Otloukánkovo deníček: Na prodej...

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od pepan »

Juri ty ve...nechci prudti ,ale musím se optat jo :mrgreen:
co tě táhne ke scoupáčů-krom toho,že je to hjundaj...nechce z tebe tzahat kolik co stálo,ale zadarmo nic nejní a třebas by už bylo i na něco novější..ale chápu esli s k nim přilnul,tak tvoje scoupé uchýlka má odůvodnění :lol:
jináč,hlavně jestli děláš to ,co tě naplnuje..nic víc nejní potřeba..esli tam nemáš mrdy modrejch diod jak na kolotočí,3prdele watů a nablejskaný křídla,tak smekám klbůk,protože asi jdeš cestou klasika =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Modrýdyjódypyčo!!! Obršógunavoe!!! ani Hustomegaaudiokáre!!! Děkuju nechci :) Co se týče mnou plánovanejch úprav veškerý se budou zaměřovat na to, aby ty auta jezdily a pokudmožno abych dostal Modráka do původního stavu (zvenku, zevnitř) a možná bych na něm časem trochu poladil motor, odhlučnil ho a udělal z něj auto pro zábavu.

No co mne táhne ke skupáčům??? ani nevim... asi jistota toho že se něco posere a když se to posere tak už většinou vím kam šáhnout a náhradních dílů mám dost ... u babičky ve stodole mám hafo dílů že by se z nich dala postavit půlka skupáče a když nemám díly,tak vím kdo má :)
Navíc mne skupáče když to spočtu nestály zas tolik :)

Se skupáčema to mam jako nějákou nemoc... nicméně doufám že moje další auto už nebude Skupáč :) Radějc bych něco kva kva kvalitnějšího třeba se souhvězdím Plejád ve znaku ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Seemann »

V plejádě je sedm hvězd, kdežto ve znaku Srubaru 6, nebo se mejlim? :lol: :-#



popravdě řečeno, já už Hyundaie mít nikdy nebudu. Ne že bych byl nějak zásadně nespokojenej, ale prostě to není značka auta která by mě něčím překvapila a držela. Je to prostě naprostá šeď, stejně jako škodovka. Prostě auto pro někoho, kdo nepotřebuje aby auto překonávalo očekávání.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od black_sheep »

kdyz uz nic jineho, tak co coupe? :lol: nebo genesis coupe?

kdyz jsem mel jeste scoupe tak jsem nevedel jestli ho nekdy mit budu, ale pak kdyz se dostali na dosazitelnou cenu, tak jsem ho proste vymenil a dobre jsem udelal. je fakt, ze je to auto uplne nekde jinde, ale zabavu za volantem poskytovalo scoupo uplne stejne, ne-li vic :-)

v tu dobu jsem jeste prosel konkurecni sportacky z te doby a :hyu: z toho vysel uplne nejlip. musim ale potvrdit, ze scoupo je navykove, ale tiburon me z toho uspesne leci 8) jenze ja mel oboje LSka, a ty jsou obecne naprosto nenarocny a spolehlivy auticka.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Hardcam »

Moje ocekavani predci v pohode. Tak vybaveny auto za tak malo penez v zivote nekoupim. Navic mi staci, kdyz najede 200tkm...vetsina aut, co potkavam, ma volantm 4 kola, sedacky pro pet lidi, topi a brzdi...co vic chtit
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Seemann »

koupíš.... koupíš mnohem vybavenější, ale o pár málo let starší. Jestli máš nároky 4 kola a sedačky, tak chápu, že ti :hyu: dělá radost. Mě co se třeba na scoupe hodně líbilo byly mraky místa pro spolujezdce vpředu.

Jinak coupe ne, protože je moc slabý (ťukáte si na čelo :lol: ) pokud bych kupoval nějaký sport.kupe, tak s minimálně 200-250k (samozřejmě dle váhy a jízdních vlastností).
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od black_sheep »

nj, to chapu. jezdi to lip jak scoupo, vlastne, na normalni jedeni to je parada ale na okruhovy blazneni to staveny neni. konkurecni sportacky z tehle let s dvoulitrem maj obvykle vykon stejny, nektery nizsi ale samozrejme i vyssi. blby ale je, ze nebylo nic silnejsiho, pro lidi co chtej vic. naky prestavby na preplnovaj nemaj u RD smysl.. u GK jeste mozna jo, navic ten 2.0 snese fakt hodne - sam jsem ziral.

treba takovy fiatka coupe ma 2.0 16V co jede stejne, ale taky byla turbo verze.. no skoda, tam :hyu: az moc kouka na prodejni vysledky a jestli se jim ten vyvoj zaplati. pac u takovych aut se to proste nezaplati. o to vic skoda, ze no GKcek, ktery jsou dotazeny k naprosto perfektnimu vysledku, ze ani v poradech typu topgear proti tomu nereknou krive slovicko, nepribyl zadny poradny motor. 2.7V6 je super, ale neni to zadna pecka. osobne premyslim ze za rok dva bych mozna RD za GK ve 2.7V6 vymenil ale to je jeste ve hvezdach... me by to bohate stacilo, a kultivovanost toho motoru je nadherna.

