S-coupe ridici jednotka

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Neo-radim »

Cau,potrebuju poradit.S coupe mi nejde pripojit na diagnostiku.V hyundai servisu proste nevi co stim.Porad mi to cuka,mam vymeneny snad vsechno,kabely,svicky,faje,filtry,vejfuk,benzinovy cerpadlo,vahu vzduchu,nejaky serepaticky co ani nevim jak se menuji proste je toho moc.Presto me to porad cuka.Mohl by mi prosim nekdo napsat jakou tam ma ridici jednotku?Mam S coupe 94 LS 65kw.Potreboval bych vedet nejakej typ jednotky,oznaceni co nejpresnej.Taky by me zajimalo jeslti ma nekdo zkusenosti s tim ze tam dali jinou ridici jednotku ( z nejakyho jinyho H jako lantra,pony,accent bo tak).Jeslti jo tak jaky s tim byli problemy jak to tam slo a tak.Sem uz vazne zoufalej,protoze auto mam asi pul roku a z toho 5 mesicu je na opravach a shaneni dilu.Presto porad nejede jak ma.Diky za odpovedi.



PS: Na fotkach je moje ridici jednotka kterou mam momentalne v S coupe.
Přílohy
2.jpg
2.jpg (101.79 KiB) Zobrazeno 2624 x
1.jpg
1.jpg (90.95 KiB) Zobrazeno 2625 x
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Reklama
 

Kaja
Příspěvky: 6
Registrován: 26 led 2009, 18:50

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Kaja »

ahoj mam ridici jednotku na tvuj typ auta :D jestli budes chtit tak se nejak muzem domluvit ??
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Neo-radim »

No,spis bych ju chtel napred vyzkouset,jestli to pomuze nebo ne.Odkud ses a co bys za to chtel?
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Neo-radim »

Nemohli byste mi nekdo prosim poslat fotky te vasi,nebo aspon cisla,oznaceni,cokoliv.
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Peťan
**
Příspěvky: 102
Registrován: 31 pro 2008, 12:50
Bydliště: Široký Důl
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Peťan »

když sem koupil moje s coupe tak mi to dělalo uplně stejně jak tobě,cukalo to, pořádně to nejelo a kupa jiných problémů, vyměnil jsem řídící jednotku a vše se vyřešilo.Nedalo se s ní ani navázat spojení.Tak to zkus a uvidíš.A ty nový svíčky a kupa jiných věcí co tam máš tomu jen prospěje :wink:
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Neo-radim »

heh,tak to si ze me.... spojit se sni nejde od zacatku!! Hm,tak je to asi vazne tim.Tak diky moc.Nemohl by si mi napsat cislo a typ nebo aspon fotku te tve ridici jednotky?
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Peťan
**
Příspěvky: 102
Registrován: 31 pro 2008, 12:50
Bydliště: Široký Důl
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Peťan »

můžu,ale bude ti to stačit zítra? Dnes už se k autu nedostanu
Uživatelský avatar
Neo-radim
*
Příspěvky: 44
Registrován: 31 srp 2008, 14:28

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Neo-radim »

Budu nejvic stastnej kdyz nekdo bude tak ochotnej a udela to vubec
Hyundai S coupe LS 1.5 ´94
Uživatelský avatar
Peťan
**
Příspěvky: 102
Registrován: 31 pro 2008, 12:50
Bydliště: Široký Důl
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Peťan »

ahoj Neo,ještě řešíš tu jednotku??Omlouvám se ale byl jsem dloooooouho pryč.
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od Dr Meduza »

trosku bokem, jestli to bude spatna ridici jednotka, tak bych mel zajem o tu spatnou, jestli je to rozebiratelna, rad bych ji trochu prozkoumal :twisted:
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
longi
Příspěvky: 8
Registrován: 29 zář 2008, 19:33
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od longi »

Ahoj. Mám řídicí jednotku na Hyundai Scoupe 1.5LS, r.v. 1993, jestli někdo potřebuje.
Uživatelský avatar
oli
**
Příspěvky: 110
Registrován: 30 lis 2006, 14:24
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od oli »

jaky maš vyfuk original nebo neco na vařene
longi
Příspěvky: 8
Registrován: 29 zář 2008, 19:33
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od longi »

Co se tyče vyfuku tak ten je original, jedinej problem tam je, že je prasklej vlnovec.
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: S-coupe ridici jednotka

Příspěvek od palicka007 »

Neo-radim píše:Cau,potrebuju poradit.S coupe mi nejde pripojit na diagnostiku.V hyundai servisu proste nevi co stim.Porad mi to cuka,mam vymeneny snad vsechno,kabely,svicky,faje,filtry,vejfuk,benzinovy cerpadlo,vahu vzduchu,nejaky serepaticky co ani nevim jak se menuji proste je toho moc.Presto me to porad cuka.Mohl by mi prosim nekdo napsat jakou tam ma ridici jednotku?Mam S coupe 94 LS 65kw.Potreboval bych vedet nejakej typ jednotky,oznaceni co nejpresnej.Taky by me zajimalo jeslti ma nekdo zkusenosti s tim ze tam dali jinou ridici jednotku ( z nejakyho jinyho H jako lantra,pony,accent bo tak).Jeslti jo tak jaky s tim byli problemy jak to tam slo a tak.Sem uz vazne zoufalej,protoze auto mam asi pul roku a z toho 5 mesicu je na opravach a shaneni dilu.Presto porad nejede jak ma.Diky za odpovedi.



PS: Na fotkach je moje ridici jednotka kterou mam momentalne v S coupe.
zrovna ted jsem dovezl z nemecka hyundai scoupe 95ls 65kw já osobně vlastním gt ale bylo to tak hezké a za takové prachy že jsem to tam nemohl nechat češi by se měli učit jak se prodávají auta chtěli za to 450 Eur ale shodili jsme to na 380 nové zimní gumy a ještě k tomu 4 letní co si více přát za necelou desítku motor je krásný no jenže tam není to turbo škoda
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“