Modrákovo deníček

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Kull »

Heleť, to vypadá pěkně... Vyměnil jsi pružiny nebo uřízl kousek?
Takhle jsem to měl na mém LSku, ale jen na zadku. Pružiny už byly nějaký nemocný :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od -JxD- »

Teda to vypadá ještě mnohem níž než to moje a to bysme to měli mít cca stejně :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Snížený pružiny :) Kdybych je jenom uříz asi bych se furt vláčel po zemi :) Už takhle je to docela na hraně :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak dneska jsem s Modrákem strávil krásné odpoledne, umyl pošteloval a snaži jsem se pořešit volnběh, no moc sem toho neproved ale jelo se mi pěkně po tý dálnici zas jednou :)
Ale stala se mi divná věc, zkoušel jsem připojit osvětlení budíku na turbo k osvětlení palubky a omylem jsem to šlusnul přičemž kompletní osvětlení palubky, čudlíků atd šlo do kopru, tak sem si řikal vpohodě bude to jenom pojistka... tak jsem půl hodiny čuměl do pojistkový skříňky a všechny poistky vyndal, zkontroloval a zase vrátil.. žádná nebyla špatná nevíte v čem může jetě vězet problém?

EDIT: koho by napadlo, že ta pojistka bude v motorovym prostoru?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Tak dneska jsem s Modrákem strávil krásné odpoledne, umyl pošteloval a snaži jsem se pořešit volnběh, no moc sem toho neproved ale jelo se mi pěkně po tý dálnici zas jednou :)
Ale stala se mi divná věc, zkoušel jsem připojit osvětlení budíku na turbo k osvětlení palubky a omylem jsem to šlusnul přičemž kompletní osvětlení palubky, čudlíků atd šlo do kopru, tak sem si řikal vpohodě bude to jenom pojistka... tak jsem půl hodiny čuměl do pojistkový skříňky a všechny poistky vyndal, zkontroloval a zase vrátil.. žádná nebyla špatná nevíte v čem může jetě vězet problém?

EDIT: koho by napadlo, že ta pojistka bude v motorovym prostoru?
:P me, uz jsem ti to chtel poradit, ale jeste jsem to stihl docist :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak Jiřik dneska zase věnoval celej den hrabání v Modrákovi...

Proběhla výměna bovdenů řazení... teda jestli je nějáká práce na autě voser tak je to tohle :lol: Vymontovat spodní část palubky, poradit si s nepřístupnejma sponama na držáku v motorovym prostoru a nakonec je protáhnout zevnitř do motoru, humus... a nejhorší je, že to všechno asi bylo zbytečný :-D Původní černý táhlo sice trošku dřelo ale nebylo to nic hroznýho... nicméně se asi budu muset pustit do obnovy spojkový hydrauliky pořád to řazení nejni uplně podle mýho gusta :(

výměna servopumpy Tohle je taky ten správnej voser, damozřejmě mi z ní půl litru dexronu vyteklo rovnou na zem a výsledek je ten, že po dojezdu 40km zpět do prahy sem přišel na to že je ta servopumpa asi v prdeli :( Sice napřed makala ochotnějc než původní ale po ceste po dálnici kde měl motor běžně 5000 ot. se v Praze ozvalo načatý ložisko... super :(

Dál sem koumal nad tim, proč mi nefunguje zadní brzdový světlo na pojleru a osvětlení v kufru... a vypadá to, že to je tim jak kdysi zaúřadoval Ryšák a vyšmikal z auta všechny "přebytečný kabely" #-o ](*,) Kabel od světla kufru sem nenašel vůbec (lampičku sem musel dodat sám) a kabely od brzdovky končej slepě u levýho zadního světla za tapecem.

Jinak sem se zapomněl ozvat Seemannovi aby mi z Prahy přivez nějáký další díly takže zase nemam co dělat :( Mam tu jeden zbytek centrálu a nějáký drobosti tak ho tam asi loupnu až seženu potřebný věci.

Mjoo a málem bych zapomněl :) Na tohle sem obzvlášť hrdej, udělal sem si uplně extralevnej držák na budík tlaku turba na docela dobrym místě, no posuďte sami... stačila mi k tomu akorát stará duše z kola, nůžky a křížovaj šroubovák.. vypadá to až nečekaně dobře a 100% líp než když byl budík na místě rádia.
Přílohy
25042010830.jpg
25042010830.jpg (106.01 KiB) Zobrazeno 489 x
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Kull »

Nazdárek. To vypadá pěkně. Neměl bys nějaký detailnější fotky? :wink:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

ou sefe, to zeleny co tam trci, ses si jistej ze kdyby se neco posralo tak bys to chtel mit zarazeny rovnou tam kam by sis to nejmin pral? nechci strasit, ale vim co udela spatne umisteny klicek ve spinacce.. :lol: saab vi, proc ho davat mezi sedacky :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Nemáš co dělat? tak se zastav v neděli jsem odstrojil motor a příští sobotu pokud do toho nic nepadne jde ven na rozborku a na autě zůstanou jen nápravy a řízení tam bude práce no jéje :-)
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

black_sheep píše:ou sefe, to zeleny co tam trci, ses si jistej ze kdyby se neco posralo tak bys to chtel mit zarazeny rovnou tam kam by sis to nejmin pral? nechci strasit, ale vim co udela spatne umisteny klicek ve spinacce.. :lol: saab vi, proc ho davat mezi sedacky :twisted:
Ta zelena obluda je zamek na pedaly, nevim presne jak si to myslel ale muzu Te ujistit ze kdyz tam je, tak se s tim jede dost blbe :-D

Nejaky obrazky udelam kdyz cete :) :mrgreen:

No spis sem psal ze nemam moc co delat na svym aute :-)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Tak nic najdu si hold pomocnou sílu jinde :D
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

No jestli nebudu muset měnit tu pitomou pumpu a nebude nic v práci, tak Ti s tím pomůžu to je jasný :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Yurii píše:No jestli nebudu muset měnit tu pitomou pumpu a nebude nic v práci, tak Ti s tím pomůžu to je jasný :)
Už si to nežehli beztak ti to nepomůže :lol: Když budeš mít čas tak se zastav vyndat si ten IC
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:
black_sheep píše:ou sefe, to zeleny co tam trci, ses si jistej ze kdyby se neco posralo tak bys to chtel mit zarazeny rovnou tam kam by sis to nejmin pral? nechci strasit, ale vim co udela spatne umisteny klicek ve spinacce.. :lol: saab vi, proc ho davat mezi sedacky :twisted:
Ta zelena obluda je zamek na pedaly, nevim presne jak si to myslel ale muzu Te ujistit ze kdyz tam je, tak se s tim jede dost blbe :-D

Nejaky obrazky udelam kdyz cete :) :mrgreen:

No spis sem psal ze nemam moc co delat na svym aute :-)
aha, tak to je oka :-) jsem to z ty fotky pochopil nako blbe :mrgreen: tak s tema zamcenejma pedalama fakt nejezdi :mrgreen: :mrgreen: se koukam jistis po zkusenostech..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak mi na Modráka právě dorazily z Koreje ostřikovačový trojcůráčky z Elantry :) Beru pilník a jdu zvětšovat ďoury v kapotě 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“