Modrákovo deníček

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Takže repas spojkové soustavy

nejprve vše pořádně rozebrat a vyčistit
IMAGE_640.jpg
IMAGE_640.jpg (73.84 KiB) Zobrazeno 738 x
IMAGE_641.jpg
IMAGE_641.jpg (126.96 KiB) Zobrazeno 738 x
IMAGE_642.jpg
IMAGE_642.jpg (76.44 KiB) Zobrazeno 738 x
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Po pořádném očištění vnější díly do stříkaného zinku
IMAGE_643.jpg
IMAGE_643.jpg (79.72 KiB) Zobrazeno 738 x
A sestavaný repasovaný celek válečků
IMAGE_646.jpg
IMAGE_646.jpg (54.92 KiB) Zobrazeno 738 x
A po takové dřině zasloužená odměna
IMAGE_650.jpg
IMAGE_650.jpg (67.72 KiB) Zobrazeno 738 x
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

A je to to zase v prdeli, krom toho ze mi od nekda od rozvodu kape chladici smes, este mi odesel prave repasovanej hlavni spojkovej valec a vsecka spojkovka mi vytekla do auta, se z toho fakt jednou zjančim až budu zase rozebírat celej ten pitomej interier a pedály abych se tam dostal :(
Nonic, zejtra jedu na vodu tak skupáčo zustane pěkně tam kde je a budu to řešit příští tejden... zatim Radušce seberu Otloukánka :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

tve ty scoupace GT jsou fakt neskutecny...! :| :evil: :evil: ikdyz tohle jsou zrovna veci, ktery jsou stejny pro LS a GT.. asi je to moc stary nebo co... vubec ti to nezavidim! za kolik jsi v nem penez? ja uz bych to prodal, coupe neni vubec spatny, pokud neschnije :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Hardcam »

Jirikuuu, stejna zelena krabicka jako je na obrazku na Tebe ceka u me v kufruuuu :mrgreen: takze ta co jsem Ti dodal pasovala OK?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

No se právě stačim moc peněz do toho auta nezahučet :-) Proto si ty opravy a repase dělám sám nebo s Vláďovou pomocí.

Navíc přece většinu náhradních dílů mám takže to pro mne neni žádnej průser :) Jen to mxdání s neustálym rozebíránim je hrozný :(

Nejvíc mne ale naprudilo to že sem auto startoval až v momentě co se mi do něj po 15 minutách podařilo narvat kolo, takže sem pak musel kolo zase vyndat a vzít tátovi věrné Subárko, mrcha zlobí ale má tuhej kořínek a jede pěkně navíc se do něj kolo vejda jako prd :)

No jestli ta krabička pasovala nevím, vzhledem k tomu, že odešel ten hlavní spojkovej válec na kterej byla určená tak ho Vláďa buď špatně složil, nebo byly ty těsnění v riti :( To se uvidí až ten spojkovej válec vyměníme a uděláme rozborku / sborku :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

nojo tak tos na to nasel dobrej recept - mit jeste jedno scoupo na dvore na dily :mrgreen: nebo mozna radsi dve :twisted: tak jak jsem je vzdycky hajil ze jsou to spolehlivy drzaci, tak posledni dobou me presvedcujou o opaku.. ale je fakt, ze maj kolem 17ti let stari no, a to je kua hodne :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Romcis »

No me to porad drzi pohromade :))) Krom teda koroze lemu ktera vylezla po 15 letech a zpravil to kit na rok,ted pujde znovu na kuru :twisted: , pak puvodni!! lambda je k.o. ale novou uz mam pripravenou, a navic kdyz sem ted podeziral auto ze odesel starter a s black_sheepem jsme ho chteli vymenit za jiny, tak se nakonec ukazalo ze cely problem byl pouze v konektoru ktery privadi proud do selenoidu na starteru...poladeni klestickama :D a startuje zase jako za mlada :-) Takze u me Scoupe je porad jako auto ktery mam rad :hyu: a nestve me :D :D :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

To pro mne je taky Scoupe auto ktery mam rad ale silene mne prudi... teda alespon Modrak. Otloukankos je proti nemu zlatej za tech par tisic za ktery sem ho koupil, jediny co na nem odchazi je lamela spojky ale jinak se drzi jak zidovska vira :) A samozrejem koroze :( To men strasne mrzi ze takovy fajn auto budu muset do dalsi technicky dat pryc, protoze uz bude tak sezrany ze to bude nebezpecny s nim jezdit :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Těsnící kroužek jsem tam dal správně kdyby ne tak bude pouštět při každém sešlápnutí, protože to je dělané tak, aby tlak ve válečku tlačil na kroužek z vnitřní strany a tím přitlačoval na stěnu válce. Napadá mě jestli nevyletěl ten pojistný kroužek, protože jsem tam dal ten z repasné sady a jesli byl pro jiný model jako u té druhé sady kde neměl využití tak nemusel sedět správně a mohl vyletět sice bych to nečekal, protože tam padl jak by měl příští týden se na to juknem co se tam stalo.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:No me to porad drzi pohromade :))) Krom teda koroze lemu ktera vylezla po 15 letech a zpravil to kit na rok,ted pujde znovu na kuru :twisted: , pak puvodni!! lambda je k.o. ale novou uz mam pripravenou, a navic kdyz sem ted podeziral auto ze odesel starter a s black_sheepem jsme ho chteli vymenit za jiny, tak se nakonec ukazalo ze cely problem byl pouze v konektoru ktery privadi proud do selenoidu na starteru...poladeni klestickama :D a startuje zase jako za mlada :-) Takze u me Scoupe je porad jako auto ktery mam rad :hyu: a nestve me :D :D :D
jooo tvoje scoupo je primo zazracny, fakt krasavec porad. :!: =D> jestli holt ty GTcka trpeli na spatny zachazeni, nevim.. btw. kdo tady ma jeste vubec scoupe LS mimo romcise?? :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Paul Cabel
Příspěvky: 8
Registrován: 03 kvě 2010, 09:45

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Paul Cabel »

včera jsem viděl jedno červené v Průhonicích. Mělo registračku z Budějc a seděli v tom 3-4 kšiltovkáři :roll:
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Farrael »

A k tomu si mysleli ještě, že maj lowraid kchár ne?:-D
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Piskotkiller »

Hele já mám taky kšiltovku :mrgreen: ,ale ruce bych si přelámal,kdyby byla rovná jak má strýček pompo :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Klucí nedělejte mi tady bordel takovym žvátlánim o zbytečnejch věcech :)

Tak dneska sem zase odmontoval hlavní spojkovej válec... krom fiknutý prachovky na něm nebylo nic na první pohled viditelnýho co by značilo že je rozbitej, navíc všechny ta svorka co to drží je na místě správně, už sem neměl chuť se v tom hrabat tak to nechám na jindy a zatim budu jezdit otloukánkem. :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“