Spínač oken u řidiče

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Hojte lidi. Potřeboval bych sehnat dvojtý spínač stahování oken u řidiče na S-coupe.
Prolezl jsem snad celý net a nikde nic.Jen na accenta,...
Nemáte někdo navíc nebo kde nějaký shop kde by se to dalo sehnat?
Díky 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Kull »

Ahoj, chceš to na Scoupe MK1 nebo2? Myslím si, že by mimo design měly být stejné, ale jistý si nejsem :-k
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Kull píše:Ahoj, chceš to na Scoupe MK1 nebo2? Myslím si, že by mimo design měly být stejné, ale jistý si nejsem :-k

Čau. je to ten novější kulatější typ než co máš na fotce u profilu.
Máš navíc nebo víš kde to sehnat?
Zkus to vyfotit a řeknu ti jestli je to ono pokud máš navíc.
Díky =D>
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Kull »

To, co mám na fotce je MK1 - bohužel už neexistuje. Teď mám MK2 - turbo a snad bych měl mít někde zbytečnej,....juknu se....
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Kull píše:To, co mám na fotce je MK1 - bohužel už neexistuje. Teď mám MK2 - turbo a snad bych měl mít někde zbytečnej,....juknu se....

OK. Zkus se podívat a budu věřit že najdeš jedno navíc. [-o<
Dík
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Kull »

Juknu se teď o víkendu a dám Ti vědět v pondělí.
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Kull »

Nějak nestíhám. Nafotím v týdnu a pošlu. Zatím jsem se k tomu ještě nedostal #-o
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Yurii »

Nestačilo by ho prostě opravit? :) U všech svých Scoupáčů jsem to musel dělat, stačí malý pilníček, kontaktol, nůž a vazelína ;)
Rozděláš to jen odcvakáním jendotlivých západek pak pilníčkem (nebo nožem) oškrábeš opálený kontakty. Nastříkáš kontaktolem a namažeš prostor mezi kontaktama vazelínou aby to zbytečně neprojiskřovalo a kontakty se alespoň chvíli nepálily a je to :) Pak to zase secvakáš dohromady a okýnka jezdijou zase vesele nahoru a dolu jako dřív :) :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Yurii píše:Nestačilo by ho prostě opravit? :) U všech svých Scoupáčů jsem to musel dělat, stačí malý pilníček, kontaktol, nůž a vazelína ;)
Rozděláš to jen odcvakáním jendotlivých západek pak pilníčkem (nebo nožem) oškrábeš opálený kontakty. Nastříkáš kontaktolem a namažeš prostor mezi kontaktama vazelínou aby to zbytečně neprojiskřovalo a kontakty se alespoň chvíli nepálily a je to :) Pak to zase secvakáš dohromady a okýnka jezdijou zase vesele nahoru a dolu jako dřív :) :wink:
No jo jenomže mě popraskaly všechny ty zobáčky co to drží pohromadě když jsem se to snažil otevřít.
A když jsem to otevřel tak jsem zjistil že jsou popraskané ty plechové spínače co lupou. :cry:
No a když jsem to složil dohromady tak to nedrží.Jedině bych to slepil sekundovým lepidlem,ale pak se do toho už vůbec nedostanu :)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od Kull »

Ahoj, poprosil ybch o shovívavost - ještě jsem se nejuknul. Z práce jezdím amkat tak do večera, tak není nějak čas. Snad dnes. Včera jsem ručně nakládal 5 kubíků prken an sklápěčku - byla komplet plná (utahanej smajl tu není) :)
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Kull píše:Ahoj, poprosil ybch o shovívavost - ještě jsem se nejuknul. Z práce jezdím amkat tak do večera, tak není nějak čas. Snad dnes. Včera jsem ručně nakládal 5 kubíků prken an sklápěčku - byla komplet plná (utahanej smajl tu není) :)
Ok. Až budeš mít čas tak dej vědět.
No jo práce šlechtí :D
wag13
*
Příspěvky: 13
Registrován: 18 bře 2009, 14:11

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od wag13 »

Tak jak jsou na tom ty spínače?Není čas?
Díky 8-[
kawasaki
*
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2009, 00:15

Re: Spínač oken u řidiče

Příspěvek od kawasaki »

zdar já mam doma oba dva jestli chceš pošlu ti to
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“