Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: HADKY

Příspěvek od amaize »

Nechci nikomu "nadávat" #-o ,ale chovete se jak magoři,u některých mi přijde , že jimi chtějí být,ale proč ?
hard tu sice napsal že někde při scuku na parkovišti by to vypadalo jinak,ale možná i se zbraněmi po několika minutách,takový je svět,
a mám návrh,ono se fakt někdy neví jestli to je v ironii nebo vážně , a dotyční by se mohli vykrucovat,tak zvolme barvu písma : růžově pište ironicky a kamarádsky a zeleně pruďte nasírejte,nadávejte,přiblble raďte a podobně , tak dlouho dokud nepadne první † výstřel † ,pak vždy fronta na chvíli zklidní :lol:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

amaize: to s tou farbou pisma je celkom super napad, len tu farbu na to nadavanie by som dal cervenu, lebo ta zelena dost splyva s ciernou :wink:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: HADKY

Příspěvek od amaize »

no právě,některým je tady jedno jestli se durdíš,nebo chceš jen tak zasrandovat :mrgreen:
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HADKY

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše:Ne, nikdo se tam nahadal, Borek, ja, Black atp. jsme napsali, ze si auto zkontrolujeme sami, to ale Mexican neustal a bral to jako utok na sebe. Pak jsi matysku zacal s oznamenim, ze tema jsem Te v pokecu donutil zalozit ja, v domneni, ze jsi tim zalozenim udelal neco spatne. Jenze Tobe nikdo nic nevycital, ba spis naopak.

Mel jsem rozepsany jiny, dlouho prispevek, ale shrnu to ve zkratce a psal jsem to i matyskovi pred par dny. Nespojovat primitivni internetovou diskusi s osobnim pokecanim nekde v hospode. Za ty pismenky se schova vsechno a pak clovek nepozna, v jakem duchu ten druhy vlastne myslel ten prispevek. Z toho pak vznikaj hadky. Jsem a vzdycky budu presvedcenej, ze kdyby se tenhle hloucek lidi sesel nekde na parkovisti u Hypernovy, ta diskuse by probihala v uplne jinym duchu.
no asi tak.. :lol: proto rikam kdyz uz to pres net nejde, tak se hodi tema kde si to vzajemne vyrikame atmosfera se zase zlepsi :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Mexican píše: A, som a vzdy budem Vrutocan
a stale si myslim, ze ta podviedla mlada s nejakym slovakom ktory mal firemnu oktavku 1,9 TDI)
Co ti ty chudáku napsat. :( Nadáváš do vesničanů a sám pocházíš ze 7000 "velkoměsta". :lol: A netahej sem stále už poněkolikáté tvoji mladou a toho Maďara s Octávkou-to nás fakt nezajímá. :wink:V 27 letech jsem se fakt neválel v podnájmu v cizině jako ty,ale už dávno poctivě podnikal.Jo a ještě jsi zapoměl napsat ještě jednu svou oblíbenou větu,že jsem si koupil Tiburona na machrování před vesnickými diskotékami :D - jo,přesně na to jsem si ho ve 43 letech koupil ](*,) .Prostě někdo JEZDÍ a někdo se může jen odstrkovat a závidět Maďarovi jeho služební Octávii s holkou,kterou znáš. :mrgreen:
Nemám už dál chuť ztrácet čas s neschopným individuem,které si hraje na mistra světa v rozumování.Piš si dál tady co chceš,už mě to fakt celé štve a kašlu na tu novodobou partičku 3-4 lidí,co už se hádají i mezi sebou( viz.DLR světla...)a s každým,co něco napíše. :roll: Jde to tady ve ztazích od 10 k 5.......tak si to užijte. :?

Matysekul-ty kdybys pořádně četl v tématu kontrola,když ti VŠICHNI 100x psali :!: (včetně mě),že jsou rádi,že jsi ten odkaz na kontrolu sem dal,ALE KRITIZUJÍ PŘÍSTUP :hyu: ve SKRYTÉM omezení stáří auta,které tam dopsali až teď po intervenci a také v rozsahu kontroly,tak sis také ušetřil spoustu silných slov.Přesně jak psal Hardcam.


