Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Pajk »

Jasně,kdyby vyhráli,tak toho mistra světa uděláme levou zadní.Mor na ně. :D :D :D Ještě bysme ale museli vyhrát nad Irama,což taky tak nějak nedopadlo.Slováci taky vlatně mohli doma vyhrát.Takže zato můžou Irové,Slováci a San Marino. :D :D :D Tento příspěvek je těžká ironie.Samozřejmě,že si za to můžou sami. :evil: :evil: :evil:
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Reklama
 

Uživatelský avatar
kabin
*
Příspěvky: 92
Registrován: 28 lis 2008, 21:43
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od kabin »

vánoce se blíží a lidé :wink: jsou na sebe miloučký nojo
Matrix 1.5 CRDi VGT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: HADKY

Příspěvek od laufas »

matysekul píše: @laufas: Posuzovat výrobce podle toho,že se dvěma lidem na fóru vybila baterka? To je minimálně zvláštní.
Je to jedno k druhymu u toho auta. A jak posuzovat? Jen rikam, ze je divne, kdyz nove baterie zdechaj po roce. V nasi filcce odtahla 9 let. A to se jezdily trasy nejcasteji do 30km. (mesto) Ted je tam 3 rokem dalsi a taky drzi. A to stava venku, mrazy vsechno, trasy se zkratily, ptze s tim jezdi mama jen do prace...

majlo: k tve poznamce, at auto prodam. Kdyz ho nevychvaluji do nebes, mam ho hned prodavat? Ale ne prece :lol:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od dantasik »

Hele pepane, rekni me jednu vec od srdce.

Ja si od tebe necham udelat vrata svaris postavis zaplatim. Za 5let me praskne pant nebo cokoliv na vratech, ty uz nebudes vyrabet vrata ale budes vyrabet plastovy trubky tak te budu chodit furt prudit ze tys udelal vrata nahovno a ze nejsi schopen to opravit/dodat soucastku?Co me reknes - fuck off penize uz bys mel a na zakaznika by ses taky vysral. A pak by me nejakej zamecnik zkousel sehna ten danej pant, a ja budu rikat ze zamecnici jsou idioti a ze me to nezajima a at si to de clovek, kterej me vrata nepostavil opravit a schani si to sam?Myslim ze uz si dospelej clovek a reci k lantre kterou mas dokazuji tvuj pristup k problemum obecne. Na to kolik ti je, se chovas jak maly decko kterymu se rozbila formicka na piskovisti a ne jako dospelej clovek. Veci se daji resit i jinak a hlavne je mas resit SAM, ne lidi nejaky za tebe tady na foru aby ti radili co delat. Dneska mas plno moznosti zdroje informaci. A verim ze se vzdycky ta dana vec sehnat nebo opravit, taky si nevylivam nervy na Opla kde jsem zahucel za hodne za klimu a resim to proste jak se da svepomoci. Kdybych spamoval jako ty tady, uz bych se na forum nepodival.
Bud se zacni chovat jak dospeli clovek a nauc se resit sve problemy sam, nebo zacni lip delat a kupuj jen novy auta kde si muzes dovolit takovydle chovani, clovek co na nej nema si musi umet poradit jako vsichni ostatni tady.

Sry za OT

Imho k tematu: testovaci jizdu mam domluvenou hnedka jak bude cas zajit k dealerovi pocitam behem tohoto tydne. Muzu u te dane motorizace zmerit i 0-100Km, nevim jake modely maji, vim ze dostali 2-3.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od black_sheep »

pepane ja ti rozumim, me by to taky sralo. nerozumim akorat tomu, zes to auto davno neprodal, byt bys na tom tratil hodne penez. ja vim po bitve je kazdy general...

no, ale nejvic nechapu tomu, ze se pod to hyundai podepsal, kdyz to ani nevyrabeli sami a byla to i cizi kontrukce. kor v tech letech kdy uz delali svoje slusny veci - holt neumeli jeste offroady tak to resili takhle. kdyby to bylo nekdy behem 80. let tak bych se ani nedivil, to takhle vyrabeli skoro vsecko, fakt to meli prodavat pod nakou jinou znackou, auto by sice lepsi nebylo, ale kazi jim to reputaci :-)

btw. co presne mas za vyrobce v technicaku? HMC = hyundai motor company? nebo Hyundai heavy industry? jen pro zajimavost...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od shwaara »

Mají je live uvnitř na Chodově ;)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Tringi »

OT: Ještěže se Pepan tolik nevyskytuje v sekci Coupé ...když na to přijde, tak tam mám v úmyslu vícenásobné příspěvky seskupovat, a blbé a ryze prudící onelinery rovnou mazat.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

:roll:
normální pokrytci...viz tringy....
až se hjundaj postaví k problémy jako chlap...né jako vy..tak si stěžovat nebudu..viz problémy s reklamamcí dílů atd..jejich výdrží..ste chytrý jak rádia ale víte hovno..vlastně se vás to netýká tak hovno zle že...kacím na vás...
hlavně to tringy hnedka smaž!!!!!!!!!!
dantastiku-asi mě vůbec neznáš... :roll: tak se přestan takhle vyjadřovat o mě..jasná!
stěžuju si ano...kuva když si tady každej stěžuje na každou chujárnu je fajn třeba na to,že mu nejde fm..to je v cajku to se řeší
pokud já vyrukuju nasranej,že nejsou pro smrtelníky díly a strávím hledáním dílů třeba tejden místo toho abych jezdil .. :roll: moc faj..a pak dojde stejně špatnej,nebo se vysere po 5000km to je hrozný..to sem já neschopnej.....necháme toho... :roll:
akorát sem zase nasranej na takovýhle kváky.....šroub do pantu sy koupíš zavaříš..ale já jako neautomechanik si moc věcí naopravím a spoléhám se na :hyu: servis---ted už nikdy!!
a na díly od nich..také už nikdy.....
ooo jak já sem hrozný..rychle to smažte ](*,)
Naposledy upravil(a) pepan dne 09 úno 2010, 08:16, celkem upraveno 2 x.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

btw. co presne mas za vyrobce v technicaku? HMC = hyundai motor company? nebo Hyundai heavy industry? jen pro zajimavost...
hmc...
ina víčkách no na všem je to jejich extra logo
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

dantasik píše:Hele pepane, rekni me jednu vec od srdce.

