Modrákovo deníček

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak před víkendem sem namontoval zpátky ten hlavní spojkovej válec a o víkendu sem byl u Seemanna pro nový dveře a doladění zavnějšku, interieru a výměnu zámků...

Povíkendový resumé je ale příšerný, spojka se zavzdušňuje a zjistil sem že skupáč žere 13,5 / 100km a za tepla blbě startuje :( :(
Už mi to fakt začíná vadit... šacuju to na teplotní čidlo a lambdu v háji :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Jo a ještě mi definitivně přestal fungovat otáčkoměr :( :? Já se z toho auta picnu :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Piskotkiller »

sakra ty mas ale pech...vypada tak pekne,ale furt musi nekde hazet klacky pod nohy :roll:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Romcis »

Tak to preju hodne stesti pri vymene lambdy :D Po precteni prispevku od jinych o vymene lambdy sem se i dost zasmal,rekl bych ze to bylo i lepsi nez komedie v TV :)))))))))
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

No ja ji zkusim hlavne odpojit... rozbita lambda muze zpusibit co se spotreby tyce vic skody nez zadna lambda. Seemannovi zrovna odesla na Toyote a zralo mu to 20 pak ji odpojil a vratilo se to na 10
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od black_sheep »

ani nevis jak jsem rad ze jsem scoupace GT nekoupil a radeji zvolil coupe :| fakt bych ti pral aby ti alespon rok jezdil bez potizi, ale zda se ze je to nerealny :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Yurii píše:Tak před víkendem sem namontoval zpátky ten hlavní spojkovej válec a o víkendu sem byl u Seemanna pro nový dveře a doladění zavnějšku, interieru a výměnu zámků...

Povíkendový resumé je ale příšerný, spojka se zavzdušňuje a zjistil sem že skupáč žere 13,5 / 100km a za tepla blbě startuje :( :(
Už mi to fakt začíná vadit... šacuju to na teplotní čidlo a lambdu v háji :(
Špatný start za tepla je teplotní čidlo a i nárůst spotřeby by mohl odpovídat vzpomeň si na Hujerovu opravu na srazu s lahví vody. Ale ten spojkovej válec mě fakt dostává jsi si jistý že jste to dobře odvzdušnili? Předtím se nezavzdušňoval a vyměnili jsme jen píst a předpokládám že ti už kapalina neutíká to už pak snad jen špatně něco utažené.
Když odpojíš lambdu tak alespoň mě se změní zvuk a trochu chování auta
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Když sme odpojil lambdu, nestalo se nic moc... jen se mi zdá že má motor na volnoběh o něco horší chod, jinak zvuk i jízdní vlastnosti se mi zdaj dobrý.
SPOJKA: Jo včera večer sem to musel odvzdušňovat zase... a dneska odpoledne asi budu muset taky prostě v prdeli :(

B_S: To už si tu psal asi 4x, chápu. Já sem smířenej s tim že mam co se Modráka týče prostě smůlu...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Takže dneska proběhla výměna palubní desky, když už to bylo rozebrané, zkontroloval jsem větrání a opravil špatnou klapku přepínání cirkulace vzduchu v autě která byla jednou z příčin při dešti se brutálně mlžících oken :)
Sem v dešti musel jezdit jak magor se staženejma okýnkama a zapnutou klimou... takže to vypadá že skupáčovo větrání je už komplet vpořádku a plně funkční. 8)

Dále jsem opět vyměnil hlavní spojkovej válec za jeden co jsme si půjčil od Vaška Jelínka tak doufám že ten už bude v pořádku... když jsme ráno ještě se starým hlavním spojkáčkem ujeli po kompletním odvzdušnění celého spojkového systému cca 15km byla to neskutečná bublinkyáda... nechápu kde se tam braly... snad to už bude okey... ťuk ťuk na dřevo. :?

Jinak jsem se pustil do oprav elektroinstalace a rekalibrace budíků (upřesnění poloh ručiček :) ) s tou elektrikou a hhlavně s audiem to bude docela peklo, snad bude do srazu ťip ťop ale bude to znamenat ještě háááfec práce a trochu investic (repráky, kabeláž, nervy...) momentálně proto jezdím bez obou spodních částí palubky a středního panelu pro rádio a čudlíky. V autě to teďkonc vypadá jako když mi ho ukradli... snad si zejtra vyzvednu všecko co budu potřebovat. A z auta vyhážu všechen nepotřebnej borde... fotky kdyžtak dodám zítra, nemám teď u sebe foťák.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Tak tady je pár obrázků jak Modrák vypadal včera a jak vypadá dneska pěkně vydrhnutej, vyšampónovanej, navoskovanej ;)

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 97309c7e4c

Dneska proběhla totální revitalizace pomrvenýho interiéru, bohužel mne něják nenapadlo hotovou práci vyfotit takže až zejtra :)
Přílohy
jasmodrakem2.jpg
jasmodrakem2.jpg (250.34 KiB) Zobrazeno 371 x
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od alarm »

tá ŠPZ -ka to kazí. [-o<
Narovnaj ju :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Nechal jsem ji tak schválně :) Líbí se mi to a v neposlední řadě sem línej to opravovat :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Kull »

Ty si taky užíváš... Přeju, aby jsi se nepotkal s volama, se kterýma jsem se potkal já...
Heleť, mě napadlo... koukal jsi, jak vypadají vnitřní stěny spojkáče? A jestli jsou OK, tak prolez trubičky. Možná, že je někde nějaká lehounce naprasklá. A nebo Ti nemusí těsnit po našroubování... Mezi "přírubou" trubičky a "přírubou" válce může být nějakej bordýlek a netěsní to...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Yurii »

Nechcu to zakřiknout ale spojka už vypadá Ok, oba dva hlavní spojkový válce co mám sou naho... je to k neuvěření :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: Modrý hrom zas na scéně ;)

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Kull píše:Ty si taky užíváš... Přeju, aby jsi se nepotkal s volama, se kterýma jsem se potkal já...
Heleť, mě napadlo... koukal jsi, jak vypadají vnitřní stěny spojkáče? A jestli jsou OK, tak prolez trubičky. Možná, že je někde nějaká lehounce naprasklá. A nebo Ti nemusí těsnit po našroubování... Mezi "přírubou" trubičky a "přírubou" válce může být nějakej bordýlek a netěsní to...
U obou válců co jsme repasovali byly vnitřní stěny místy vyžrané měli jsme z toho obavu ale nakonec jsme to s nimi zkusili což byla pravděpodobně ona chyba.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“