Scoupe chcípá

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od mayq »

zahyx s tym mal problemy podobne, vymenil a zatial zda sa vsetko v poriadku...
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od black_sheep »

kdyz to tak ctu yurii tak kdybys ho nahodou chtel odvest na vrakoviste, tak ja ho beru :lol: uz mam zase roupy na prazdniny sehnat naky scoupe a hezky ho dat dopucu :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Zadny takovy :) Na vrakac pujde jen pres moji mrtvolu, proste ho jen nekde odstavim a casem dam dokupy pro mladou... pres prazdniny si vydela an ridicak a pak bude mit cernyho dabla ona. ;) Jedine ze by se mi ho povedlo prodat uz ted ale vzhledem k tomu ze ani za moji nejnizsi cenu 10000,- nejde tak fakt nevim, lidi ty Hundaje něják nemusej nebo co :-D
Ten problém se chcípáním se už taky chvíli neprojevil, jen furt blbě startuje, takže do budoucna ho pro 100% zprovoznění čeká repase spojky, repase startéru, reapase turba nebo ta T25 a když bude dost času tak ho celýho odstrojim a budu si hrát o víkendech se smirkem a kitem. :D/
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Neo-radim »

No nevim jeslti to je stejnej problem jako sem mel ja,ale taky mi to proste pocukavalo,jakoby vynechavali valce,sem tam to chciplo uplne,nekdy neslo nakopnout...Vymenil sem postupne vse od svicek,kabelu,filtru pres vahu vzduchu az k benzin cerpadlu a delalo to porad.Takze sem koupil novou ridici jednotku a vse prestalo a motor slape jako hodinky,od te doby sem nalital asi 4 000 km a neudelo to ani jednou.Tak nevim no.
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

Přišel sem na to, že mi to dělá jen když doleju olej k horní rysce :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Neo-radim »

Yurii píše:Přišel sem na to, že mi to dělá jen když doleju olej k horní rysce :)
Aha,tak takovy veci ja nedelam :D Drzim to na pulce
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od LongStar »

black_sheep píše:kdyz to tak ctu yurii tak kdybys ho nahodou chtel odvest na vrakoviste, tak ja ho beru :lol: uz mam zase roupy na prazdniny sehnat naky scoupe a hezky ho dat dopucu :lol:
za rok ti prodam svojeho tuzinga:) nalepki tuningi blikacki piskacki :D:D:D:D
ovsem motor nejlepsejsi lak ete lepti
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
alenka
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 15:59

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od alenka »

Ahoj mam taky hyundai scoupé v turbu,objevila se na něm závada,se kterou si nikdo neví rady....vyměnili všemožný čidla a nic.
tak se chci zeptat jestli někdo nemá podobný problém :D
Když nastartuju,tak hned chcípne ....musím držet nohu na plynu asi tak tři minutky zahřívat a pak jede v pohodě.Zkoušela jsem se rozjet i přes to,ale děsně se dusí a nechce jet(turbo je nový,takže s tim nic:().Jestli to nemůže bejt teplotní čidlo.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

No tohle vypadá na váhu vzduchu :( Je to u Scoupátek závada docela častá, pokud jsi odněkud z okolí Prahy, rád pomůžu ;) Navíc slečna se Scoupátkem se jen tak nevidí ;) :lol:
Ale jsem si jistý, že i kdybys byla odjinud, našel by se ochotný GT kolega který by pomohl, jde jenom o to, vyzkoušet jak se Tvoje auto chová s funkční váhou vzduchu.
S nefunkční váhou vzduchu nebo bez ní se motor v otáčkách dusí, protože řídící jednotka je v nouzovém režimu a "neví" kolik vzduchu do motoru jde takže jen odhaduje dávkování paliva a i při nízkých otáčkách po nastartování se motor zakuckává a kouří.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
alenka
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 15:59

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od alenka »

To byla jedna z možností.Kolik může stát nová váha vzduchu?nebo jedině sehnat starší :)
Děkuju za radu .Potřebujeme se ho co nejdříve zbavit ,ale s takovou závadou to nejde.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

No taková váha vzduchu na Scoupe GT je bohužel dost drahá záležitost tipoval bych tak 2000-3000 :( Je jiná než u Scoupe LS a špatně se shání.
EDIT:// Tak jsem koukal na Autokelly a originální váha vzduchu BOSCH za 12000,-, váha Starline lehce pod 4000,- to sou hrozný ceny.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
alenka
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 15:59

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od alenka »

No právě že já jsem taky koukala na novou váhu a byla okolo 10tisíc,strašný.Pořád do toho akorát cpát peníze:(
a navic mam prasklý čelní sklo ,tak nevim co dřiv :)
ALe díky za tip,protože ten servisák ,co k němu jezdim je debil ,vůbec neví co by to mohlo být.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od Yurii »

NApřed bych si zkusil od někoho na chvíli půjčit funkční váhu vzduchu a až pak bych dělal nějáký závěry, nicméně bych řek že to bude na 90% ona už sem takový problémy taky měl a váha to pořešila.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od palicka007 »

alenka píše:No právě že já jsem taky koukala na novou váhu a byla okolo 10tisíc,strašný.Pořád do toho akorát cpát peníze:(
a navic mam prasklý čelní sklo ,tak nevim co dřiv :)
ALe díky za tip,protože ten servisák ,co k němu jezdim je debil ,vůbec neví co by to mohlo být.
jen ti chci napsat za ty peníze které tady píšete jsem si ted zaridil Scoupe a celé a mám to za 450 euro jedu pro něj v neděli do německa váhu ti slíbit nemůžu ale jestli by jsi chtěla to čelní sklo můžeme se nějak domluvit odkud jsi já z Hranic na moravě a nezbavuj se ho je to krása sice má nějaké mouchy ale je to krasavec ted jsem totiž zrušil turbo a díval jsem se kolik by stálo nové tak mi psali že 15800 bez dph [-X blázni tak jsem za 12000 koupil druhé cesta do německa mně bude stát asi 6000 takže za ty prachy to dám ještě do pucu
alenka
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 15:59

Re: Scoupe chcípá

Příspěvek od alenka »

to turbo je síla,taky mam nový a stálo co říkáš...hrůza:)
Sklo jsme zkoušeli dát opravit,ale nejde to.Nový stojí 6000.Jsem až z Trutnova tak nevim no a zatim nejsou peníze:) Ale děkuju za nabídku.
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“