Mexicane a ty se vrať definitivně.............do Vrútok.
plakát vstupu.jpg
plakát vstupu.jpg (63.48 KiB) Zobrazeno 1042 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

novodobá partička :lol: :lol: co tě na nás tak sere borku??, to že diskutujem? to že nediskutujem podle tvejch a minulejch představ?? jak sem psal...čas letí a lidi se měněj...zbejvá si teda jen stěžovatz na to ,co bylo :?: :idea: nebo na to,co se mě nelíbí a tudíž diskutuju a nestěžuju si na to,co bylo...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Pepane,na tobě mě dosud neštvalo nic(a nemělo společného-jasně jsem napsal,že to je jen pár nových jedinců),ale klidně se můžeš vrátit do svého oblíbeného diskusního tématu DLR světla.Toho se neúčastním,tak tam můžeš ve svých hádkách pokračovat. :wink: Taky výživné vlákno. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

borku- tehlech témat je tady spousta- deníčk toho támletoho,předběžně,souběžně atd...i já mám spousta-slepých- témat...ale jak sem psal...pokud někdo chce diskutovat např jako já at diskutuje..já k tomu mám co říct,mám svůj nýázor atd..jestli mám možnost,tak ho zdělím..hje na lidech,jestli tam budou psát nebo ne..s tím holt nicneuděláš...a neboj,mě ta zima taky sere to si piš..mínus 2 je už kuva kosa na říjen :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Víš Borku,moje reakce byla zřejmě přehnaná. Ale to bývá vždy,když někdo začne někoho,nebo něco kritizovat,aniž by měl jakékoliv informace. Promiň,jednu informaci. Aspoň jsem zvedl telefon a napsal email,abych se dozvěděl,kde je pravda. A i po mé intervenci upravili web. Jsem již takový. A taky mne to sere,páč jsem chtěl baterku. Což bych dostal,kdybych poukázal na mylné info na webu ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

Borek: mne je to vsetko tak luto, ja som si to splietol.. tvoja mlada ta nepodvadza. Pardon za moj chybny usudok, jedna sa uz od zaciatku od tzv krizu stredneho veku

http://www.mpsv.cz/cs/3809

Par bodov odtial je skutocne trefnych, takze daj si ten cas a precitaj si to

Bohuzial k podnikaniu - nie kazdy moze podnikat, pretoze ak budeme vsetci podnikat tak nebude mat kto pracovat a platit dane.. BTW nemas v tom Coupe deliacu mriezku? :-) v 43 rokoch to stale u mna vyzera na to ze sa predhanas pred vidieckymi diskotekami a driftujes na spitocke, ale to moze byt len moj nazor

a ten obrazok si uz raz pouzil, takze nejak stagnujes, zeby to uz v tom pokrocilom veku prestavalo palit?Jeej a ozaj, par ludom sa tiez nezdalo tvoja teoria benzinu v nafte.. takze prosim o nejaky vtipny comeback
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HADKY

Příspěvek od alarm »

O čom sa hádate? Môžem sa pripojiť?Na koho mám nadávať a prečo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

alarm píše:O čom sa hádate? Môžem sa pripojiť?Na koho mám nadávať a prečo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zacni nadavat na komunistov, pokracuj vladou.. a potom zalistuj par stranok naspat a mozes si vybrat temu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

alarm píše:O čom sa hádate? Môžem sa pripojiť?Na koho mám nadávať a prečo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nezmenil si si ty nahodou nick?
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od kabin »

a pak že nerostou... :-$
Matrix 1.5 CRDi VGT
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HADKY

Příspěvek od alarm »

Ano ,priznávam kajúcne a bez mučenia,že som bývalá i30.
Dôvod z zmeny:tak ako písal HARDCAM , nick bol robený narýchlo a navyše pri "mozgovom" vyčerpaní. Až neskôr som zistil, že meno i30 nie je dobré v sekcii i30, keď sa diskutuje o i30.A navyše pribudol i30poradna, čo je nick veľmi výstižný a myslím si že by mal byť nezameniteľný-t.j. originalny.
Preto som požiadal HARDCAMA o premenovanie- vrátil som sa do tínedžerských čias 30 rokov do zadu- volali ma ALARM=POPLÁÁÁÁCH, čo je pri mojej povahe veľmi výstižné. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Pokec“