Zima a Sneh s Accentom

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Vilda »

cert píše:Teda Vildo, to je na Prahu fest marast - na Vysočině toho je taky tolik. Vždycky když kouknu z okna nebo vylezu z baráku tak je ten pohled na to venku k pos*ání, fakt ](*,) .
To mi povídej ..... teď jsem byl ze psem a suverénně chodím v rybářských holinkách, protože do normálních bot si nabírám sníh :? Jezevčík vyletí ven a zaboří se oběma nápravama do sněhu, až po kule :roll: jediný pozitivum je, že kape ze střech ( teda zatim ), tak to snad začne odtávat [-o<
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Martin Korpel »

[/quote]

Jezevčík vyletí ven a zaboří se oběma nápravama do sněhu, až po kule : [-o<[/quote]

Vilda koukam ze mas profesionalny deformaciu s auta :D kdyz uz aj psik ma napravy :Dhehehehe :D ja s priatelkou mam Zlateho Retrievera sice zevraj 5a pol mesacne stena ale velmi velky ..len skoda ze sa nema do akeho snehu zaborit :D jedine tak do blata
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Martun »

Vilda
Teda to je mazec tolik snehu na Prahu. Čoveče nejste na tom parkovišti nějak namačkaný?? :-) ty vyjíždíš popředu?
Fakt venčíš hafanána v těch rybářskejch holinách? Těch metrovejch? :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od PabloPicaso »

Tak já jsem s Ácou na sněhu mile překvapen, zatím jsem vyjel co se dalo a na krásném bílém sněhu se chová slušně i předjíždět se dá 8)
to topení je pomalejší cca po 5km se to ohřeje i při -8, a proto jezdím v čepici a rukavicích :lol: :mrgreen: :wink:
ostřikovače mi ještě nezamrzli a to jsme tu měli -15, dávám jim "sheron rally" do -30 a to jsem to nalil do zbytku té letní.
Zima mi nevadí jen mě štve to mokro od bot u pedálů, jedno ráno jsem měl tenkou vrstvu ledu na předním skle zevnitř!!! To mě naštvalo a začal jsem si pod boty dávat staré noviny... nasáknou všechnu vlhkost a jednou za 2-3dny je vyhodím.
Jo a s tím roztáváním sněhu na kapotě bych to neviděl tak černě, pokud vím tak já mám zevnitř nějaký ten filc asi odhlučnění a třeba kámoš má Opla a nemá tam nic, takže když jde teplo od motoru tak se mu to rozteče a mě to tam zůstává jako vám. :D/ Tady v Ústí máme taky pár centimetrů sněhu tak přihodím i foto. 8) :lol:
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Martun »

PabloPicaso
To si chceš dělat ostudu s pár cm sněhu? :mrgreen: člověče jsme tady skoro v horách a nic moc sněhu.. Na horách zasněžujou.. Podívej na Pardubicko nebo na Vildu s Prahou.. Počasí bláznivý :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Mexican »

PabloPicaso pri volkhosti pomoze cisty filter A/C a spustena klima - na 10 -15 minut, vytiahne pekne vlkhost, ktora nasledne nenamrzne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od rokolo »

PabloPicaso: S těma novinama to také praktikuji 8)
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Vilda
Teda to je mazec tolik snehu na Prahu. Čoveče nejste na tom parkovišti nějak namačkaný?? :-) ty vyjíždíš popředu?
Fakt venčíš hafanána v těch rybářskejch holinách? Těch metrovejch? :mrgreen:
To víš, auťáků moc a místa málo .... před 31 lety, když jsem se sem stěhoval, tak tady stály čtyři auta ....

A ty rybářský vysoký holinky mám taky ( říká se jim prdelačky ), ale nosím klasiku .... pod kolena :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od PabloPicaso »

