MÁ NĚKDO CHIP NA LANTŘE 1,6 J2???

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

no aji kdyz jim napisu tka reknou ze ne protoze jim jako kdyby kradu ksefta rozumis,zeptam se na jinych mistech k tomu urcenych ;) ale myslim si ze to nepujde,sou tam jiny striky,predstihy atd atd.. :(
Jiřa
Reklama
 

honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

No nevim dal jsem do fora tuning to co mi poslali tak se tam mrkni
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

zaludnikrs píše:no aji kdyz jim napisu tka reknou ze ne protoze jim jako kdyby kradu ksefta rozumis,zeptam se na jinych mistech k tomu urcenych ;) ale myslim si ze to nepujde,sou tam jiny striky,predstihy atd atd.. :(
tak to máš pravdu, mezi 2.0 a 1.6 je fakt dost silnej rozdíl. Sic máte oba 16V, takže motory jsou stejného počtu ventilů, ale není možné aby soft určen na 2.0 fungoval na 1.6. Jiný parametry hodnot motoru. Předstihy, vstřikování paliva apod. To je stejný jako by jsi chtěl nahrát soft z Migu do rogala :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

rasty:sakra to su chytre,jak kdybych te na tym foru odpovidal ja :D trebas ten kyrglik me pomoze a nebo se nekdo ukaze na srazu kdo to bude met :) chce to vykon!!v austru prodavaji turbo ale stoji 70 000kc jako celej kit a to je moc penez :( teda jako pro me dost penez nekdo si to vydela ja nevim za pul hodiny?;)
Jiřa
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

zaludnikrs píše:rasty:sakra to su chytre,jak kdybych te na tym foru odpovidal ja :D trebas ten kyrglik me pomoze a nebo se nekdo ukaze na srazu kdo to bude met :) chce to vykon!!v austru prodavaji turbo ale stoji 70 000kc jako celej kit a to je moc penez :( teda jako pro me dost penez nekdo si to vydela ja nevim za pul hodiny?;)
No tak jsem to počítal a s mýma 120Kč/hod by jsem na to dělal cca 583hodin což je 77 pracovních dnů nebo 3,5 pracovních měsíců :?
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Ted jsem koukal na jejich stranky www.abctuning.cz a dělaj i 1,6 mrkni se tam a uvidiš o kolik ti to pry zvedne vykon
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

jako jasny honzi ja nerikam ze to nedelaj nebo tak ale ze uz to nepujde abych si to od tebe prekopiroval rozumis :idea:
Jiřa
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Aha to maš řict ty si to chceš od někoho jen stahnou že mě to nenapadlo dřiv :D
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

to honzik:bylo to napsany hned v prvni vete ale to neres,ses hodnej ze ses aspon zapojil do debaty a chtel pomoct to se ocenuje :!: trebas me pomoze jeste nekdo jinej zaitm hola 8-)
Jiřa
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

To Mackoj:Tak co zjistujes poctive ;) 16v
Jiřa
mackoj

Zjišťuju

Příspěvek od mackoj »

Maximálně příští týden se dostanu k tomu, abych si ověřil ten ABC tuning , hodně o otm prý řeknou emise a na ty jdu nejpozději během příštího týdne a mám tam kámoše takže se určitě ozvu. Fakt jsem na tebe nezapoměl
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

mackoj: pohoda ;) díky
Jiřa
mackoj

Příspěvek od mackoj »

To: zaludnikrs Tak jsem byl dnes na emisích a ten kamoš co tam hákuje si na mou kočičku udělal čas a potvrdil mi, že ji mám chipnutou. Podle lambdy je směs bohatší než je obvyklé. Takže jak chceš 8)
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

fakt jo?tak to esi to de poznat jen podle tady teho tak by to bylo super,no vsak to mozem vyzkouset na sraze kam doufam ze dojedes :) jinak bysme se domluvili az tam ja bych za tebou dojel a na miste uvidime jeslti sou ty softwary jiny nebo stejny,meli by bejt jiny teda spis doufam ze budou jiny ;) sia a jeste jednou diky 8-)
Jiřa
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Ještě nevím jak jsem na tom se šichtama, pokud to vyjde tak bych se přijel v sobotu na sraz alespoň na chvíli mrknout a domluvili bychom se.
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“