Ja si od tebe necham udelat vrata svaris postavis zaplatim. Za 5let me praskne pant nebo cokoliv na vratech, ty uz nebudes vyrabet vrata ale budes vyrabet plastovy trubky tak te budu chodit furt prudit ze tys udelal vrata nahovno a ze nejsi schopen to opravit/dodat soucastku?Co me reknes - fuck off penize uz bys mel a na zakaznika by ses taky vysral. A pak by me nejakej zamecnik zkousel sehna ten danej pant, a ja budu rikat ze zamecnici jsou idioti a ze me to nezajima a at si to de clovek, kterej me vrata nepostavil opravit a schani si to sam?Myslim ze uz si dospelej clovek a reci k lantre kterou mas dokazuji tvuj pristup k problemum obecne. Na to kolik ti je, se chovas jak maly decko kterymu se rozbila formicka na piskovisti a ne jako dospelej clovek. Veci se daji resit i jinak a hlavne je mas resit SAM, ne lidi nejaky za tebe tady na foru aby ti radili co delat. Dneska mas plno moznosti zdroje informaci. A verim ze se vzdycky ta dana vec sehnat nebo opravit, taky si nevylivam nervy na Opla kde jsem zahucel za hodne za klimu a resim to proste jak se da svepomoci. Kdybych spamoval jako ty tady, uz bych se na forum nepodival.
Bud se zacni chovat jak dospeli clovek a nauc se resit sve problemy sam, nebo zacni lip delat a kupuj jen novy auta kde si muzes dovolit takovydle chovani, clovek co na nej nema si musi umet poradit jako vsichni ostatni tady.

Sry za OT

Imho k tematu: testovaci jizdu mam domluvenou hnedka jak bude cas zajit k dealerovi pocitam behem tohoto tydne. Muzu u te dane motorizace zmerit i 0-100Km, nevim jake modely maji, vim ze dostali 2-3.
:roll: [-o<
nebudu sprostej.. žblebt roku toto...co dotoho taháš mě kuva. nechápu co mě tady soudíš....už se ke mě nevyjadřuje jasný?? děkuju..
plkáš a ani nevíš co dělám,co sem udělal atd...ńechovám se jako dospělej člověk ](*,) ještě,že tě nepotkám v životě..teda budu se snažit
fuj sem znechucenej tímhle soudemmté fakt ubohý nakonec zato můžu já,že díly na moje auto stojej vod značky nahovno :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

někdo to přesunte ..ale tak aby si to ten chytrák nahoře pořádně přečet..bo tohle je nehorázný :roll:¨
sem a prosím i jeho příspěvek...- https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... h%C3%A1dky
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
ičkař
**
Příspěvky: 166
Registrován: 27 lis 2009, 16:27
Bydliště: Opavsko

Re: HADKY

Příspěvek od ičkař »

pepane ... nerozčiluj se ... taky jsem se s takovýma "prototypama" už potkal a nesmíš je řešit , jenom se pousmát co to jsou za individuálové ... buď v klidu ... ty nervy za ně nestojí :wink:
od 27.3.2018 - Kia Cee´d SW 1.6 GDI 2015
od 24.5.2016 - Hyundai i30 1.4 CVVT 2010 (x)
od 9.11.2010 - Škoda Fabia 1.4 MPI 2002 (x)
od 10.12.2009 - Hyundai i10 classic, 1.1 SOHC
od 1.10.1986 - Fiat 126p 650E (x)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Tringi »

pepan píše::roll:
normální pokrytci...viz tringy....
až se hjundaj postaví k problémy jako chlap...né jako vy..tak si stěžovat nebudu..viz problémy s reklamamcí dílů atd..jejich výdrží..ste chytrý jak rádia ale víte hovno..vlastně se vás to netýká tak hovno zle že...kacím na vás...
hlavně to tringy hnedka smaž!!!!!!!!!!
Pokrytci? Nemyslím si že to slovo znamená to, co si ty myslíš že znamená.
A pakliže přijdeš do sekce Coupé a ke skoro každému tématu přidáš tři příspěvky, kdy každý bude obsahovat dvě slova, a ani dohromady nepřidají tématu žádnou hodnotu, pak ano, smažu tě.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

mysli co chceš..jen se ke mě už nevyjadřuj ano?? :idea: [-o< bo za ten rok už vím..že ti nemám co říct...jen se snad nepotkáme na srazu..bylo by zase opět trapné ahoj...a to je vše... :roll: vlastně se ani nedivím,jak si tady psal.že s tebou žádná nevydržela
bude klid.... :!:
jasně..smaž to...smaž to hned!!!
:roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: HADKY

Příspěvek od zdenek76 »

si říkám, ťuknu na tenhle post, ještě jsem ho nečetl a ona je tu docela prdel, co hoši :D
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „Pokec“