Úprava fóra

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Jste pro zpřehlednění fóra?

Anketa končí za 11 srp 2006, 21:43

Ano
22
81%
Nevím
2
7%
Ne
3
11%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Hanz píše:4ivan:
No ba, dobře si to pochopil. Ale jinak Jirkovi samozřejmě pomůžu i já. Ale ty seš takovej šikovnější, víš. Já že bych jako místo přerovnávání sekcí na fóru třeba fandil vám a vaší bohulibé a fóru prospěšné činnosti... :lol: :lol: :lol: :lol:
4Jirka:
Nešlo by udělat v podpisu povinnou kolonku co se týká auta - model, r.v, motor, palivo? Tejka sem louskal dotaz na Lantře a tam se ivan místo odpovědi snaží zjistit o jaký auto se jedná. Pokud někdo nechce sdělit, odkud je nebo jak se jmenuje, to je jeho věc, ale auto by mohlo být povinným údajem k registraci a pro prvotní info všech v podpisu, ne?
:shock: Hanzi, tos mě teda dostal, jsem rád že umím smazat nežádoucí uživatele, změnit Nick, snad přeskládat témata.. Tohle už je ale věc programování a to jsem úplně mimo.. :lol:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No tak jsem skončil hooodně rychle.. Asi všemu rozumím, jen nevím jak udělat pod nějakou sekcí podkategorii, třeba ta karoserie. Asi to sám nezvládnu, takže se bude muset ještě někdo stát moderátorem a pomoct. Nebo jestli Blacku znáš tenhle typ fora, možná to víš z hlavy ne? Druhá věc kterou jsme trochu vynechali, je souhlas Miloshe, aby jsme se v tom hrabali, řekl bych že bude souhlasit, ale přece jenom by to měl vědět. Hlavně když kvůli tomu bude třeba víc administrátorů..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MILOSHI, souhlasíš a pomohl bys s tou úpravou podpisu, kde by bylo povinné zvěřejnění auta? Předem díky za obě možné varianty.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Abych nebyl OUT
V jiném vlákně
Hanz píše:Tak je to tady jak u blbejch! :twisted: :twisted: Jedno téma má hromadu odpovědí a už je sc-ém založeno znova. :twisted: Pak tady bude jedno téma několikrát a aby se v tom pr.se vyznalo! :twisted: :twisted: Není to tak dlouho, co jsme v sekci "O tomhle fóru" upozornili na podobný sr.čky! :twisted: :twisted: :twisted:

v tomto vlákně
Josef píše:...Těch kmenovejch :P :?: 100 :?: se tu už vyznáme :?: a každej novej si to napíše stejně kam chce :

Hanzi - to je jako v tom přísloví o perlách a ... :lol: Přečti si příspěvky za poslední týden :shock: Obdobných tam najseš minimálně 5 :roll: Nebo si snad myslíš, že ho zajímá, že moderátoři pak mají práci to trochu urovnat :shock: Taky si uvědom, že Rozčilovat se - znamená mstít se na svém zdraví pro blbost jinejch :lol: :lol:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Farmář se taky hlásí s pomocí kdyby bylo potřeba... opožděně,ale přeci Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Josef:
Já vím, ale všeho moc škodí. Nevadí mě to, že se někdo tady rozkoukává, ale všeho moc škodí. Pak tady otravujeme adminy, že chceme uspořádat fórum, ale udržet základní lajnu neumíme, to mě fakt nakrklo... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hanz píše:4Josef:
Já vím, ale všeho moc škodí. Nevadí mě to, že se někdo tady rozkoukává, ale všeho moc škodí. Pak tady otravujeme adminy, že chceme uspořádat fórum, ale udržet základní lajnu neumíme, to mě fakt nakrklo... :cry:
To je fakt,že se nám to nedaří,pouze někdy no!!! :cry: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hanz píše: už v sekci Scoupe a spol jsem se pokoušel spojit opakovaně založené vlákno a měl jsem peška. To mě naštvalo a proto jsem reagoval tak, jak se SC nelíbilo. Nejde to spojit ani adminům. :cry:
presel jsem s tim sem Hanzi, at nemenime tema ....
Myslim, ze tady je to na miste ..... 8)
To by bylo mozna dobry, Vymyslet spojovani vlaken, nebo tvorby podvlaken ... Co si o tom kdo myslite ???
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Díky Víťo, za přesun mé odpovědi. Jsou tři věci, které by měly být, podle mě, na fóru. Tou je přesun odpovědí/příspěvků moderátory tam kam patří (tzn. i mezi jednotlivými vlákny v sekci , ne jen mezi sekcemi), ve vlákně by měl zůstat jako první 1.příspěvek zakladatele vlákna (stále by bylo jasné, proč vlákno vzniklo) a za něj by se měly řadit příspěvky tak, aby poslední odsouval ty předešlé a podpis by měl vyžadovat i jaké auto člen má.
Proto bych rád, aby jste posoudili můj návrh a potom bych případně kontaktoval miloshe. Možná to jsou blbosti, možná to je nerealizovatelné kvůli náročnosti na znalost programování (jsem v tomto směru samouk), ale já si myslím, že by nám všem pomohly udržet fórum zpřehlednit a mít i možnost reagovat na odpověď s tím, že odpovídám přímo na typ auta nebo do správného vlákna a pokud se seknu, bude mě moct moderátor "srovnat" bez dalšího nasírání se. Děkuji za pozornost... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Souhlasim s tebou Hanzi aby tam byl povinny typ auta ....
Kolikrat i sebe lip napsany dotaz, je bez typu na nic ....
A pak bych mozna jeste zvazil moznost povinneho bydliste ... nemusi byt presny, alespon okres ...
Presuny mezi vlákny samozdrejme taky ... To je vyborna vec ... Ale nevim, jak je to narocny ...
A potom bych znova vytahnul napad s polozkou ""Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"" V kazdym okne ... kvuli prohlizeni na PPC ... Setri se penize ..
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Vita píše:.....zvazil moznost povinneho bydliste ... nemusi byt presny, alespon okres ...
... Setri se penize ..
Povinné bydliště?? Na tom bych netrval, někdo možná chce zůstat bokem z osobních důvodů :?:
No a nešetřil bych jen peníze, hlavně čas...... :idea:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Vita napsal :
.....zvazil moznost povinneho bydliste ... nemusi byt presny, alespon okres ...

Myslím, že uvedení okresu nikoho nezabije a dokonce si myslím, že v některých případech je to prospěšné. Je pak možnost sjednat si osobní konzultaci daleko rychleji přes SZ.
Né každý má možnost jezdit na sraz a tam si zjištóvat, kde kdo brázdí naše silnice.

Zdeněk LKN
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Jirka píše:Tak to není tak těžké jak jsem předpokládal, takže pokud se jednoznačně řekne ano, pustím se do toho..Asi bych se podíval na nějaké jiné fórum a jednu sekci kde je málo příspěvků pro ukázku předělal. Třeba Pony nebo Tucson, zas ať tam něco je.. Navrhuji

Interiér
Exteriér
Podvozek
Motor
Karoserie
Elektrika
Ostatní (co se jinam nevešlo)

+ ?? má někdo nápad?
Já bych byl určitě pro, kdyby tam ještě přibil:
Tuning
Styling

Co vy na to?
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

4 Petr HC

Dobrej nápad
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jsem pro. Ze začátku třeba někdo bude mít problém kam co zařadit a budeš muset občas přesouvat dotazy do jiného vlákna, ale myslim že se to rychle uchytí a zpřehlední. A o přehlednost vyhledávání jde především
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“