no a na genesis coupe, ktery se tady navic jeste furt neprodava - tak kdo na nej bude mit?? :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Kazdej mate kus svoji pravdy, ale od dalsiho auta na vymazleni a nejen na jezdeni bych si sliboval krapet vyssi kvalitu nez u :hyu: a jsem ochotný si za to i adekvátně připlatit.
Další poměrně důležitá věc je, že chci mít 4x4 a tady už mi Hyundai v segmentu osobních vozů (vyjma Santamo ale na to rovnou zapomente) prostě nemůže nic nabídnout... Osobně bych to viděl tak že si za rok a půl za dva podle toho jak budou sloužit Skupáče pořídím Subaru Forester nebo Impreza, na našem rodinnym Foresteru je krásně vidět jaký sou to držáky, jediný co se na tom kdy po... byly manžety a plyn plus špatně zalepenej ucpanej chladič po bouračce ssebou vzal těsnění pod hlavama ale to nepočítám.
Fakt je že na Scoupe budu dlouho vzpomínat a nevylučuju, že se k :hyu: někdy v budoucnu vrátím, nebo že u něj nezůstanu ale radši bych byl, kdybych jako další auto měl něco lepšího.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od dantasik »

Secko je to o penezich :)
Dneska uz je aut mraky a staci si jen vybrat. Ale vzdycky si clovek musi ujasnit co che, ryze sportovne vypada max ten genesis coupe a ten taky neni nedostupny staci se podivat na ruzne dovozce z USA. Za tu cenu slusny sportak bych rekl. Ale ryze sportovni "stary" auta jsou asi jen Eva a imprezi. Ale srovnat Scoupe vs Impreza = 20-30k vs 200k.
GK spatny neni ale berte taky na pamet to ze neni to jen otom nasadit turbo a ficet. Jeste musis brzdy, celkovej podvozek a buhvi k cemu to jeste dojde. Vicemene aby si stim mohl jezdit bezpecne musis prestavet pomalu cely auto :)A to uz pak vyjde si radsi koupit neco uz oturbenyho.
Ja sam sem mel CoupeGK a ted mam mysaka. Neda se to srovnat :)Ale nemuzu souhlasit treba s nazorem ze Hyundai jsou auta typu "sedivky"
Co mam sonatu tak kazdy ji chvali. Auto kterych tu jezdi malo, dal jsem si par doplnku a je to pohodlnej cestak s kapkou stylu.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Hardcam »

Seemann: :hyu: mi nedela radost jen tim, ze ma volant a 4 kola...ale to bys nepochopil. Tak jako ja nepochopim, proc si do Prahy nekdo koupi 4runner, presto Tvou volbu respektuju a verim, ze Tobe zase 4runner da neco jineho. Ja proste pozitek z jizdy v :hyu: mam a nemusim si ho dokazovat x nasobne drazsich autech. A starsi auto, ac s lepsi vybavou a cenou, si rozhodne kupovat neminim. To bych si cely zivot mohl nechat jedno a jen ne nem menit dily, o tom to prece neni. Vykon pro me neni dulezitej, 160 na dalnici da pri trose snahy i Getz, jen u toho strasne rve :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od pepan »

:lol:
já radši uš nic nepíču....servo f pitche -hmc -1000km-nasráč...no a atd :lol:
at udělá háčko řádnýho pickupa ofróuda a možná bych ho vzal bo 11 let je rozdíl...1998 - 2010 to už snad bude vo něčem jiným :-k
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Hardcam »

pepan: ja mam o 3 roky mladsi nez ty a rozdil se mi zda obrovskej...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Seemann »

já si nekoupil runnera do Prahy. Do Prahy mám služební fóbii. Runnera mám na chalupu na vysočinu a do Krkonoš, na projížďky do lesa, k rybníku, na dovolenou do zahraničí, na korsiku, do chorvatska atd. Neříkej mi, že jsi v Chorvatsku nikdy netoužil zajet na takový ty jejich prašný/kamenitý cesty do kopců mimo civilizaci. Problém je v tom že se s normálníma gumama bojíš a na spousta míst ani nevyjedeš.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Hardcam »

Seemann: byl jsem tam 30x a nikdy me to nenapadlo. Nebavilo by me ani projizdet lesem nebo skarpama, bahnem. Zazil jsem to parkrat s kamaradovou Toyotou Hilux a stacilo mi to. Kdyby me to popadlo, kamarad by mi pujcil Patrola GR. A to je prave to, ze Tebe ucaruje 4runner a me zase muj :hyu: a vo tom to je.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Otloukánkovo deníček: Ono to ještě jezdí???:))

Příspěvek od Yurii »

Hele proc ne, kdyz na to nekdo ma prostredky, proc by si pro radost nekoupil takovyho 4x4 drobka :)
Jednou bych takovyho taky chtel protoze takovyhle auto mi da vymennou za svoji velikost, spotrebu a neprakticnost do mesta temer absolutni svobodu. Muzu si jit zablbnout do piskovny, do lesa, do hor se v zime bat nemusim, obrubnikum a pangejtum se muzu smat a hlavne se nemusim bat ze se neco posee kdyz na to auto budu trochu tvrdsi.
Podle mne jsou toho Seemann a jeho 4runner typickej priklad :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“