problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

Mexican píše:Vilda no nejak som sice stale nepochopil ze precocso mnou vacsinou nesuhlasis, ale samozrejme som rad ze v tomto so mnou suhlasis.. ehm

hluk od podvozku je vec relativna.. niekedy je to subjektivne peklo.. zalezi od kombinacie pneu-povrch.. zda sa i ze ceske dialnice (aj nove) su vyrazn ehlucnejsie ako nemecke... niekam doprostred by som dal dialnice slovenske (tie si ale zas uz po roku ako vlny ](*,)

co ma tak trochu zacina otravovat je praskavy zvuk asi z vychuchu ventilacie pri PP dverach.. minule som bastlil a zvazky kablov (ISO, prepojenia) pod radiom som obalil roznymi makkymi a nehorlavymi materialmi.. to pomohlo priti buhaniu spod radia.. ale ten vyduch, s nim si neviem poradit.. inak ticho, po prakticky 60 000km vsetko okay, nic sa nepovoluje, nic nerezonuje, nid neklepe
Ale Mexičan, určitě jsi si všimnul smajlíka na konci věty ... myslel jsem to jako legraci :D nic ve zlým a víš, že když jde o něco vážnějšího, tak píšu v trochu jiném tónu [-X Přece hájíme společnou značku a že se někdy na něčem neshodnem .?.?.? je přece normální :D Já si rád přečtu, že máš na Accentíkovi najeto skoro 60 000 km a že je v pohodě 8) já na svým Ácovi mám sice o 52 000 km najeto míň, ale taky dobrý :D :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Zámky

Příspěvek od JoSp »

Ahojte, nevíte náhodou kolik stojí zámky na acc.? Nějaké ho..do se mi pokusilo vybrat auto... naštestí zůstalo pouze u poničeného zámku u spolujezdce. Ještě se musím podívat, zda-li by se případná výměna dala vyřešit přes pojišťovnu.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Hmm tak to je hodně nemilé a celkem koukám, že si zloděj vybral zrovna Hyundai Accent :shock:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Re: problémy

Příspěvek od JoSp »

ZdeněkSvoboda píše:Hmm tak to je hodně nemilé a celkem koukám, že si zloděj vybral zrovna Hyundai Accent :shock:
Na taky jsem koukal jako blázen... Blbý je, že asi nepůjde vyměnit pouze poškozený kus, ale budou se měnit všechny 3 a počítám i s klíčkem, kde je i nějaká ta elektronika tak to bude asi pěkne mastné...
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Rudolf »

JoSp píše:
Na taky jsem koukal jako blázen... Blbý je, že asi nepůjde vyměnit pouze poškozený kus, ale budou se měnit všechny 3 a počítám i s klíčkem, kde je i nějaká ta elektronika tak to bude asi pěkne mastné...
U Fabie mi měnili po zásahu zlodějů pouze jeden zámek. Přestavěj ho v servisu podle klíče. U Hyundaie to bude stejný.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Marty5
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 kvě 2008, 19:27
Bydliště: Vepřek, NováVes

Re: problémy

Příspěvek od Marty5 »

Mexican píše:
Marty5 píše:Tak mi to nedalo a zajel jsem do KLIMEXU na test tlumičů, oba předky účinnost 68% a zadky L.54%, P.48%.
Na to že je to nová kára podle mě nic moc, jinak pod 40 jsou špatný.
tak to je teda vyrazna bieda... mozes napisat:

- ako dlho auto mas
- kolko km si najazdil
- ake trasy jazdis najcastejsie (mesto, okresky 2tr, cesty 1tr, tretia a stvrta trieda medzi obcami, D1...)

ja si presne takyto stav tlmicov chcem dat urobit teraz pri 60 000km, som zvedavyy.. u teba je to ale minimalne vzadu na vymenu
Auto mám 1rok a 3měsíce, najeto cca 23 000km, jezdím převážně po dálnici D8 a občas mezi obcemi.
Vypadá to na tlumiče někdo, už to tady řešil, včera jsem se na to koukal a na nic jsem nepřišel, všechno dotažený čepy, tyčky stabilizátoru, uložení, náprava atd. nic jiného mě už nenapadá. Příští týden zajedu do H servisu.
Accent, Elegance, 1.4 16v, pneu KUMHO KU31 195/50 r15, alu RSW 242. Křídlo, lak brzd třmenů, potahy cěrno-stříbrné.
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: problémy

