Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Pouze tahák by to mohl být,pokud by se mně ptali co mám za auto a pokud by Pajk nevolal do servisu a neměli s jeho ročníkem(tuším 97),žádný problém.Jediný problém je v tom,že se objeví zaručené informace ,o kterých se zhádáme,ale už nikdo dál neřeší,nebo nezjišťuje,jak to vlastně vůbec je....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HADKY

Příspěvek od black_sheep »

no kdyz uz to nejde po chlapacku vyresit pres internet (kde argumenty obhajuje a napada hospoda, pivo, drzkovana), tak si to alespon vyrikame co kazdyho s..e, a to dokaze problemy taky vyresit. urcite veliky souhlas s takovym tematem. snad se to dobere nejake shody... :mrgreen: kdyztak se to necha chvili odstat a za cas se to doresi :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

Já hlavně myslím, že o tu servisní prohlídku vůbec nejde. Já jsem rád, že o tom vím a děkuju, žes sem dal odkaz. Nechci se opakovat, ale já prostě napsal, že to je taková kontrola k ničemu a vůbec to nebylo proti nikomu namířené. A myslím, že od nikoho to nebylo myšleno nějak špatně. A už toho necháme, stejně musím jít. Jsem docela zvědav, kolik tady bude příspěvků večer :mrgreen: . Možná by bylo dobré ty hádky směřovat jenom sem a ne do konkrétních témat. Jakmile bude hádka (sejde se pár bojovníků-Mates, Hard, Pepan, já, Mexican a jiní), tak to sem snad rovnou šoupneme :lol: Hele nic, mějte se zatím :wink:
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: HADKY

Příspěvek od Rybář »

Jo, nechápu, jak jsem mohl zapomenout na Blacka :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HADKY

Příspěvek od Hardcam »

Ne, nikdo se tam nahadal, Borek, ja, Black atp. jsme napsali, ze si auto zkontrolujeme sami, to ale Mexican neustal a bral to jako utok na sebe. Pak jsi matysku zacal s oznamenim, ze tema jsem Te v pokecu donutil zalozit ja, v domneni, ze jsi tim zalozenim udelal neco spatne. Jenze Tobe nikdo nic nevycital, ba spis naopak.

Mel jsem rozepsany jiny, dlouho prispevek, ale shrnu to ve zkratce a psal jsem to i matyskovi pred par dny. Nespojovat primitivni internetovou diskusi s osobnim pokecanim nekde v hospode. Za ty pismenky se schova vsechno a pak clovek nepozna, v jakem duchu ten druhy vlastne myslel ten prispevek. Z toho pak vznikaj hadky. Jsem a vzdycky budu presvedcenej, ze kdyby se tenhle hloucek lidi sesel nekde na parkovisti u Hypernovy, ta diskuse by probihala v uplne jinym duchu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

takže zase j- von tady si to pěkně řeknem,ale stejně po čase zase mauec..takhle je to fšude..hele tohlr sem chtěl- byl sem před 4ma rokama na ofroad foru-byl tan 2x admin a 1x moderátor-inzerce..pak sem se tam přihlásil v sprpnu-no světe div se funguje to dobře- je to vo lidech...tam sou taky peprný témata-kor firmy,který nabízej upravy- a je to téma o 40 stránkách až dost hustý masakry-a funguje-
nemám nic proti moderátorů a adminům!!!
A hlavně -jakmile přijde novej- viz mije prosba o téma- seznamovací forum- tak se uvítá,pokecáme- a tam si pak v klidu řeší svoje vychytáfky s autem- tzn nezakládá se zbytečnej topic.např- můj gal,moje lantra atd...tam si píš e svoje např srance atd..a nikdo do něj nehustí,že zakládá topic a že je novej atd..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

Hardcam tak, tak.. suhlasim.. pisal som predsa ze proste nemozme tu byt vsetci mechanici F1 McLaren. A takisto som pisal ze nie vsetci maju moznost si to skontrolovat (ja uz trpnem ked si mam na ulici dolievat vodu do ostrekovacov, pretoze mam strach ze ma zrazi nejaky lokalny pretekar). Bohuzial tym ma tu degradujete na nizsi evolucny stupen

Pri mnohych reakciach by som kolegom diskutujucim odporucil zoznamit sa s tymto terminom (dam to v cestine aby tu nevznikla jazykova bariera)

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

ale je to stejně někdy prdel to pročítat..ale i já sem hroznej nervák a nemám daleko pro nadáfky....ale držím se :mrgreen:
a pak moje překlepy jsoi taky mazec :lol: bo píšu teda snaha- všema 8my :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HADKY

Příspěvek od Hardcam »

Mexican: ja samozrejme neumim zkontrolovat bod tuhnuti kapaliny, ale pred rokem jsem daval nemrznouci smes, ze by to melo startovat i na Sibiri a tak doufam, ze to je v poradku. Svetla mi udelali na technicky pred dvema mesici. A baterii mam novou. Kazdy motorista umi zkontrolovat zaklad na svym aute, ja si vezmu teplaky a jdu k autu. Muj tata si je treba nevezme a radsi jede na prohlidku - on tam teda nepojede, je presvedceny, ze ma vsechno v poradku, dokud Sonata denne tech maximlane 5km ujede, tak je spokojenej...:)

Ad. Ironie, priznam se, ze Ironii pouzivam strasne moc, hlavne co se pisemny forme tyce. A vetsina z clubu si zvykla. A arogantni jsem k tem, co si mysli, ze se ve 12 hodin zaregistrovali a 5 minut potom zakladaji temata s nazvy "pomoc, jak se meni olej", "prodam coupe 1g" v sekci Sonata atp...kazdy mame svou hranici a me treba tohle vadi. Jinemu ne a tomu vadi zase neco, co nevadi me. Jsme jenom lidi. Nejsme pocitace, ktere nekdo naprogramoval, aby delali to a to...

