Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: HADKY

Příspěvek od Hardcam »

Tringi: on tema pomluvama pepan asi nemyslel Tebe, ale jiny experty...vyskytovali se na srazu v Treboni.

Tycinky nebo bramburky?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od Tringi »

Já se to pokoušel přesunout, ale ještě jsem nepřišel na to jak se to dělá. V tomhle tématu na to už serte kluci, v hádkách je místa dost ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

:lol:
tringi
já vubec nepsal o tobě...
mimo té vikipédije :wink:
vlastně vo tebe tady tak ani v mých příspěfkách nejde..jen mě sere,že pokud něco proti máš..napiš to tak abych to někde našel a nemusel ses cejtit za přizdosráče,kterej se skrejvá v tématu který nečtu :lol:
ostatně ted už si je budu číst častěji..protože tam je konečně nějaký vzrůžo...samozřejmě aj s tvým hustým videjem :lol: :wink:
ales.ck píše:Tak co Pepane, dem se hádat voe? :mrgreen:
neser vole...a vlastně..proč? :mrgreen:
Hardcam píše:Tringi: on tema pomluvama pepan asi nemyslel Tebe, ale jiny experty...vyskytovali se na srazu v Treboni.

Tycinky nebo bramburky?
tucky jedině tucky k telce :wink:

du chrápat
těším se na ráno :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa a fota vašich COUPÉ GK

Příspěvek od pepan »

Borek píše:A ty tvoje průběžně přesunutý příspěvky odtud do hádek jsi asi zapoměl,že. :roll:
vašnosto..to sem chtěl až potom co sem reagoval na tvoje chcance vo mě..jasný? :idea:
jen proto abych to tak nezasral..vašnosto..protože ti málem praskla jahoda..jak se to tady zasíral..a sám ssereš do ruuk a zasíráš tohle téma hned tím že píšeš o mé češtině v téma videja a fota
prosím tě..snad sem to napsal pochopitelně.. už v jednoom příspěfku esli ne tak znova--viliž me prdel a dej mě svátek..ok?
bude klid
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Tringi stačí jen zmínka o Pepanovi a jeho příspěvcích a hned schytáš spršku nadávek.Jak jinak-je to tady čím dál lepší.Místo rad a zážitků kolem aut,fórum žblebtů jednoho chudáka. :(
Teď bude brát zpátečku,jak nestíhá nadávat jen mě,tak s tebou bude hrát kamaráda. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Tringi »

pepan píše:tringi
já vubec nepsal o tobě...
mimo té vikipédije :wink:
vlastně vo tebe tady tak ani v mých příspěfkách nejde..jen mě sere,že pokud něco proti máš..napiš to tak abych to někde našel a nemusel ses cejtit za přizdosráče,kterej se skrejvá v tématu který nečtu :lol:
ostatně ted už si je budu číst častěji..protože tam je konečně nějaký vzrůžo...samozřejmě aj s tvým hustým videjem :lol: :wink:
Áha, tak to jo. 8) Všechno, co proti tobě mám, jsem ti už napsal. Pokud to vyznívá tak, že proti tobě mám něco, co si skrblím na horší časy, tak to tak není, to není můj styl. Už jsem to psal, ale rozvedu, že mi taky občas vadí tvé časté "únosy" některých úžeji zaměřených vláken k překvapivě odlišným tématům, ale sám jsem to několikrát provedl, tak v ten okamžik raději mlčím. A pak taky mlčím, abych nepřikrmoval trollení. :wink:
Video moc husté není, já bych zvolil více prostřihů, průjezdy a muziku s podladěnými kytarami.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Tringi »

Borek píše:Tringi stačí jen zmínka o Pepanovi a jeho příspěvcích a hned schytáš spršku nadávek.Jak jinak-je to tady čím dál lepší.Místo rad a zážitků kolem aut,fórum žblebtů jednoho chudáka. :(
Teď bude brát zpátečku,jak nestíhá nadávat jen mě,tak s tebou bude hrát kamaráda. :mrgreen:
Zdá se. Jinak sedm a půl tisíce příspěvků za rok (nebo tak nějak) je dost a to prostě musí být vidět. Zas tak to nehroť, mi je líto že někteří staří členové, kteří měli hodně co napsat, se nechali tak snadno odradit a zahnat. Možná by to chtělo zavést aktivnější moderování. Myslím to tak, že je-li téma o pitomostech, tak ho tak nechme, tohle fórum je jedno z nejpřátelštějších co znám, a to by se měnit nemělo. Ale věnuje-li se téma nějaké konkrétní a úzké diskuzi, jako třeba to Coupé GK vs. Genesis Coupé, tak by se mělo v koleji držet striktněji.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Souhlas Tringi :!:
Stačí se podívat na první roky fora a teď.Třeba pneu nebo oleje bylo hodně diskutované téma,ale dříve dal každý svůj typ,zkušenost,nápad a další lidi,třeba že s ním nesouhlasili,to slušnou formou protiargumentovali a byla tady i na srazech supr parta :!: Teď někdo napíše,že dobré jsou .....pneu nebo zkus se podívat na ....olej,mohlo by to dělat ....a spousta lidí pisatele pošle do pr..e,že jedině .... ten je nejlepší..... :roll: Je tu jiné chování lidí o 180 stupňů než před pár roky. :(
Jak psal Black jinde-nechodit sem ze zvyku(5 roků)a s nadějí,že tu pár slušných lidí zůstalo a přibylo nových,tak mě ten poslední rok a půl tady nebaví číst změť nadávek a příspěvků o všem,jen ne o autech.Někdo si to tady začíná plést s Facebookem. :-&
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Harde,Ivan byl jeden z mála,co jako automechanik,spolu s Hujerem,uměl,znal a poradil ostatním.Myslím,že dost lidí mu je za rady vděčných.A o pomlouvání,či jiných fámách nic nevím.Když se mě něco nelíbí-napíšu to tady a konkrétně (i na tebe,vždyť to víš-a naopak i ty na mě :D ):!: Naopak dost lidí se tady přetvařuje a hraje si na kamarády do doby,než se poznají osobně a potom intrikují.
A že je tady mladých málo :?: To jsi snad chtěl napsat naopak :!: Před 2 roky snad,ale teď :?: Podívej se kolik příspěvků píše Vipe,Josef,Rade,Víťa.....minimálně(ne jako dříve :( ) a když tak k věci.Ostatní desítky lidí jsou jak píšeš "mladí" :D .Podle toho to tady začíná vypadat jak slepičárna na Facebooku(kolik jsem dnes měl sněhu na zahradě,teď jdu pro brambory,za chvíli si dám pivo.....)=moderně-flame,nadávky a hádky. :?
Srazy jsou dobrovolné,tak přijede kdo chce.Horší jsou lidi,co přijedou,aby potom mohli kritizovat a pomlouvat :( (teď nemyslím nikoho konkrétně,jen narážím na hádky viz.téma tady někde poslední sraz-to mě nebavilo ani číst,ani se toho účastnit).Místo vděku za přípravu,to Korálek schytal i od členů,co tam vůbec nebyli :shock: :( .Tak potom něco dělej,připravuj a piš sem-také se mu nedivím,že ze skoro každodenní účasti tady ve foru se teď ztratil.Já na všech srazech doposud nacházel lidi,které vždy rád vidím a ocenil jsem vždy snahu těch,co je připravovali.
Nedělám z ničeho aféru,ale atmosféra v klubu se mění výrazně k horšímu :!: Na konec to dopadne tak,že vzniknou samostatné kluby Accent(už teď chodí většina jen do své rubriky a schází se odděleně,Tiburon-do teď tam byl klid a pořádek,než to i tam začal poslední měsíc zasviňovat Pepan,vznikne samostatný klub i30.......Vrátí se to na začátek,kdy bude v klubech méně členů a více pohody(alespoň v některých :mrgreen: ). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: HADKY

