Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

a este ma napadla jedna vec.. nik nikomu nezakazuje ( a to si myslim, ze som uz toto forum preliezol dost) diskutovat o hocicom. Co chcem ja ako moderator danej oblasti je aby sa diskutujuci drzali temy. Rizky a podobne krasne momenty z minulosti je mozne rozoberat v temach Pokec alebo si to nechat ako hlavnu temu na "spolocnu onaniu nekde na benzince" (povedane slovami klasika :P

Vzdy kde sa zide viac ludi, ktori sa predtym nepoznali a svojim sposobom im chyba osobny kontakt dojde k hadkam, pretoze internet skryva. Ak chcete plakat za minulostou a z Hyundai fora urobit nejaky pokec o tom kto kde zbalil aku rostenku, ake buchty napiekla babka v nedelu a preto tak dobre chutili po kalbe na intraku bavte sa o tom. Vela ludi sem vsak chodi kvoli tomu, ze budto cosi najazdili a chcu pomoct, pripadne sa podelit a pochvalit a na druhu stranu vela ludi sem pride po radu. A nech si moderatori robia ako uznaju za vhodne, za forum New Accent za ktore sa citim zodpovedny to budem robit podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia. Bohuzial je ine ako nasypat sem kdeakych, casto blbosti a je nieco ine drzat strukturu fora, jeho homogenitu. Pozrite sa na i30 a New Accent.. pozrite kolko denne pribuda prispevkov a skuste sa odhadnut co to asi zaberie casu to prejst. A potom pride nejaky vesnicky "posuk" s tym, ze som si mu dovolil zmazat veci totalne mimo temu. Nedivim sa Matysekulovi ze nema motivaciu pokracovat ako moderator
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Borek píše:
matysekul píše:Kdož jsi bez viny,hoď kamenem ;)
Kde jsi-ukaž se???? :D
Příloha baba s kamenem.jpg je dlouhodobě nedostupná.
Tady. A jestli mi rozflákáš auto,nebo střechu,tak Ti ho pošlu zpátky.
Přílohy
Mates.JPG
Mates.JPG (25.34 KiB) Zobrazeno 1046 x
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HADKY

Příspěvek od black_sheep »

dantasik píše:Tak treba ja osobne jsem mel rad taky prispevky hujera, ale po extempore co tu vzniklo se sem nema chut vracet a neni se cemu divit. Ivanek, kterej je taky fajn clovek sem uz taky moc nezavita :(
nechtel jsem to jiz vytahovat ale neda mi to.


ja totiz nevidim duvod, pokud ma svedomi cisty, aby sem kvuli tomu jak ty rikas extempore, prestal chodit. ja svedomi cisty mam, lec zaludek trosku zkazeny...

navic to cele nevzniklo tady na klubu, naopak. tady to melo "jen" dozvuk...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

Vidím, že někoho to hádání opravdu baví ](*,) To Mexican: Co to tady vykládáš za nesmysly? Myslím, že jediný, kdo tady pláče seš ty. Borek se k tomu pouze vyjádřil. Se tady vytahuješ kolik si toho najezdil s :hyu: atd. Myslím, že nevíš o tom kolik toho kdo najezdil s :hyu: zhola nic a navíc už to vůbec neznamená, že umíš lépe poradit (zejména, když tvrdíš, že seš technické dřevo). Tvé příspěvky už mě opravdu nebaví a měl by ses zklidnit.
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:lol: tyve to je olej do vohně :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

Hardcam píše:Videli jste Slunce, seno a par facek? Tady je to jak na ty svatbe:)
Skoro jo. Už chybí akorát ta hláška z filmu, jak se Růžičková rve s Milunou "Ty děvko jedna" :lol:
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

kuva to si nepamatuju :-k
já mám 5 sudů s vyjetým olejem-zásob dost :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

Rybář este ze sa viete poplacat po ramenach aki ste to kabrnaci.. tu sa proste non-mainstreamovy nazor moc netoleruje, ze?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Víš Rybáři,chtělo by to trochu méně jednostrannosti.Ty zřejmě nečteš Borkovy příspěvky,že.Takže prostě máme držet hubu a krok,takhle by to mělo vypadat?Nepřipadá Ti zvláštní,že když někdo z druhého začne dělat d....a,a on se brání,tak je to podle tebe špatně? Házíte hádky na nás nové,ale hrábněte si do svědomí,kde byl ten Váš přátelský přístup a rady nováčkům zhruba před rokem.Nemluvě o tom,že se někteří staří členové těchto hádek velmi aktivně zúčastňují #-o :lol:

Viz příklad servisní prohlídky.Když se napíše pajk,že tam volal a u jeho servisu to není vázané na typ a stáří vozidla,tak najednou všichni mlčí,i když předtím měli spoustu řečí.A nedejbože,že by se třeba někdo omluvil.Já vím,děkování a omluvy se v dnešní době moc nenosí ](*,)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

