zamčené auto

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

Jo, to neni problem, presne takoveho cloveka znam. Az pojedu za par mesicu na rozvody, tak se poptam.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Borek »

Shwaara,ty si fakt chceš ty klíče zamknout uvnitř a nedáš pokoj,než ti donalá elektronika ty klíče zamkne.Potom až pojedeš domů tramvají a budeš vědět,že máš klíče bezpečně zamknuté uvnitř auta :oops: ......budeš spokojený. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: zamčené auto

Příspěvek od shwaara »

:D Vic zapominam zamykat auto nez ze bych nechaval klice uvnitr. I kdyz asi lepsi nechat odemceneho hyundaie nez si zamknout klice v aute:)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Tringi »

Taky jsem dost zapomínal zamykat, teď už spíš zapomínám že jsem zamkl, naučily mě to mnohočetné procházky zpátky k autu. Většinou se vracím pozdě večer, před barákem už volná místa nejsou, tak parkuju daleko, u lesa, kde na auto nikdo nevidí, a kde jen občas někdo projede, a vždycky až u vchodu jsem si uvědomil že jsem asi nezamkl, tak zpátky a zamknout. Ještě že to rádio má takový dosah a těch posledních pár desítek metrů nemusím dojít :D Jednou jsem dokonce přišel k autu po prodlouženém víkendu, a říkám si "zamkl jsem?", tak zatáhnu za kliku abych to vyzkoušel, a cvak, otevřeno :o To trochu zamrazí. Sice v autě nic nenechávám, co se týče rádia, tak mám dojem že už i ti nejhloupější zloději ví, že u nových Hyundaiů jsou zakódované, ale mám strach aby mi tak někdo třeba, ze vzteku že tam nic není, nenasr@l.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Shitfrombull
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2010, 02:32
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od Shitfrombull »

Mě se ta moje sviňka zamkla, když byla nastartovaná a já venku v zimě škrábal okno. :D ještě že mám druhé klíče. :D :D/
Hyundai Sonata 2,7 l 151hp r.v.2003 atm
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: zamčené auto

Příspěvek od Kony5 »

ja jedno prijel po party dom na ulici zaparkoval auto rano prijdu a okynko spolujezdce otevrene uplne:-D...zamykani mi starost nedela:-D
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od David PLEVA »

Shitfrombull píše:Mě se ta moje sviňka zamkla, když byla nastartovaná a já venku v zimě škrábal okno. :D ještě že mám druhé klíče. :D :D/
Bohužel tohle občas Sonaty dělají, taky se mi to stalo párkrát ještě na mé Y-3.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
rkempny
*
Příspěvky: 17
Registrován: 21 lis 2009, 19:04
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: zamčené auto

Příspěvek od rkempny »

Když jsem si v roce 2002 koupil prvního Accenta tak se mi stala podobná věc jak už tady byla zmíněna výše. Měl jsem auto asi týden a v práci jsem přišel k autu, odemknu,nastartuju abych si auto zahřál než pojedu a jakmile jsem zabouch dveře tak centrál udělal cvak a bylo vymalováno. Náhradní klíče nebyly,auto zamčené, nastartované, volám prodejci,že mám problém, řekl mi,že za mnou pošle mechanika.Ten přijel za nějakých 40minut,řekl otočte se zády,cvak a auto odemčené. Jak jsem měl v autě krásně teploučko po těch 40 minutách. :hyu:
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: zamčené auto

Příspěvek od Richard555 »

No mě se stalo něco podobného i když ne s Hyundaiem ale s Nubirou. Zřejmě jak byla kláda tak šel ztuha centrál a na dálku se otevřel, ale ne asi úplně, na otevření dveří to ale stačilo...... sed jsem do auta nastartoval a šel ometat sníh...... no aby mi nenapadal dovnitř tak jsem zabouch ty dveře, zřejmě tím bouchnutím ale zámek skočil z5 a zamkl mi nastartovaný auto.... fakt dobrý, naštěstí vždy když něco potřebuješ máš jít do hospody no a tam zrovna seděl místní kutil a auto mi otevřel.... :-) pomocí takového balonku odklonil rám a centrál drátem odemkl
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Re: zamčené auto

Příspěvek od rbrodsky »

Taky se mi zamiká. A opravdu to dělá když je velká zima a zámky nejdou zcela lehko. Sice odemče ale jak se bouchne dveřma tak zamče. Stačí zámky promazat popřípadě nastříkat proti zamrzání vody a je klid. Zrovna v sobotu mi to udělalo. Tak jsem to prostříkl a je zase klid. Prostě centrál nesmí jít z tuha a je klid.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od valach »

Tak mě to dělá taky. A už se mi i stalo že se zamkla během jízdy, sama z ničeho nic. Tak jsem odemkl a znovu, dělala si ze mě prdel :lol: . Taky loni před prací, nastartoval jsem, ať se zahřeje a ometal sníh. Najednou lup a auto zamčené. Kufrem se tam nedostaneš a tak jsem volal domů ať mi dovezou náhradní klíče. Třičtvrtě hodiny u auta a čekáš na klíče, prostě na posrání. Teď to vyřeším tak že si udělám náhradní klíč a nechám si ho v kufru a jak se zamkne tak ji aspoň odemknu.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
ZdeněkH
**
Příspěvky: 203
Registrován: 05 zář 2010, 00:20
Bydliště: Brno

Re: zamčené auto

Příspěvek od ZdeněkH »

Zamykání auta jsem měl na předchozí xantii a pochvaloval jsem si to.
Nejlepší vychytávku v tomto ohledu, ale měla lancia kappa. Tu jsem nastartoval a za běhu motoru klidně vytáhl klíč ani se nezamkl volant a jelo to furt. Nejlepší to bylo ukázat za jízdy. Ona to byla zjevně vlastnost pár těchto aut.
Nyní mi to docela chybí protože při jízdě po městě se v autě zamykám
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zamčené auto

Příspěvek od black_sheep »

a jak jsi to teda pak chcipnul?? :)

jestli to byl nejaky slozity system tak si nedovedu predstavit jak to ty taliani udelali aby se takova vec neposrala :lol: voni casto vymyslej fakt super vychytavky co ale nechces aby se nekdy rozbili, jenze bohuzel cim vic slozitosti tim vic sraci... :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: zamčené auto

Příspěvek od cypisek »

to mně taky na Y3 dělalo, a vyřešil jsem to tak že jsem si nahradni klič pověsil za přední nárazník :-))) :mrgreen:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
wenca
*
Příspěvky: 18
Registrován: 08 črc 2008, 20:08

Re: zamčené auto

Příspěvek od wenca »

Mě to taky dělalo na Y3 , v servisu mi řekli ,že to může být slabou baterii , nebo zkratem v elektroinstalaci, od té doby když, jsem auto chtěl vyhřát vždy jsem nechal pootevřené okénko. Dělalo hlavně když se zavřelo pravé přední dveře. Ted na Sonatě EU4 se auto samo zamkne když se od zámku nestrčí klíček zapalování , a to i ldyž se otevřou zadní dveře. hmmm zajímavé.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“