Nepravidelný výpadek výkonu motoru

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kubrt
*
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2006, 09:26
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Kubrt »

Zdravím.
Tak snad už na to přišli,nakonec to je lambda.Ale kdyby jsem u toho nebyl tak tomu nevěřím,poruchy vykazovala až při vyšších otáčkách.Sranda je to že po každém natočení motoru ty poruchy byly na jiném místě a nebyly takové aby je zaznamenala řídící jednotka.Cena včetně práce 3700,-. Tak snad už bude klídek.
Kubrt
Hyundai ACCENT 1.5 12V GLS r.99
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

stejny priznaky - jina zavada.. i to je bohuzel mozny.. :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kubrt píše:Zdravím.
Tak snad už na to přišli,nakonec to je lambda.Ale kdyby jsem u toho nebyl tak tomu nevěřím,poruchy vykazovala až při vyšších otáčkách.Sranda je to že po každém natočení motoru ty poruchy byly na jiném místě a nebyly takové aby je zaznamenala řídící jednotka.Cena včetně práce 3700,-. Tak snad už bude klídek.
Kubrt
No!! Gratuluji,tak ať Tě autíčko poslouchá!!! :D
Jinak Tě zdravím Jaroslave!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Kubrt
*
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2006, 09:26
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Kubrt »

ivan píše:
Kubrt píše:Zdravím.
Tak snad už na to přišli,nakonec to je lambda.Ale kdyby jsem u toho nebyl tak tomu nevěřím,poruchy vykazovala až při vyšších otáčkách.Sranda je to že po každém natočení motoru ty poruchy byly na jiném místě a nebyly takové aby je zaznamenala řídící jednotka.Cena včetně práce 3700,-. Tak snad už bude klídek.
Kubrt
No!! Gratuluji,tak ať Tě autíčko poslouchá!!! :D
Jinak Tě zdravím Jaroslave!! :wink:
Ahoj Ivane.
Moje radost byla předčasná,dnes to začlo dělat znova a projevuje se to uplně stejně i po té výměně sondy.Jsem na odstřel,už opravdu nevím.Asi to prodám.
Kubrt
Hyundai ACCENT 1.5 12V GLS r.99
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

cau cau, koukam ze jsi z decina, tam mate hyundai, ktera mela pobocku i v lipe. pokud jsi to dal tam, ani bych se nedivil ze ti to neopravili. jestli budes mit cestu do cesky lipy, tak je tu dobrej servis s autodiagnostikou. vsici si ho nemuzou vynachvalit a mimo mojeho scoupe jsem tam videl i jiny hyundaie.. :wink: za 620kc me prohlidnul komplet motor a nebylo to jako u autorizovanyho servisu kde to pichnou na vag a hotovo. prohlidnou pamet zavad a dal to neresej, proste jen vymenujou!!! to je dost casty dneska.. tenhle koukne, vsecko promeri multimetrem a projede to na osciloskopu a prohlidne i tu pamet za stejny prachy!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:cau cau, koukam ze jsi z decina, tam mate hyundai, ktera mela pobocku i v lipe. pokud jsi to dal tam, ani bych se nedivil ze ti to neopravili. jestli budes mit cestu do cesky lipy, tak je tu dobrej servis s autodiagnostikou. vsici si ho nemuzou vynachvalit a mimo mojeho scoupe jsem tam videl i jiny hyundaie.. :wink: za 620kc me prohlidnul komplet motor a nebylo to jako u autorizovanyho servisu kde to pichnou na vag a hotovo. prohlidnou pamet zavad a dal to neresej, proste jen vymenujou!!! to je dost casty dneska.. tenhle koukne, vsecko promeri multimetrem a projede to na osciloskopu a prohlidne i tu pamet za stejny prachy!!
Jardo Kubrte!! :o Jak píše Blacksheep by chtělo takového maníka,víc Ti neporadím,Já mám takovou diagnostiku i s osciloskopem,ale momentálně nefunguje,bač mi na ní odešel hardisk a program nemám od toho!!! :twisted: Ten starý hardisk jsem odvezl,aby mi z toho vytáhli data!! Ještě,že plotna je zdravá,jinak to můžu vyhodit!!! :?
Měření na multimetru a osciloskopu je nejlepší vůbec ,ale časově náročnější,ale toto měření nelže!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
goblin
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2005, 20:06
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od goblin »

Ahoj, taky se mi při sešlápnutí plynu projevovalo to, že auto ztratilo na chvilku výkon, ale dneska jsem byl preventivne na diagnostice a zjistil mi, že nereaguje čidlo klapky, tak ho odmontoval profoukl vzduchem a autíčko reaguje na povel plynu o něco líp tak to nejspíš bylo tím.
JInak mi dneska ještě dělal rozvody, ale nastal problém když všechno rozdělal tak zjistil že jsem mu dal jinej rozvodák, jelikož potřebuju auto tak starej vrátil zpátky zadekloval a vydal jsem 600 kil jen tak, aspoň jsem viděl jak se to děla :lol:
Ponaučení pro příště - kontrolovat co kupuji :-)
Hyundai Accent 1.3 SOHC,12 V r.v. 2002, LPG
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od icozv »

Čaute. Mal som presne taky isty problem :cry: , ale ako som kúpil športový vzduchvý filter,PROBLÉMY PRESTALI 8) Autíčko zrazu ide ako odtrhnuté z reťaze!!! Treba skúsiť,nieje to až taká veľká investícia.
Ale momentálne mám problém so zadnými ložiskami v náboji.Neviete náhodou niekto či sa dajú objednať aj len ložiská alebo len komplet s bubnami?? :(
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Uživatelský avatar
Kubrt
*
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2006, 09:26
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Kubrt »

Zdravím.
Tak problém jsem vyřešil,prodal jsem auto.Děkuju všem za rady a pomoc při řešení mého problému.
Kubrt
Hyundai ACCENT 1.5 12V GLS r.99
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Radikální, ale účinné! Doufám, že /-/ zůstaneš i po těchto potížích věrný.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

koukam cece, ze jsi mel s autem porad nejaky problemy. s tim vykonem, to mas to samy co ja, uz me to taky sere a pokud nepomuze vymena svicek a prostrikani vsech kontaktu tak jde z domu taky a seru na nej ze v nem je tolik penez.. koupim si novy, a v turbu a beda mu mit neco se zapalovanim :lol:
Uživatelský avatar
Jarin
*
Příspěvky: 10
Registrován: 31 črc 2006, 00:05
Bydliště: Liberecký Kraj

nepravidelné výpadky výkonu motoru

Příspěvek od Jarin »

Zdravím a posílám svůj příspěvek
Též jsem se setkal u svého accenta 1,3 r96 s podobným problémem v občasném nepravidelném výpadku motoru (občasného cuknutí při akceleraci hlavně při jízdě do kopce).Pozdeji se to začalo opět projevovat hlavně za dešť. počasí i občasné starty na 3 válce . Nakonec se to přihlásilo samo (zapapal kabelem který za vlhka házel jiskru z fajfky přímo na kostru cívky což bylo př volnoběhu slyšet z pod kapoty.Výměnou kabelů se to okamžitě vyřešilo a též klesla spotřeba paliva.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“