No, nemůžu říct, že čtu všechny příspěvky, ale čtu jich dost na to, abych si mohl udělat vlastní názor na toho a toho člověka. Zdá se mi, že někteří (nebudu tedy jmenovat) neustále dělají z lidí, kteří mají jiný názor frajery a borce, co se chtějí jen vytahovat. A vlákno o prohlídce zdarma také nechápu. Nikdo se nevztekal, že se to uveřejnilo. Pouze po přečtení je jasné, že to je pouze tahák na nové zákazníky. Na Tebe se přece nikdo nezlobil, Mate....Nebo snad ano?
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

tož ale mates a mexikám má recht- vono hje to tady dost o plácání po ramenech ..sme lidi a máíme spousta názorů-viz moje diody- co mě dostalo byla soudružnost-to jo,ale jakmile se někdo vymkne,jde se do něj- a zase Borkuco bylo bylo-to neznamená,že ti co tady jsou jsou nahovno a atd- lidi se měněj-čas letí...sme veřejný forum.takže otevřená diskuze- v rámcích slušnosti-je normální ba i potřebná věc-každej má možnost se vyjádřit- nechme je žít a at si píšou.Jásem tu pár měsíců,ale co sem stih,někdo nestih za 3roky.srazy atd-je to vo lidech.jak si budou nakládat s členstvím v tomto foru-clubu
dále- smazaní příspěvků- pokud došlo k bez udání důvodů k smazání příśpěvků- ano tohle je hnus- myslím,že nejdříve napsat třeba sz,at sui příspěvek upraví atd
ale snad to takhle funguje....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

pepan píše:tož ale mates a mexikám má recht- vono hje to tady dost o plácání po ramenech ..sme lidi a máíme spousta názorů-viz moje diody- co mě dostalo byla soudružnost-to jo,ale jakmile se někdo vymkne,jde se do něj- a zase Borkuco bylo bylo-to neznamená,že ti co tady jsou jsou nahovno a atd- lidi se měněj-čas letí...sme veřejný forum.takže otevřená diskuze- v rámcích slušnosti-je normální ba i potřebná věc-každej má možnost se vyjádřit- nechme je žít a at si píšou.Jásem tu pár měsíců,ale co sem stih,někdo nestih za 3roky.srazy atd-je to vo lidech.jak si budou nakládat s členstvím v tomto foru-clubu
dále- smazaní příspěvků- pokud došlo k bez udání důvodů k smazání příśpěvků- ano tohle je hnus- myslím,že nejdříve napsat třeba sz,at sui příspěvek upraví atd
ale snad to takhle funguje....
V zásadě s Pepanem souhlasím, teda až na to plácání po ramenou :lol: . Já osobně se snažím být objektivní. Pravdou je, že je to veřejná diskuze a měla by být v rámcích slušnosti. Já respektuji, že má někdo jiný názor, ale ať také respektuje můj a nedělá ze mě frajera.
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od kabin »

zahradníku zavaž mi střevíček.... :wink:
Matrix 1.5 CRDi VGT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Rybář píše:No, nemůžu říct, že čtu všechny příspěvky, ale čtu jich dost na to, abych si mohl udělat vlastní názor na toho a toho člověka. Zdá se mi, že někteří (nebudu tedy jmenovat) neustále dělají z lidí, kteří mají jiný názor frajery a borce, co se chtějí jen vytahovat. A vlákno o prohlídce zdarma také nechápu. Nikdo se nevztekal, že se to uveřejnilo. Pouze po přečtení je jasné, že to je pouze tahák na nové zákazníky. Na Tebe se přece nikdo nezlobil, Mate....Nebo snad ano?
Tak si tam přečti poslední příspěvky.Z nich vyplývá,že to není jen pro nové auta.A co se týče některého rýpání,beru si to taky osobně,páč jsem tu relativně nový.A to že nečteš některé příspěvky je možná špatně,protože část,zrovna Mexičanových příspěvků je pouze obrana...Stačí si přečíst první stránku tohoto tématu :? :wink:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

matysekul píše:
Rybář píše:No, nemůžu říct, že čtu všechny příspěvky, ale čtu jich dost na to, abych si mohl udělat vlastní názor na toho a toho člověka. Zdá se mi, že někteří (nebudu tedy jmenovat) neustále dělají z lidí, kteří mají jiný názor frajery a borce, co se chtějí jen vytahovat. A vlákno o prohlídce zdarma také nechápu. Nikdo se nevztekal, že se to uveřejnilo. Pouze po přečtení je jasné, že to je pouze tahák na nové zákazníky. Na Tebe se přece nikdo nezlobil, Mate....Nebo snad ano?
Tak si tam přečti poslední příspěvky.Z nich vyplývá,že to není jen pro nové auta.A co se týče některého rýpání,beru si to taky osobně,páč jsem tu relativně nový.A to že nečteš některé příspěvky je možná špatně,protože část,zrovna Mexičanových příspěvků je pouze obrana...
Ale já to vím. Já jsem nepsal "Ježiš, proč jsem takovou blbost dává". Napsal jsem, že pro některé lidi, kteří se v tom neradi hrabou to může být dobrá věc, ale spíš jsem chtěl upozornit ostatní na to, že to je pouze tahák. Já už měl tu čest s Mexicanem v jiných vláknech a to mi stačilo. Nemluvím teď o ničem konkrétním.
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Odpovědět

Zpět na „Pokec“