na výlet

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Espero »

kuschall píše:No pod Budapeští je vojenskej prostor a dá se tam slušně zajezdit- jezdili sme tam když byl Dakar v Madarsku a rumunsku jinak je to placka
Jo, to si vzpomínám, jednou jsem jel z jihu a v tomto prostůrku jsem si na polní cestě ustlal na noc. Probudil mě ráno tankový pluk, který se přesunoval po té cestě tak asi 10 cm vzdálený od boku mého auta. Trošku jsem se z toho orosil, ale dopadlo to dobře.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

to není jen tohle místo .. :mrgreen:
okolí miskolce a ozd a salgotarjanu ..tam sem se ztratil hned :lol:
bylo tam pár cest a pak nic...skončila nazdar..sice tam sou pahorky asi jako u nás..ale jezdilo se tam dobře...bez kurvení auta 8)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Espero »

Příští rok bych rád Turecko, trasu mám od loňska hotovou, celkem 7 tisíc kiláků tam a zpět. Halt Slováci jsou na tom kilometricky trošku líp. Větší okruh na 3 týdny, až do středního Turecka, Kapadokie, pak horami Taurus do Tarsu až cca 100 km vzduchem od syrských hranic a kolem moře zpátky. Je tam hafo antických, ale i středověkých památek, mají tam hrob pany Marie, místo kde zemřel na 1. Křižácké výpravě Fridrich 1. Barbarossa atd... Navíc bych si konečně chtěl vyzkoušet, jestli před mým jménem budou mít Turci pořád ještě hrůzu. Jeden z mých předků šéfoval v době, kdy byla Vídeň obležena Turky velkou několikadesetitisícovou armádu, dohodl se s polským králem a společně ty Turky od Vídně vyhnali až tam, co jsou dnes. Byl prý na ně velmi zlý. (Přiznám se, že Turci mi stavěli před 2 roky na baráku a dokonce kvůli tomu u mě asi měsíc bydleli, abych ušetřil za dopravu, nejen, že se mě nebáli, ale dokonce jsme se i spřátelili. Docela fajn lidi.)

Ještě letos, nejspíš druhý svátek Vánoční nebo i po svátcích chci tradičně vyrazit do Bratislavy, pochodit po městě, na halušky a tak. Možná navštívit známé, ještě nevím. Máme to takovou domácí tradici před koncem roku do Bratislavy.

Jo to Turecko jen, jestli budou chechtáky. Rád bych trošku s předstihem splatil leasing na Dacii, aby na 1. technickou už byla "moje".
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

já rok 2011 nikam...určitě ne...
budu přestavovat vrchní patro a tam padne několik dovolenejch :evil:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: na výlet

Příspěvek od Lejsany »

Tankodrom bez kurvení auta? No já nevím Pepíku. Myslím že co jsem viděl fotky tak se v RO nechá zajet i takovou leštěnkou jako máš ty.
Ano nejsi offroudák, protože Madarsko je placka. A fotky stejnak nemáš. Nebudu to tu dál offtopicovat. Ivanovi přeju štastnou cestu. Ty zůstan u svých ovcí. Stejně nikam nepojedeš. Maminka nebo manželka tě nepustí :-)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

:lol:
nepustí mě práce
nauč se číst :roll: ..nepsal se o tankodromu :idea: ale o pahorkách pod slovenskem
ano nejsem ofrouďák,protože nejzdím na srazy ....to je opravdu strašný a trhá mě to žíly :lol: protože podle toho se stáváš offrouďákem :?: :lol:
já myslel,že máš leštěnku taky..hyundai galoper..jak si psal.. :shock:
a maďarskou je placka a tam žádnej of nemůže přece bejt..jako tady v horách..tady se vůbec nemá kde ofit..
halelůjá :lol:
a vlastně musí být dovolená spojená s ofroudem?když jsem na dovolený a neofroudím tak sem se provinil a jsem vinen :lol: :lol:
:lol:
to je zase prdel.. =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak já když sem dál od baráku tak taky neoffroudím a nedělám kraviny protože chci doject ještě domů- zatím nejdál od baráku sem byl 8000 km a to ti není moc dobře po těle kor s hundají
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

:lol:
však víme
já ti zítra cinknu ..ohledně dvéří..ku mě do baráku
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

OK na skledě jich je dost pokud se trefíme do tvého stylu
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od pepan »

však cinknu...a mrknu na tvoje stránky :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Espero »

Tak jsem četl, že se Slováci chtějí vrátit od eura ke korunačkám. Skvělá zpráva. Úplně nejlepší by bylo, kdyby to stihli do Vánoc, ale to se jim asi nepovede.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Lejsany
*
Příspěvky: 33
Registrován: 26 led 2010, 14:22

Re: na výlet

Příspěvek od Lejsany »

No nevím jestli je to "prdel", fotky sypeš z rukávu, ale na cesty nevyrazíš. Ano Pepíku, srazy jsou pro to aby se lidé kteří mají stejného koníčka setkali. Ty ovšem jezdíš na sraz Hnůjdajů, kde vlastně nemáš co dělat protože Gal není H, aspon jsi to psal. A přitom tvrdíš že jezdíš offroad.
Nemusím mít nutně poslední slovo, tedy o5 popřeji Ivanovi dobrý výběr trasy.
Na tebe už nebudu reagovat, protože debata o ničem s tebou vážně není zabavná. Ovce, kozy, žrádlo v káře atp. Život na vesnici musí být úžasně jednoduchý a jednotvárný.
Ty Pepíku, začni raději jezdit, to vysedávání u pc ti vůbec nesvědčí, jsi zapšklej. Ikono offroadu na Hnůjdáj strankách :-)
Tady v tom vlákně už nebudu reagovat, máme nedořešené jiné věci.
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: na výlet

Příspěvek od ryba »

Turecko jsem mel moznost krapet projet (cca 5000km za rulom), Kapadokya, Ankara, Antalya, Pammukkale, Taurus, Tüz golü a tak, kdyztak se ptej.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Espero píše:Tak jsem četl, že se Slováci chtějí vrátit od eura ke korunačkám. Skvělá zpráva. Úplně nejlepší by bylo, kdyby to stihli do Vánoc, ale to se jim asi nepovede.
Povede,akurat sa nevie do ktorych Vianoc ? :-k :lol:
PS a kde si to cital?
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

JO JO v Adaně sem taky byl moc pěkný města mě se tam líbí pod Adanou směr na Iskenderun jsme dělali přestávku na koupání, když sme překročili konečně Syrský hranice a tam mě ňákej skurvenec rozbil okno a ukrat ty nejdůležitější věci, problémy sem řešil až v Ankaře
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“