Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Rexcor »

Ještě rozbít hubu by zasloužili. No taky nevím co s těma čepičkama furt dělaj. Třeba jdou na aukro.:-) Právě jsem myslel, že si je daj na všechna kola u aut, na všechna kola dětí a bude pokoj. Ale on jim je asi někdo krade:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Mexican »

Tringi píše:Nedávno jsme s kámošem šli z hospody a viděli jsme tři výrostky, jak lezou na střechu nějaké Audiny a fotí se při tom. Kámoš zařval a zdrhali... :evil:
kamos mal skor po tych blbonoch hodit nejaku cihlu.. mne uz tiez nekedy ostava rozum stat co si 14-19 rocny frackovia vymyslia.. si pripadam jak dedo (mam 27) ale my sme v mladych rokoch taketo veci fakt nerobili - neposkodzovali sme nikoho majetok.. sem-tam odnesena znacka alebo polepene auto Post-it.. ale toto.. hmm


BTW ja byvam vo fakt zlej stvrti.. v Brne.. blizko cejlu.. a mam chromovane ciapocky ventilov (origo s diskami).. rok a pol.. a zatial nezmizla ani jedna.. klop-klop
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Yurii »

Tak a modrej skupáč je už taky pokřtěnej :( Nějákej kokotskej-dobytko-taxikář mi normálně na křižovatce odřel levej roh auta... V Praze na Plzeňský, sice se mi ho povedlo zastavit a pěkně ho zjebat ale nakonec sem ho jak sem byl vytočenej a zmatenej poslal doprdele, beztak je odřenej jen blatník v plniči a nárazník :( Jestli se někdy dostanu k tomu že to dám do laku někdo mi tohle udělá tak z něj asi vymlátim duši :evil:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od MartasZ »

Lidi sou kurvy, už je to dýl, ale taky se mi stalo, že sem ráno přišel k autu a koukám že mám nějak povytaženou gumu bočního okýnka.. a koukám blíž a nějakej umělec se mi snažil páčit dveře, ale dovnitř se nedostal, akorát tam mám tři promáčkliny až na plech a musel sem srovnat dveře, páč nedovírali :-(

S těma čepičkama ventilků sem to vyřešil jednoduše.. koupil sem si skrytý.. na netu je nabízej kolem sedmi kil, ale když člověk dobře hledá, tak je sežene i za dvě kila, mám je tam a pohoda :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
maxiss
*
Příspěvky: 14
Registrován: 14 črc 2009, 23:40

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od maxiss »

jo jo - taky se musím přidat...moji kočičku jsem neměl ani 2 týdny a už ji nějakej debil,který neumí couvat a koukat za sebe natuknul na parkovišti...stál ode mně tak 5cm...to by bylo ještě v pohodě kdyby neměl tažný...nejlepší bylo,že si toho asi ani nevšimnul...a tak jsem si udělal pár fotek a napsal mu lísteček za stěrač,at se mi co nejříve ozve...neozval se...prostě a jednoduše...lidi jsou opravdu svině :( :cry:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Borek »

maxiss píše:jo jo - taky se musím přidat...moji kočičku jsem neměl ani 2 týdny a už ji nějakej debil,který neumí couvat a koukat za sebe natuknul na parkovišti...stál ode mně tak 5cm...to by bylo ještě v pohodě kdyby neměl tažný...nejlepší bylo,že si toho asi ani nevšimnul...a tak jsem si udělal pár fotek a napsal mu lísteček za stěrač,at se mi co nejříve ozve...neozval se...prostě a jednoduše...lidi jsou opravdu svině :( :cry:
Takovým lidem nesmíš psát na lísteček,ale na kapotu a hluboko :!:hřebíkem ,aby si to,jaký jsou bezohledný prasata k ostatním autům,museli číst každý den,co sedí ve svém autě. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Martun »

Taky mám chrom čepičky i nástavce na ventilku. Vyřešil jsem to jednoduše. Utáhnul jsem je 10tkou klíčem a je pokoj. Rukou to jentak nepovolim.. :-)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od amaize »

plně tady souhlasím z Borkem , stačí tam jen vyrýt DÍK ! i když je tímto nevyhubíme :-
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Vita »

A jeste mu to tazny narvat do pr... ... ja mam na lantre asi pet bouli v predu v RZ a narazniku ..... Ten se nastesti narovnal .... no ale RZ je samy dolik ...
Kdyz jsem parkoval u nas na sidlisti, tak me do ni pravidelne couval debil ze 120tkou a se zavesnym ....
A nenadelas nic .....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Rexcor »

Tak na tej SPZ se to dá vyklepat zase zpátky. Pokud není přišroubovaná. U Zahyxe si takhle hrajem často:-D

A popravdě občas taky někomu do auta ťuknu myslím samozřejmě jen nárazník, ale to jen když se musím hodně vtěsnávat, protože si blbci okolo nechali každý metr před a za autem. Jejich heslo "Já parkuju a Ty mi vlez na záda parkni kde chceš"
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od zahyx »

Rexcor píše:Tak na tej SPZ se to dá vyklepat zase zpátky. Pokud není přišroubovaná. U Zahyxe si takhle hrajem často:-D

A popravdě občas taky někomu do auta ťuknu myslím samozřejmě jen nárazník, ale to jen když se musím hodně vtěsnávat, protože si blbci okolo nechali každý metr před a za autem. Jejich heslo "Já parkuju a Ty mi vlez na záda parkni kde chceš"
myslis tu moji trojku prorazenou od koli :lol: :lol:
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
wam]Spider007
*
Příspěvky: 24
Registrován: 25 lis 2008, 18:47

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od wam]Spider007 »

V Bratislave sa nejak zase rozmohli zlodeji autoradii.
2 dni po sebe sa na ulici kde sidli nasa firma naslo auto s rozbitym oknom a vybrakovanym radiom ](*,)

uz sa tam normalne aj clovek bude bat parkovat....
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Borek »

Rexcor píše:A popravdě občas taky někomu do auta ťuknu myslím samozřejmě jen nárazník, ale to jen když se musím hodně vtěsnávat
:shock: Tak dej vědět,kde parkuješ,ať tam raději ani nejezdím-tvůj ťukající nárazník mám tak v úrovni střechy :D.To bys mě taky mohl při parkování z coupe udělat kabrio. #-o
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od zahyx »

Borek píše:
Rexcor píše:A popravdě občas taky někomu do auta ťuknu myslím samozřejmě jen nárazník, ale to jen když se musím hodně vtěsnávat
:shock: Tak dej vědět,kde parkuješ,ať tam raději ani nejezdím-tvůj ťukající nárazník mám tak v úrovni střechy :D.To bys mě taky mohl při parkování z coupe udělat kabrio. #-o
ale kabrio by mebylo spatny
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Rexcor »

To Borek: Neboj neboj. Na :hyu: a k tomu ještě :tus: bych byl asi opatrnější. No snad s tím umíš parkovat, ne?:-D
To Zahyx: Mám dojem že do Tvojeho neťukáme:-D To se ptej taťky.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „Pokec“