problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nechci z Tebe dělat blbce, ale nezavadil jsi o dětskou pojistku???
Už se mi to taky stalo. ](*,)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Reklama
 

Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Re: problémy

Příspěvek od atrex »

dik za odpoved, pozriem sa na to, vecer dam info..ale vypada to tak na 110% ze ano ](*,)
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

ZdeněkSvoboda: Těsně, ale druhý. Zdravím Tě a přeji pěkný den :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
elton
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2008, 22:40
Bydliště: Pov. Bystrica, SR

Re: problémy

Příspěvek od elton »

Chcem sa Vás spýtat kolegovia na Váš názor na občasné poruchy. Mám na mysli keď niečo 100x za sebou funguje ako má a niekedy 1 až 2x zablbne. Mne za dva roky jazdenia 2-3x nešlo naštartovat /asi cievka imobilizéra/, 2x nešlo zapnúť rádio /na druhý deň funguje bez problémov/, 1x v lete nejde otvoriť auto dialkovým ovládačom na kľúči a pod. Alebo niekedy počuť klepot spod volanta alebo vrzganie v pristrojovaj doske, či klepot od prednej nápravy pri nízkych rýchlostiach a na druhý deň je všetko ticho. Bude to s týmto autom asi ako s človekom, občas mu zahrabe... Najlepšie však je, že keď príde človek do servisu je všetko ako naschvál v naprostom poriadku.
Accent 1.4i Elegance - Continental Silver (10/2007)
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: problémy

Příspěvek od Garcia007 »

elton píše:Chcem sa Vás spýtat kolegovia na Váš názor na občasné poruchy. Mám na mysli keď niečo 100x za sebou funguje ako má a niekedy 1 až 2x zablbne. Mne za dva roky jazdenia 2-3x nešlo naštartovat /asi cievka imobilizéra/, 2x nešlo zapnúť rádio /na druhý deň funguje bez problémov/, 1x v lete nejde otvoriť auto dialkovým ovládačom na kľúči a pod. Alebo niekedy počuť klepot spod volanta alebo vrzganie v pristrojovaj doske, či klepot od prednej nápravy pri nízkych rýchlostiach a na druhý deň je všetko ticho. Bude to s týmto autom asi ako s človekom, občas mu zahrabe... Najlepšie však je, že keď príde človek do servisu je všetko ako naschvál v naprostom poriadku.


... hej presne ako pises ... dakedy mu prepne ... aj mne sa stane ze dakedy nejde otvorit dialkovym ... ale to je detail wes ...
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: problémy

Příspěvek od alarm »

Stalo sa mi to aj na ičku. Rádio v kombinácii s bluetoot.Myslím si, že to môže byť palubný počítač. Ten vie všetko :mrgreen: (ešte šťastie, že tam nie je windows)
Aj starší Accent-odmietol štartovať dva dni pred Chorvátskom, na druhý deň a po zbytok života bez problémov.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: problémy

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Gandalf píše:ZdeněkSvoboda: Těsně, ale druhý. Zdravím Tě a přeji pěkný den :D
Ahoj.
Jo, poslední dobou jsem u všeho druhý :lol:
Taky Ti přeju pěkný den :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
atrex
*
Příspěvky: 82
Registrován: 29 zář 2006, 11:10

Re: problémy

Příspěvek od atrex »

atrex píše:Pozdravujem priatelia, včera sa mi nepodarilo zvnutra otvorit zadne dvere - vzadu za šoférom, zvonka idu otvorit v pohode.. pretrhol som nejaky kablik? je to mechanická alebo elektronická záležitosť? Kam s tým ? Kolko si mozem pripraviť? Problem sa pred tym nikdy nevyskytol :cry: Na aute jazdim tak raz za tyzden, nejake opotrebenie zadnych dveri nejako nepripušťam.. ostatne ide absolutne bez zavad .. co som vyviedol?
Takže aby som pripad dveri uzavrel, problem bol naozaj v detskej poistke ](*,) prijemne som sa pobavil, aj moja manželka ze akeho ma doma kutila :-k dakujem vam za okamzitu pomoc priatelia ..
Hyundai Accent, 1,4 Elegance - Ebony Black
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: problémy

Příspěvek od Gandalf »

atrex: Od toho je fórum, kámo :) Dobře, že to nebylo něco vážnějšího.
ZdeněkSvoboda: Být druhý je přece super výsledek a navíc - smůla ve hře = štěstí v ... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: problémy

