-takové sem nepatří-jinak nic nemazat. [-X
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vláďa
*
Příspěvky: 55
Registrován: 28 bře 2006, 20:24
Bydliště: České Budějovice

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Vláďa »

A já myslel, že sem chodíme proto, že :hyu: máme rádi, nebo proto, abychom si navzájem poradili. Je mi jedno kdo s čím jezdí, každému může vyhovovat něco jiného. A myslím si, že jak benzin tak nafta v našich :hyu: jsou vynikající.
Tak už začněte mít rádi svoje :hyu: , naučte se navzájem tolerovat a ...................
:hyu:
Mitsubishi Lancer Sportback 1,6
Accent 1,4I Dynamic Space Silver Mica r.v. 2008- prodán
Lantra 1.5 GLS 12V, r.v.1997 - 65 kW - prodána
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Hardcam »

Borku, meles tady s prominutim sracky. Do laxa jsem se navazel? Aha, rekni mi kde. Do mirpieho? Ukaz mi kde. Pisu SZ? Komu? Tobe? Diskuse je zdrava, urcite mnozstvi handrkovani taky, ale ne v tak obrovskem mnozstvi. nic se tady neuklidnilo. Pises tady neskutecny bludy, ktery nemas potvrzeny. Doloz mi SZ, ktere jsem za posledni dny nekomu psal a ze se s nim chci usmirit, kdyz jsi takovej frajer a vsechno vis. S laxem doslo ke komunikaci bariere, protoze jsem nepochopil vyznam slova nezmar. To je popichovani? Mirpie nevedel, kolik jeho auto vazi, na kuchynskou vahu ho tezko da, jen me napadlo, ze kdysi mi auto vazili ve sberne surovin, No a co?
Co vim, s laxem jsem si vymenil doslova par radku a nemam nejmnsi potrebu se s nim popichovat.

Btw Borku, to si docela veris, ze znas "natolik" nekoho, koho jsi videl jednou a pouze od nej ctes pismenka. Mas dost odvahy na takove tvrzeni, ale opet je to blud. nestojim o to, aby se tu nekdo hadal. To ty jsi ten, co zde pise 30ti radkove absolutne necitelne eseje plne cisel a srovnani, ktera jsou v realu uplne k nicemu a o nicem nevypovidaji. A rejpal? To ty vubec nejsi, ty jsi vlastne lidumil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od myšák 80 »

Dal jsem za jedna, páč mám pocit, že tahle diskuze spíš připomíná debatu blbýho s hluchým :roll:

Já kdybych se rozhodoval o novém accentu a poh. jednotce v něm, chtěl bych tady spíš čerpat zkušenosti majitelů, spokojenost,
spolehlivost spotřebu a různý náklady.
Tři dni jsem louskal těhle 37 stránek a jediný co se tady dá jakžtakž vyčíst je, že ti co si koupili ropu jsou spokojený a benzíňáci taky.
Tzn. že nikdo tady nedělá ](*,) kvůli špatný volbě. A to nás, majitele :hyu: může jedině těšit.

Pozn. už se těším, až se začnete hádat o ženských ty woe :P
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Hardcam »

Borku: jeste bych byl rad, abys mi osvetlil tato narceni:
Už jsem ti v posledních týdnech psal v několika :!: tématech,ať toho pošťuchování poznámkami,které s tématy neměly nikdy ani vzdáleně nic společného,přestaneš......a ty to tady stále rozšťouráváš dál(prý moderátor [-o< ). [-o<
Prosim, posli mi konkretni odkazy a rad bych, abys neposilal jen temata ze vcera, ale opravdu z poslednich tydnu, kde TY me upozornujes na me chovani v tematu, kde nema co delat.
jindy zas neco jineho
A co, Borku, co? Konkretne.
každému psát SZ,tahat z něho "přátelsky" rozumy a když se to za nějaký čas hodí,hned toho využít proti lidem,kteří si myslely,že si píšou s kamarádem
Komu, Borku, povez mi, komu? Kazdemu? Sakra, to bych se upsal. Vis, kolik je tu clenu? Das mi alespon jen, dva, tri priklady, koho si prosim Te usmiruju a kdo si myslel, ze je muj kamarad? Apropo, i kdyby to byla pravda, co Ti je do cizich soukromych zprav?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Petusko73 »

Do tohoto vlákna som sa zapájať nechcel. Ale nedá mi opýtať sa: aký je tu vekový priemer?
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od suicycomania »

Podle toho jak se to tu hádá tak bych tipoval asi tak nějak 5 let, protože se hádaj jak malí děti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A jinak sem volil možnost 4.
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od adam221 »

Som za, aby tema Benzin&Diesel ostala aj nadalej.. ten kto chce vediet co je prenho a pre jeho jazdu vhodnejsie, si moze precitat a vybrat... Forum je o tom, aby tu prebiehala vymena nazorov, postrehov atd...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: BENZÍN vs. DIESEL

Příspěvek od Martun »

Dovolil jsem dat cislo 4. Stejně by to někdo založil znova. Ta debata uz postráda smysl. Ten kdo chvali naftu, ji bude chvalit dal, a ten s benzinem si kuli tomu neproda své autínko aby si koupil vychvalovanou naftu ! A naopak to stejny když někdo chvali benzin, zarytej nafták taky kuli tomu neproda svoji naftu. Už jsem toto téma přestal číst, páč je to oničem. Každému přeju to, co jemu nejvic k pohonu jeho auta vyhovuje! Tot muj nazor. A tečka.
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Motor a převodovka“