Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Marek_PD »

ano chlapi ja si to uvedomujem ze to neni ziadna tragedia ale je mi to dost luto kedze a auto sa staram ako najlepsie viem a vsetko to "skazi" nejaky umelec :x ale zatial sa to opravovat nebude...ked bude moje tak si to sam opravim pred celolakom :mrgreen:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Rexcor »

Však Tě plně chápu. Taky mě štve když se mi na auto někdo jen křivě podívá:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
gizmonka
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 kvě 2009, 09:55
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od gizmonka »

ja mám auto 2 mesiace a už mám obité všetky dvere..akokoľvek a kdekoľvek zaparkujem mi ho niekto oškre..
Getz Dynamic 1.4 5dv.
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Fulli »

Marek_PD píše:ano chlapi ja si to uvedomujem ze to neni ziadna tragedia ale je mi to dost luto kedze a auto sa staram ako najlepsie viem a vsetko to "skazi" nejaky umelec :x ale zatial sa to opravovat nebude...ked bude moje tak si to sam opravim pred celolakom :mrgreen:
nieco podobne sa stalo asi pred dvomi tyzdnami aj mne....pridem na parkovisko a zadny naraznik oskrety ako svina....pozrem vedla mna a tam megane combi s oskretym predkom a vedla mojho auta asi 10 cm miesta na nastupenie....ten kokot ked parkoval tak si asi ani nevsimol ze mi najebal do auta...naco si ludia kupuju velke auta ked s tym nevedia jazdit....ale hned som mu to vratil...nie som svina ale toto ma nasralo a ked som mal 10 cm miesto na nastupenie tak som si musel nejak zvacsit priestor a odniesli to jeho dvere....moze vyklepavat kokot sprosty ale myslim ze to bol taky magor(ale myslim ze to bola skor zena) ze si to ani nevsimne.....a mame tam expertku ktora dokaze fiatom punto vzdy zablokovat 2 parkovacie miesta...tomu sa hovori talent
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Marek_PD »

k parkovaniu-tiez sa pozastavujem nad tym jak sa niekdo nedokaze trafit medzi dve ciary/auta...ja nemam vodicak a ked som pred cinzakom preparkovaval tak som sa trafil na 1x a stal som uplne rovno takze mi to nejde do hlavy jak clovek ktory ma vodicak nevi takto zaparkovat #-o :roll:
a cim si tomu meganu preliacil dvere?inak to by som asi pockal pekne na dotycneho a bol by som zvedavy co mi nato povie :roll:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Fulli »

Marek_PD píše:k parkovaniu-tiez sa pozastavujem nad tym jak sa niekdo nedokaze trafit medzi dve ciary/auta...ja nemam vodicak a ked som pred cinzakom preparkovaval tak som sa trafil na 1x a stal som uplne rovno takze mi to nejde do hlavy jak clovek ktory ma vodicak nevi takto zaparkovat #-o :roll:
a cim si tomu meganu preliacil dvere?inak to by som asi pockal pekne na dotycneho a bol by som zvedavy co mi nato povie :roll:

problem bol v tom ze som sa ponahlal....tie dvere som mu pretlacit mojimi dverami....ved som ich nemal ako otvorit....a hrana je vzdy pevnejsia ako rovny plech a ked pridas trosku hrubej sily tak to ide same
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od mayq »

Tak obmedzenost dorazila uz aj na SVK, rano som zistil ze mam pretoceny stierac, navyse bol poohynany a krytka bola otocena. Ale siel napravit a funguje nastastie. Tak to uz fakt je cloveku co zaviediet, 13 rocne auto ale niekto ho asi vyrusil tak to nedokoncil. Uz viem z blizkeho okolia o jednom pripade takze nahoda to nebude a pokial zistim kto to bol tak skonci s dolamanimi hnatami a prestrelenym kolenom F*CK IDIOTS
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Viki »

Já mam zas docela slušně obouchaný dveře od lidí kteří si přijedou svojí Š120 a nebo Favoritem k obchoďáku a zaparkují vedle mého Cupé a jako by naschvál dveřmi vrazí do naleštěnýho sportáku aby si ulevili nebo co? :evil:
Příště si na ty lidi počkám dám jim co proto :twisted:
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od 89majlo96 »

mayq píše:Tak obmedzenost dorazila uz aj na SVK, rano som zistil ze mam pretoceny stierac, navyse bol poohynany a krytka bola otocena. Ale siel napravit a funguje nastastie. Tak to uz fakt je cloveku co zaviediet, 13 rocne auto ale niekto ho asi vyrusil tak to nedokoncil. Uz viem z blizkeho okolia o jednom pripade takze nahoda to nebude a pokial zistim kto to bol tak skonci s dolamanimi hnatami a prestrelenym kolenom F*CK IDIOTS
presne tak, taky hajzel si nic ine nezasluzi :evil:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Hardcam »

Viki, parkuj ja jako ja a Borek, co nejdal od vstupu, pak Te tohle nebude trapit...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od David PLEVA »

Comic píše:Tomikp napsal:Možná pánové byste si ušetřili před globusem starosti kdybyste se nehrnuli dopředu ale nechali to stát někde uprostřed, kde je většinou volno a místa dost. Když vidim jak některý trubci jsou schopni jezdit kolečka mezi řadou 1-3 i několikrát....

Tak tedy od určité doby parkuji opodál. :lol: Stajím v řadě spolu s Oplem Astra.Chrochtám si jak je tu všude místo a ejhle....Chlap s ženskou se přiřítí Ladou zastaví opodál.No nic místa je tu dost.Jenže oni si přesednou po chvíli hop hop ženská se rozjede a učí se parkovat mezi auta. :shock: ŠOK.Tak nevím jestli je výhra stát opodál. :roll:
Svatá pravda velebnosti. Když nestojíš vpředu, (já ostatně vepředu nikdy nestál, protože bych si rád svůj vozík vyložil v klidu a ne za asistence několika desítek nerváků ve věku 60 - 75 let, kterým by někdo náhodou mohl vyprodat kus salámu slevněný z 100,- na 99,90 Kč - tímto se omlouvám všem slušným lidem této věkové kategorie), tak vzadu nastává přesně ta situace, jak píše Comic. SDoukromá autoškola manžel - manželka a zkouší zaparkovat mezi auta vzadu, protože ve předu je moc aut a ona by se tam nemohla vytočit.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od mirpie »

ono by stačilo, kdyby ty naše auta měly ty postranní lišty, právě dobrý, když někde otevírá dveře. Když by byly v barvě vozu, nemuselo by to vypadat špatně...a účel by to plnilo na 100%
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Marek_PD »

mirpie: na našom aute by tie lišty moc svoju funkciu neplnili...lebo keď som mal auto v piatok umyte a som sa zadival na jeden bok tak prevažna vačšina "dier" bola v hornej polovici dveri...čo teda nechapem ako je možne kedže asi všetky auta maju vypukli stred dveri a nie vrch takže by mali byť te ťukance v strede a nie hore :-k :roll: :hyu:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od mirpie »

to je pak blbý..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Aleš »

Někteří lidi jsou hroznej dobytek, přijde mi že si kolikrát vůbec neuvědomujou že řídí auto a nebo jim je jedno když se něco stane jaký to bude mít následky jak pro ně samotný tak i pro ty druhý :evil:
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Odpovědět

Zpět na „Pokec“