Osobne tohle tema beru s nadsazkou. Jsme vsichni jesitove, berani, kazdej mame svoji pravdu a elektrony, co mame na aute, jsou ty nejkrasnejsi, co se kdy vyrobily. Ja myslim, ze to je naprosto prirozeny. I ty, Mexicane, i kdokoliv jiny za ty mesice roky pochopil, ze si rad otevru hubu a vzdycky, za kazdy okolnosti reknu na rovinu, co si myslim. Par lidi z myho okoli si toho ceni, par lidi by me za to nejradsi zabilo. Tim jsem ted aspon usetril praci tomu, kdo mi tohle chtel napsat. Ja to o sobe vim :mrgreen: tak co se na ty hadky o nicem vysrat a tolerovat svoje nazory? Tatka mi lonskou zimu rikal, ze muzu klidne pridat do nafty treba pul litru benzinu, neudelal jsem to, protoze tomu neverim. Ale nekdo tomu treba tady nebude verit, ale i presto spolu mame hezkej vztah...a to bych si pral i tady na foru.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

Tatka mi lonskou zimu rikal, ze muzu klidne pridat do nafty treba pul litru benzinu, neudelal jsem to, protoze tomu neverim. Ale nekdo tomu treba tady nebude verit, ale i presto spolu mame hezkej vztah...a to bych si pral i tady na foru

věř tomu!!! :mrgreen: dělal sem to a dělám taky.. :mrgreen: fakt...líp to startuje as vůbec to motoru neuškodí..ba naopak bo se mu lépe zapaluje v zimě :idea: 8)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Mexican-nejvíce nadávek a urážení jsi použil právě ty(můžu ti tvé urážky opsat z tématu nafta x benzín).Přišel jsi sem hned jako mistr světa,který objel svět a každému radil jak má jezdit :roll: A že zrovna ty píšeš něco o vesničanech,když jsi dolezl ze zemljanky u salaše parazitovat a žebrat o práci do cizí země. :roll: Teď jsi velký brňák-jen se zvláštním hantécem ](*,) .A že bydlíš někde v podnájmu a nemáš místo na kontrolu "auta"-máme se rozplakat :cry: :?: To je tvůj problém,že ve svých letech nejsi schopný mít barák a garáž. :D
Za ta léta jsi jediný kdo mě tady teda fakt totálně nesedí [-X .Proto navrhuji řešení-nebudeme si všímat vzájemných příspěvků a snad to tak vydrží,než se ti auto rozpadne(protože chceš a potřebuješ jen tech.klub s radami) a půjdeš prudit do jiného klubu. :-k
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

Borek píše:Mexican-nejvíce nadávek a urážení jsi použil právě ty(můžu ti tvé urážky opsat z tématu nafta x benzín).Přišel jsi sem hned jako mistr světa,který objel svět a každému radil jak má jezdit :roll: A že zrovna ty píšeš něco o vesničanech,když jsi dolezl ze zemljanky u salaše parazitovat a žebrat o práci do cizí země. :roll: Teď jsi velký brňák-jen se zvláštním hantécem ](*,) .A že bydlíš někde v podnájmu a nemáš místo na kontrolu "auta"-máme se rozplakat :cry: :?: To je tvůj problém,že ve svých letech nejsi schopný mít barák a garáž. :D
Za ta léta jsi jediný kdo mě tady teda fakt totálně nesedí [-X .Proto navrhuji řešení-nebudeme si všímat vzájemných příspěvků a snad to tak vydrží,než se ti auto rozpadne(protože chceš a potřebuješ jen tech.klub s radami) a půjdeš prudit do jiného klubu. :-k
tak tradicny priklad reakcie tunajsieho milacika

A, som a vzdy budem Vrutocan
B, o pracu nezobrem, bola mi paradoxne ponuknuta. Neviem na kom / com tu parazitujem, to mi snad niekedy vysvetlis
C, Ano byvam v podnajme, nateraz mi to vyhovuje. Ty mas (mal si) v 27 rokoch dom a garaz ktoru nezasponzorovali mamicka a otecko? tak to mi teda porad kde pracujes. Pretoze kupit dom v blizsom okoli brna je tak 3 Mio Kc
D, Ja si tvoje prispevky vsimam a stale sa utvrdzujem v tom ze si z niecoho tak ukrutne frustrovany, ze ti to lezie na mozog (a stale si myslim, ze ta podviedla mlada s nejakym slovakom ktory mal firemnu oktavku 1,9 TDI)
E, tie moje urazky mi prosim vypis a najlepsie aj s tvojimi fundovanymi komentarmi. vdaka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:shock: to je mela todle to...kuci bacha na mezinárodní prusery :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Re: HADKY

Příspěvek od Janjan »

:shock: :shock: :shock:tady je to samý zajímavý čtení, určitě tu vyřešíme spoustu problémů našich milovaných :hyu: autíček :wink:a jako bonus ještě utužíme vzájemné vztahy v našem :hyu: klubu :wink: ...ale nakonec, proč ne...
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:mrgreen: tož ty si to rozsek...líp bych to nenapsal
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“