Hyundai ix35

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Hardcam »

Tomu nejak nerozumim, napred jsi chtel jedno auto za cca 28000Eur a pak koupis 2 za 45000Eur?

Ceed TX 18 740 Eur
Sorento v nejvyssi vybave a automat 26170 Eur

to je 44 910Eur...i kdyz jsi dostal neco navic, tak jako extra vyhodny bonusovy balicek to zrovna nevypada :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

ja som chcel povodne mensie SUV s tym, ze by som zhruba rok pockal na i40 kombi (predajca mi spominal za zhruba za rok by mohlo byt)

ale medzi casom (nedokazal mi to dodat) som dostal tuto ponuku:

sorento:
24345 + 1490 (koza) + 490 (metaliza) + este vo vybave gratis nejake blbinky ako stresne okno, kamera, navigacia, 8x listy, deflektory, defend, bezp. srouby, vanicka do kufra, folie tmave bezp. cely zadok okna, folia na predny kufor (proti skalkam) ... plus este par blbniek

ceed sw
19740 + 825 (stresne okno) + 1090 (navigacny s kamerou) + 430 (metaliza) + 8x listy, deflektory, defend, bezp. srouby, vanicka do kufra, folie tmave bezp. cely zadok okna, folia na predny kufor (proti skalkam) ... plus este par blbniek

48.030 (jasne ze maju aj nejake zlavy teraz v cenniku, konkretne na ceed 800 Eur)
a ja platim 45.000

plus ratam ze ta vybava co nebola vycislena je dalsich zhruba 2.000 Eur

mne sa to zda dost vyhodne, nehovorim ze je to svetoborne, ale par tis. eur usetrim
hlavne islo o to ze to bolo skladom a ze to bude do 5 dni.

Uz nemam chut cakat dalsich par mesiacov ... :-(
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Hardcam »

O Ceeda starost nemam, s tim budes spokojen, motor je to skvely, ac se do i30 dava jeste silnejsi 94kW. Spis Sorento jako adekvantni volbu k ix35 moc nechapu -hlavne motoricky je na tom ix35 vyrazne lepe. O designu nemluve. Ale je to mastodont a treba Ti bude delat radost. Skoda, zes nevydrzel a neorzsiril rady.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od zdenek76 »

za mě je škoda, že si nesáhl to novém Sorentu, to je proti staršímu o dva kroky dál, i když na druhou stranu už není tolik do terénu jako původní Sorento, je to už spíše takový velký crossover
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
milan74kb
**
Příspěvky: 387
Registrován: 03 bře 2010, 16:06

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od milan74kb »

Hardcam píše:O Ceeda starost nemam, s tim budes spokojen, motor je to skvely, ac se do i30 dava jeste silnejsi 94kW. Spis Sorento jako adekvantni volbu k ix35 moc nechapu -hlavne motoricky je na tom ix35 vyrazne lepe. O designu nemluve. Ale je to mastodont a treba Ti bude delat radost. Skoda, zes nevydrzel a neorzsiril rady.
uz mam vo firme sportage (za neho som chcel ix35) a ceeda (druheho, zrovna ho predavam) a je to ok.
Hyundai ma oslovil presne tym motorom a to bol 80% dovod preco som ho aj chcel.
Mozno som trafil blbeho predajcu (po slubenych viac ako 20-tich terminoch uz som nemal chut cosi riesit).
Hlavne ked som na SK obvolal dalsich a pristup bol viac menej rovnaky a dodacia doba neista.
Medzi tym som vsak dostal tuto ponuku od kie a hlavne to bolo skladom a neriesil som dalej

Viem ze to sorento nie je adekvatna volba k ix35 a ani to tak neberiem. Povodne som mal zalusk na nove sorento,
ale tam je teraz este dost vysoka cena, pockam do konca roka a ak to pojde dole uvidime ...

Ja mam vlastny strop na auto / kus 30.000 - viac nedam, je to zbytocne hlavne ked sa to aj tak kazde 3 - 4 roky meni ...
A kedze auta su len spotrebak, ktovie, mozno necham stare (toto co kupujem) sorento zene a ja kupim to nove
lebo koncom roka bude mat sportage 3,5 rocka a pojde prec. Uvidime ...

Alebo bude lepsia situacia a kupim aj to ix35.

to Hardcam: Aky je pls. rozdiel v tom Hyundai motore a Kia motore - je to len o naladeni, alebo je to aj o technologickych zmenach ?
vdaka za info
2013 Hyundai ix35 2,0 CRDi 135 kW 4x4 Premium Navi (6MT)
(paket design + paket pre zle cesty + sun / winter packet + safety packet)
spotreba - dlhodoby priemer 7.2 L / 100 km (3/3 RT na tempomate)
najazdene - 55.000 km
Foxis
*
Příspěvky: 21
Registrován: 10 kvě 2010, 16:39
Bydliště: Vimperk

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Foxis »

Tak jsem si právě přivezl svýho mazlíka(ix35),skoro po 15 týdnech čekání.Hned jak budu mít čas.tak pošlu nějaký foto.Přeji všem co ještě musí čekat pevné nervy.
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od zdenek76 »

to jsou šílený čekací doby, osobně se přiznám, že bych to nedal, když mám vybráno a mám za to vysolit tolik peněz, tak to chci mít téměř hned. Na Santíka jsem tehdy čekal týden a už to mi přišlo skoro moc :)
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od pepan »

sportářž nebrat
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od Hardcam »

pepane, spis jsi chtel napsat Sorento ne?... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od pepan »

nene..on vejš něco psal,že má sportáž..to raděj to sorento :lol:
alé zase ta športáška je víc do "terénu" než 35tka a sorento