Tu climu používám na odvlhčení taky, jenže když mi zůstane louže na gumovém koberci u pedálů, tak se tam ta vlhkost prostě drží, no a já jezdím krátké vzdálenosti takže to nikdy nevytopím naplno.
Ještě jsem tuším četl, že někomu při startování zhasínají světla....
jeden kámoš mi říkal si můžu prodloužit životnost baterie tím, že při dojezdu na parkoviště(nebo domů) mám už před dojetím vypnout co se dá(rádio, světla, ventilátor atd) nablikat blinkrama...atd....zatím to tak praktikuji u každého auta a i kupovaná baterie mi vydržela 4roky což když slyším od jiných je docela dost, většinou ty kupované vydrží tak 2 až 3 roky....., ale zase v novém autě ty originál od výrobce vydrží třeba i 6 let, tak nevím.
Asi je to kus od kusu a taky auto od auta a používání člověka od člověka......jako se vším... :roll: #-o
ale píšu tu jen můj názor tak mě nekamenujte ](*,) 8-[ čauky.
Ještě dvě fotečky..... :shock:
Přílohy
aca_zima2.jpg
aca_zima2.jpg (67.33 KiB) Zobrazeno 1613 x
aca_zima1.jpg
aca_zima1.jpg (37.63 KiB) Zobrazeno 1613 x
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Dneska jsem musel absolvovat 30km cestu na fotbal (v hale) a musím pochválit cestáře na Vysočině.
Od včerejška nám tu napadlo cca 8 cm sněhu a cesty ani netknuté :evil: Rozježděná rozsolená břečka. Jel jsem celou dobu za Peugeotem 407 a v jedné zatáčce jsem si vyzkoušel první neřízený smyk...respektive oba dva...ustlali jsme si to krásně vedle sebe do škarpy...ještě že jsme se nesťuknuli. [-o< Navzájem jsme si pomohli ven, popřáli šťastnou cestu a jeli dál. Podotýkám, že jsme nezávodili :lol: Doufám, že už mám pro letošek "vybráno" :roll: :D
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od miro11 »

PabloPicaso píše:Tu climu používám na odvlhčení taky, jenže když mi zůstane louže na gumovém koberci u pedálů, tak se tam ta vlhkost prostě drží, no a já jezdím krátké vzdálenosti takže to nikdy nevytopím naplno.
Ještě jsem tuším četl, že někomu při startování zhasínají světla....
jeden kámoš mi říkal si můžu prodloužit životnost baterie tím, že při dojezdu na parkoviště(nebo domů) mám už před dojetím vypnout co se dá(rádio, světla, ventilátor atd) nablikat blinkrama...atd....zatím to tak praktikuji u každého auta a i kupovaná baterie mi vydržela 4roky což když slyším od jiných je docela dost, většinou ty kupované vydrží tak 2 až 3 roky....., ale zase v novém autě ty originál od výrobce vydrží třeba i 6 let, tak nevím.
Asi je to kus od kusu a taky auto od auta a používání člověka od člověka......jako se vším... :roll: #-o
ale píšu tu jen můj názor tak mě nekamenujte ](*,) 8-[ čauky.
Ještě dvě fotečky..... :shock:

je to pravda s tými autobateriami, moji rodičia majú v renaulte clio už piaty rok originálnu batériu o kúpi auta, presne ako hovoríš, treba vypínať všetko čo sa dá, hlavne pre šťarte, a ked auto stoji a nejde nejde motor treba vypnúť ventiláciu. Aj ja sa čudujem že batéria funguje a auto štartuje tak ako čisto nové. :lol:
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Donald »

Pokud je mi známo, důležité je, jak se baterie poprvé nabije. Čím delší tím lepší. Na to mají patrně v automobilkách systém. K obchod sice člověk koupí nabitou baterku, ale systémem rychlonabíjení. Pak se člověk nemůže divit, že je do čtyř let kaput.
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Martun »

:evil: Tak opět o víkendu napadlo. Takže musím říct že už mě to fakt se.e! Nevíte náhodou někdo, kde je nějaký "Stěžovací oddělení" ? :mrgreen: Pár připomínek bych fakt měl!! Za neděli a dnešek ráno nějakejch 20cm. Fakt už to není kam odhazovat! Děs.

Ale v neděli s stím sněhem si drobet pohrál i vítr a tak jsem udělal fotky na mobilu. Trochu fantazie a je to tam vidět :-D
Áca černý coby kombi a můj jako 5-ti dvéř :mrgreen:
Přílohy
Aca combi.jpg
Aca combi.jpg (38.27 KiB) Zobrazeno 1483 x
Aca 5ti dver.jpg
Aca 5ti dver.jpg (35.84 KiB) Zobrazeno 1483 x
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Hardcam »

Virtual tuning :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zima a Sneh s Accentom

Příspěvek od Vilda »

To Martun : Tam nahoře, má počasí na starosti svatý Petr, tak si to s ním můžeš vyříkat :lol: sám jsem mu poslat pár peprnejch mejlů i jiných nadávek :|

Jinak v praze jsou dva st. nad nulou a teče tady ze střech parádně, jen aby to v noci nezmrzlo ... :? v sobotu a v neděli jsem měl denní a užil jsem si těch bílejch srač ..k až, až ... ML klouzalo jak sáně .... nechtělo vůbec zatáčet mrcha, chybí mu klasická ruční brzda. Němci totiž dělají RUČNÍ brzdu na NOHU .... [-o< ještě že mám korejce ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“