Příspěvek od Martun »

atrex píše:
atrex píše:Pozdravujem priatelia, včera sa mi nepodarilo zvnutra otvorit zadne dvere - vzadu za šoférom, zvonka idu otvorit v pohode.. pretrhol som nejaky kablik? je to mechanická alebo elektronická záležitosť? Kam s tým ? Kolko si mozem pripraviť? Problem sa pred tym nikdy nevyskytol :cry: Na aute jazdim tak raz za tyzden, nejake opotrebenie zadnych dveri nejako nepripušťam.. ostatne ide absolutne bez zavad .. co som vyviedol?
Takže aby som pripad dveri uzavrel, problem bol naozaj v detskej poistke ](*,) prijemne som sa pobavil, aj moja manželka ze akeho ma doma kutila :-k dakujem vam za okamzitu pomoc priatelia ..
Buď v klidu, todle se mě taky stalo :-D U předminulýho auta, když jsem ho prodával. Kupujici řídil jeho známý vedle a já seděl v zádu. Nějak jsem se toho musel dotknout při zavírání. A jak jsem vychvaloval auto, tak mě nešly otevřít dveře.. Tak mě polilo horko.. :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

cert píše: Dělej te si p*r*d*e*l z modelíny pánové :mrgreen: Za Fabku bych neměnil - ale na druhou stranu Accenti by se od Fabek mohli učit co se kvality podvozku a řazení týká, o tom bez diskusí a že základní klima pro šádovky je Climatic, což je poloautomat s proměnnou účinností kompresoru je proti naší manuální klimce taky o něčem jiném...
Jo jo, ta kvalita podvozku mne na tomto autě štve asi jako jediná :!: Před koupí auta jsem věděl, že se mám podle různých testů připravit na horší podvozek a taky jsem připravený byl a nějak jsem to neřešil až do té doby, dokud se mi plně naložené auto na zvlněné vozovce nerozhoupalo do téměř nekontrolovatelného stavu (dá se ale pořád ještě s tím naučit žít). Co ale hlavně hlavně nemůžu překousnout, že mi po čase začaly vrzat a skřípat všechny tlumiče.....o levém předním raději ani nebudu mluvit. Na pneumatikách se mi vytvářejí nerovnoměrné plošky (zuby), takže lze pochybovat i kvalitě tlumícího účinku tlumičů. No 2. garanční prohlídka se pomalu blíží, tak uvidím, jak pochodím. Už mne napadla i taková myšlenka, že se na firemní garančku vykašlu a za ušetřené peníze si pořídím vlastní tlumiče :-k



adam 221: Ahoj, mne tiez tukaju tlmice a hlavne lavy predny asi najviac.. Hlavne pri malych nerovnostiach na vozovke. Robi ti to presne toto iste? Mne to nejde vyreklamovat
Chcel by som vediet ci som sam, alebo sme viaceri... Pozeral si kolko kostuju tlmice?

_________________
Hyundai ACCENT 1.5CRDi VGT, rv. 12/07, Elegance, True Blue
Hyundai ACCENT 1.3i 63Kw rv. 10/02, od Sota
Naposledy upravil(a) rokolo dne 07 led 2010, 14:06, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

adam221: Ty tlumiče se projevují hlavně při velmi pomalé jízdě nebo když si auto zhoupneš na místě a nebo při zvedání na heveru....připadám si prostě jak na rozvrzané kocábce :? Ťukání a na nerovnostech může způsobovat i něco jiného (např. stabilizační tyčky, brzdové destičky...), pokud tedy není tlumič již za svým zenitem. Je nás určitě více s tímto problémem, stačí se podívat hned na první příspěvek tohoto vlákna na straně 1.
Zatím jsem se jen tak zběžně chtěl podívat na internetu na kolik by to přišlo, ale bohužel jsem na náš model 1.5CRDi nic nenašel. Pokud si dobře pamatuji, tak jsem snad pouze u jednoho dodavatele objevil tlumiče na 1.6.......
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: problémy

Příspěvek od _miv_ »

tiez mam stale tento problem. aj som to reklamoval. u mna konkretne pravy predny tak divne tukoce nepravidelne pri pomalej jazde. v servise to premazali a chvilu to nerobilo. ale uz to robi zas. zadne krasne vrzgaju hlavne ked vychadzam postupne jednym druhym tretim stvrtym kolesom na zvysene miesto (napr. obrubnik) tak zo zadu ide vrzgajuci zvuk... uz vydrzim na 2.GP... uvidim. co na to v servise...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy

Příspěvek od David C3 »

jj tlumiče mě vržou. Byl sem v servisu že stabiky ale že ty jsou naprosto ok. tak budem jezdit a ve 100tis km dal druhé tlumiče. Stejně už nejezdím do origo servisu tak ušetřím na garančkách.. jinak auto jezdí super :D/
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: problémy

Příspěvek od rokolo »

Tak konečně se přece jen autíčko umoudřilo =D>
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“