šáhni po tusonu =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od havros »

Tucson už skoro není... 8)
peposisa
Příspěvky: 8
Registrován: 22 bře 2010, 21:19
Bydliště: Liptovský Mikuláš,Slovensko

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od peposisa »

Moj prvý pokus o zistenie spotreby. Trasa cca 100 km : Zvolen - Banská Bystrica - horský prechod Donovaly-Ružomberok -Liptoovský Mikuláš : podla palubného počítača 7,3l/100 km.
diesel 100kW,nabehaných cca 500 km - myslím (ako laik) že je to super na začiatok,neskor pridám meranie podla natankovanej plnej nádrže.
ix35,2.0 diesel,100 kW,4x4,premium
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od pepan »

havros píše:Tucson už skoro není... 8)
a to je právě škoda :!:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
nightx
*
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2010, 11:12

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od nightx »

Od pátku jsem už najel cca 500km a moje první pocity.

1. spotřeba:
prvních 200km cca 15l / 100km ... teď už ale spotřeba spadla na cca 10l / 100km a pujde ještě myslím dole jelikož to dost honím. (údaje podle palubního počítače). Prvních 300km jízdá - 1/3 město, 2/3 mimo město, 3/3 dálnice.

2. podvozek + výkon:
kamaradka řekla že je to jak jízda na koze a opravdu to drčí :),, D1 nic moc příjemná, ale nezbyde nic jiného než se stím smířit. 18" kola také drncání přispívají. Při rychlosti kolem 170km v hodině je ještě auto celkem stabilní. Takže až na drncání ok. Co se týče výkonu tak je ten benzíňák znihlý,,, uvidím jak se rozjezdí a snad po 2000km bude motor trošku přužnější.

3. stabilita
v zatáčkách se sice auto celkem naklání ale drží dobře. Zadek mě trošku ujel v zatáčce do které se standartně najíždí ve 30km rychlosti a já ji sebral asi v 80km rychlosti takže myslím spokojenost. Při razantním brždění celkem dobré zhoupnutí dopředu a dozadu (kdo jezdí v mercedesech se možná i lekne ;))

4. výbava
v dané ceně myslím víc než lepší průměr (mám premium, šíbr, navi). Sedačky celkem ok, boční vedení se mě nezdá nějak špatné. Některé plasty by mohli být příjemnější ale v dané ceně to není výtka.

5. posilovač
spouta lidí říká že je to přeposilované ale mě se zdá akorád,,, ve městě taková fábie a ve větších rychlostech už je volant tvrdší takže ok

Dá se tedy říct že jsem spokojený.
Posléze napíšu víc postřehů.
Škoda PickUp rv.: 1996
Škoda Octavia rv.: 2007
Škoda Fábia rv.: 2008
Hyundai Ix35 rv.: 2010
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Hyundai ix35

Příspěvek od mbelas »

nightx píše:Od pátku jsem už najel cca 500km a moje první pocity.

1. spotřeba:
prvních 200km cca 15l / 100km ... teď už ale spotřeba spadla na cca 10l / 100km a pujde ještě myslím dole jelikož to dost honím. (údaje podle palubního počítače). Prvních 300km jízdá - 1/3 město, 2/3 mimo město, 3/3 dálnice.

2. podvozek + výkon:
kamaradka řekla že je to jak jízda na koze a opravdu to drčí :),, D1 nic moc příjemná, ale nezbyde nic jiného než se stím smířit. 18" kola také drncání přispívají. Při rychlosti kolem 170km v hodině je ještě auto celkem stabilní. Takže až na drncání ok. Co se týče výkonu tak je ten benzíňák znihlý,,, uvidím jak se rozjezdí a snad po 2000km bude motor trošku přužnější.

3. stabilita
v zatáčkách se sice auto celkem naklání ale drží dobře. Zadek mě trošku ujel v zatáčce do které se standartně najíždí ve 30km rychlosti a já ji sebral asi v 80km rychlosti takže myslím spokojenost. Při razantním brždění celkem dobré zhoupnutí dopředu a dozadu (kdo jezdí v mercedesech se možná i lekne ;))

4. výbava
v dané ceně myslím víc než lepší průměr (mám premium, šíbr, navi). Sedačky celkem ok, boční vedení se mě nezdá nějak špatné. Některé plasty by mohli být příjemnější ale v dané ceně to není výtka.

5. posilovač
spouta lidí říká že je to přeposilované ale mě se zdá akorád,,, ve městě taková fábie a ve větších rychlostech už je volant tvrdší takže ok

Dá se tedy říct že jsem spokojený.
Posléze napíšu víc postřehů.
Zdravím všechny Hyundajáky :D/

Chci se jen zeptat , máš nejspíše motor 2,0i v benzínu dle toho co píšeš ?

Jakož to potenciální kupující se o tenhle vůz velice zajímám a co tady čtu, je zajímavé !
Co se týká toho drnčení, tenhle nešvar si budu muset při zkušební jizdě vychytat, i taková maličkost by mě odradila nejspíše.
Jelikož zvažuji motor 1,6Gdi, tak pokud je 2,0i zhnilý tak co já pak s tou 1,6 zmůžu ? :| Předpokládám, že se motor zajede a pak pofičí ..............jsem zmaten.

Pořád váhám mezi škodou yeti 1,4tsi (nové a nebo 1,8tsi 4x4 nějaký jetý referenční) a tímhle kouskem.
Celkový design hovoří pro Hyundai, ale ty jízdní vlastnosti , nevím . Ve škodě yeti jsem jel vícekrát......a naprostá spokojenost........... jsem na vážkách ](*,) , asi to chce čas :-k
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“