problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

To Cert : No jo, technici jsou hold velký machři, ty poznaji požkozenej lak i pod nánosem bahna, jak jsou pečlivý ..... ještě, že Ti neřekl, že jsi udělal dobře, že jsi si vybral tu "modrou" barvu :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

To Vilda:

No, taky jsem jim říkal, že mi skoro při každým tankování po vypnutí pistole vyšplíchne benzín z nádrže - prý se na to podíváme. Tankoval jsem v teď neděli a zase. Asi se na to vybodnu nebo to nechám na druhou garančku a pojedu jinam (mám cukání jet do toho Hodonína - reference maji špica).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nevím, jestli to myslíš ironicky, ale taky jsem přemýšlel o tom, že bych se na garančku zkusil objednat do Hodonína, ale cestovat cca 150km tam a za cca 2,5 hodiny zpět mi příjde celkem drahý výlet...i když bych garanční prohlídku spojil s výletem okolo Hodonína :-k
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od cert »

To ZdeněkSvoboda:
Kdepak, myslím to vážně. Neříkám, že mi něco v Pyramidě Pelhřimov něco podělali, ale třeba to vychlístnutí benzínu při tankování nějak nedoladili. Ještě uvažuju nad H. Brodem nebo Táborem.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Schwarzie »

Tak konečně mi tohle forum zase jede. Poslední dva dny jsem se sem vůbec nemohl dostat, resp. nemohl jsem nic napsat. :( Takže bouchání/klepání zepředu bylo odstraněno výměnou tyčky stabilizátoru u levého kola (vím, že jste říkali, že mám nechat vyměnit obě, ale dohadujte se s nima, když stačilo vyměnit tu levou a dělají to v rámci záruky, já to do toho servisu mám kousek, tak kdyby něco, tak to tam zase odvezu, to mi nedělá problém).
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: problémy

Příspěvek od ouzo1 »

Čus :hyu: ,
Potřeboval bych poradit, jak odstranit klepání(vrzání atd.) ](*,) v bočním sloupku :?: Už se to tady řešilo na strně 1, ale bez výsledku. Měl jsem to rozebraný a nic pochybnýho nenašel :( . Posuv pásu je celkem samá vůle, tak jsem to vytěsnil vazelínou, jenže to tam někde rezonuje pořád :?: Bude tam něco volného, protože se to projevuje při rozjezdu, při brždění a přes nerovnosti :-k .
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

mě to v interieru taky vrže a klepe ale neřeším... tyčky stabiku bude dělat tento týden, platím si sám, měním 2ks pak napíšu cenu.
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

ouzo1 píše:Čus :hyu: ,
Potřeboval bych poradit, jak odstranit klepání(vrzání atd.) ](*,) v bočním sloupku :?: Už se to tady řešilo na strně 1, ale bez výsledku. Měl jsem to rozebraný a nic pochybnýho nenašel :( . Posuv pásu je celkem samá vůle, tak jsem to vytěsnil vazelínou, jenže to tam někde rezonuje pořád :?: Bude tam něco volného, protože se to projevuje při rozjezdu, při brždění a přes nerovnosti :-k .
A není možnost zkusit ten sloupek nečím vyplnit?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: problémy

Příspěvek od Vilda »

To Ouzo : Co by tam ještě mohlo klepat .... už mě napadá jen patka zámku dveří, to už je snad jediná věc, co je na sloupku přišroubovaná .... :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

... Krivo volant ...

Příspěvek od Garcia007 »

... zdrawim was hosi ... idem sa was opytat mozno to tu uz je rozoberane no nenasiel som to nejako ... :D ... no ale k weci ... ked chcem ist rovno po ceste ... a nastawim si volant uplne rovno tak ma trosku berie do prawa ... musim mat volant trosku do lava aby som siel tak ako mam ... newem ze cim to je ze ci len tym ze som prezuwal zimne pneu alebo to robilo aj pri letnych newem ... ale tento problem som si vsimol az teraz ... a newem ze ci to je normalne alebo treba nieco vymenit ... GEOMETRIA je robena tohto roku v januari ... myslite ze tam treba ist zas ... alebo to je len tyc stabilizatora ... dakujem za rady ...
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: ... Krivo volant ...

Příspěvek od Vilda »

Na nakřivo nastavený volant si tady stěžovalo pár majitelů Accenta .... všichni ho měli trochu nalevo. Na letních pneu ho mám rovně, ale na zimních je taky trochu vlevo :? ale opravdu jen nepatrně ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: ... Krivo volant ...

Příspěvek od xwing »

Ten istý problém už od výroby, mal som ho poriadne nakrivo, trochu mi ho zrovnali ale stále mierne ťahá doprava, geometria spravená v rámci záruky ale bola v rámci tolerancie... po prezutí problém pretrváva.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od Mexican »

presunute.. ten pekelny khuuul slang kde sa w dava namiesto v som neopravoval, nemam na to nervy :shock:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

A dělali ti opravdu geometrii??
Měl jsem taky volant natočený na lenou stranu.
Nechal jsem si udělat geometrii u soukromníka, byl jsem u toho osobně.
Tednalo se o laserovou geo a byla hodně rozhozená.
Technik nestavil kola podle PC do OK :) a kola pak byla opravdu OK a volant jsem měl a mám od té doby v rovině.
Cena 400Kč.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: problémy

Příspěvek od Nery »

Však oni jsou v některých servisech neskutečný jelita,takže se občas stane,že závadu odstraní-neodstraní. Ale výmluv mají neskutečně mnoho!
Accent 1.4 Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“