Příspěvek od xwing »

Marty5 píše:
Mexican píše:
Marty5 píše:Tak mi to nedalo a zajel jsem do KLIMEXU na test tlumičů, oba předky účinnost 68% a zadky L.54%, P.48%.
Na to že je to nová kára podle mě nic moc, jinak pod 40 jsou špatný.
tak to je teda vyrazna bieda... mozes napisat:

- ako dlho auto mas
- kolko km si najazdil
- ake trasy jazdis najcastejsie (mesto, okresky 2tr, cesty 1tr, tretia a stvrta trieda medzi obcami, D1...)

ja si presne takyto stav tlmicov chcem dat urobit teraz pri 60 000km, som zvedavyy.. u teba je to ale minimalne vzadu na vymenu
Auto mám 1rok a 3měsíce, najeto cca 23 000km, jezdím převážně po dálnici D8 a občas mezi obcemi.
Vypadá to na tlumiče někdo, už to tady řešil, včera jsem se na to koukal a na nic jsem nepřišel, všechno dotažený čepy, tyčky stabilizátoru, uložení, náprava atd. nic jiného mě už nenapadá. Příští týden zajedu do H servisu.
Teraz kukám na obrázok a už viem čím to je! To krídlo ti vytvára taký prítlak, že to tlmiče :hyu: ktoré na to nie sú stavané nevydržali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (pre istotu dodávam - robím si srandu 8) )

Teraz vážne - som zvedavý či sa ti to podarí zreklamovať, 23 000km je dosť slabá výdrž tlmičov, asi blbý kus...
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od JoKo »

tak ja mam vyteceny pravy predny tlmic. dnes som bol v hyundai autopalace bratislava a malo by to ist na reklamacku. najazdene cca 52 000km. v priebehu tyzdna, dvoch mi to maju vymenit.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Měl jsem za to, že tam jsou čistě plynové tlumiče...
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Re: problémy

Příspěvek od DanyII »

tlmice nic moc. Pri 32t km ucinnost zadnych 55 resp 54 %, predne na tom boli o chlp lepsie
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od dzigit »

netreba sa cudovat
pokial viem tak dizlove motory su o dost tazsie ako benzinove a preto im rychlejsie odchazaju predne tlmice a zaroven sa auto sprava viac nedotacavo
... aspon tak som cital v jednej recenzii
aj preto som bral benzin :))
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Re: problémy

Příspěvek od DanyII »

tie plynove tlmice budu smejdy a predne prekvapivo drzia :o) mozem zajtra doplnit udaje z testov pri 15 a 32t km. To ze je na tlmici nejaka vaha navyse je mu celkom jedno, tlmi neodpruzene hmoty v celej svojej drahe. Vaha sedi na pruzinach... + dostava na frak zavesenie kolies
skuste niekto spravit test tlmicov na 1,4ke
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
lunek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 18 lis 2006, 17:33

Obrysové světlo

Příspěvek od lunek »

Mohl by mi někdo poradit, jak se mění žárovka v obrysovém světle.
Žárovku i s objímkou jsem vytáhl ze světlometů, ale nevím jak ji vydělat z té objímky, jestli tahem nebo jak.
:wink:

Lunek accent 2006 1.4 benzin 42.tisic km
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Obrysové světlo

Příspěvek od Haer »

lunek píše:Mohl by mi někdo poradit, jak se mění žárovka v obrysovém světle.
Žárovku i s objímkou jsem vytáhl ze světlometů, ale nevím jak ji vydělat z té objímky, jestli tahem nebo jak.
U LC Acc je tam W5W zarovka, takze tahem ven, prip. vyviklanim. Pokud je to u New Acc jinak, tak bohuzel...
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

Jj, jen vytahnout. Mám tam diodový žárovky. Pak jedna chcípla a byla nějaká zapečená tak jsem to musel páčit kombinačkama. Proto vím, že se tahle žárovka jen vytahuje. :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“