Příspěvek od Aleš »

pepan píše:
ales.ck píše:Tak co Pepane, dem se hádat voe? :mrgreen:
neser vole...a vlastně..proč? :mrgreen:
já nevim voe, jentak aby se neřeklo :mrgreen:
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: HADKY

Příspěvek od zdenek76 »

pepan píše:... a ještě k tomu s ksichtem z hororu vedle sebe...bo taky kdo by s tebou jel
...
ty jseš kůň :D , tohle je nejlepší hláška roku, to si musím zapamatovat =D>
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: HADKY

Příspěvek od alarm »

"zab ji, škrábe jak sviňa"

Ludia, neblbnite...
Každý má nejaký názor, a na jednu a tú istú vec môže byť aj viac správnych odpovedí, nie sme na matematike.
To ,že niekto niekomu "nesedí" je normálne. Zo zväčšujúcim sa počtom ludí musia nutne pribúdať aj povahy, ktoré nie sú stredným prúdom ale sú na opačnej hranici znesitelného spektra.
Čo sa týka pepana, je to svojrázny chlap, (aspom myslím, že je to chlap. nikdy som ho na živo nevidel :mrgreen: ) a tiež sme mali nekonečnú diskusiu o DRL. Napriek tomu, že má diametrálne odlišné názory na daný problém, sme obaja nažive.Skrotte hormóny a pri odpovedi nahradte jedno slovo iným,... podobným, a výsledok nebude taký ostrý a aj odpoveď bude prijatelná.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

já nejsem na jemnou politiku
jeho neistálý si stěžování jaký to tady bylo..joo to byly časy..to mě připomíná tady místí hlášky-za komunistů bylo lépe
když si mě ty křiváku nebudeš brát v každým druhým přísěfku do držky tak bude klid
jenže ty seš takovej sráč,že to rači napíšeš někde kde nechodím abys ses vyhnul konfrontaci
kecáš až ti lítá vot dršky pěna..mám ti připomenout hradec?
třebon..lžeš jak když tiskne
já sem to dotyčným řek.jak to bylo semnou a pohledem na ně.....omluvil se
proč?..protože sem je poznal,..tak jako tebe
snažíš se kázat vodu a chlastáš rum... :roll:
já na týhle stránce mám 7puntíků-tzn -tam kde sem psal..což je normál...tak nemel o zasírání..ostatně kde píšu je moje vjec...
ale uš dost seru na tebe..vono tě to tvoje křivoství sežere zaživa :roll:
a když kážeš vodu -nezasírat,nenadávat atd- tak ji sám chlastej
a neválej se ve svejch off topických zvratkách
tohle je opravdu poslední reakce na tvoje křivostvý a neustálé stěžování jaký to tady bylo před... :roll: a kdo píše tak a jak by měl psát
seš uplně stejnej možná horší tou křivoství-jak ten vocas z hradiště #-o
Naposledy upravil(a) pepan dne 30 črc 2010, 08:02, celkem upraveno 2 x.
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

zdenek76 píše:
pepan píše:... a ještě k tomu s ksichtem z hororu vedle sebe...bo taky kdo by s tebou jel
...
ty jseš kůň :D , tohle je nejlepší hláška roku, to si musím zapamatovat =D>
zdeno jedu do špk d fortexu vw na garančku..kafo na lukoilu? :wink:
sme dlůho nepokecali a nedořešili sme to nedorozumění skrz inzerci :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: HADKY

Příspěvek od zdenek76 »

záleží kdy, do 15hod zařezávám v práci a pak musím vylifrovat na poštu nějaký tlumiče, takže můžu spíš až k večeru
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „Pokec“