Getz jako první auto

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Getz jako první auto

Příspěvek od vipe »

Dobré čtení a mohu jen souhlasit :wink: i benzín jezdí pěkně.
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Reklama
 

Lakii
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 pro 2010, 20:16

Re: Getz jako první auto

Příspěvek od Lakii »

Věřím :-) Když porovnávám getze (2005) nebo i30 (2010) s cca desetiletou sonátou, tak musím říct, že hyundai šla s kvalitou pořádně nahoru.
Uživatelský avatar
JackieChan88
*
Příspěvky: 29
Registrován: 11 bře 2012, 15:13

Re: Getz jako první auto

Příspěvek od JackieChan88 »

Zdravím všechny,

koupil jsem si :hyu: Getze za 89 000Kč, 1.1 objem motoru, najeto pouhých 34 100Km, rok výroba 2005. Jsem sice z Moravskoslezského kraje, mám pocit že ta cena je výborná. Mám řidičák čerství, ale vystřídal jsem už několik aut za volantem dobře se mi jelo i s Oplem Astrou 1.6 Caravan co mají mojí rodiče. Můžu říct, že :hyu: Getzík mě hodně překvapil, ne jen že se mi dobře ovládá řízení, ale i spousta prostoru k sezení, škoda jen že nemám klimatizaci. Taťka který měří necelých 190cm říkal, že je vidět že mám ještě spoustu místa nad hlavou, sedačku mám až v zadu a cestující který bude sedět v zadu má spoustu místa. To není jak u Fabie II, že má strašně málo místa. Jsem rád že Getzík který mám papá v průměru 5,6l/100 při naších cenách benzínu a nafty. Je to super. :D/

U :hyu: Getzíku jsem už zkoušel posadit 4 lidi, kteří váží asi 90-120 Kg, a můžu říct že, spousta místa měli na nic si nemohli stěžovat. Jen že to moct netáhlo, to autíčko není stavěné na 4 tlustější lidi. [-o< Akorá jsem se modlil za to, aby mě ty pružiny nepřetížili. Zkouša se jinak povedla.

Natož že ho mám chvíli jsem nad mírně spokojen. Chtěl jsem jinak koupit auto do 45 000Kč, jako na začátek. Vybral jsem si dobře.

Mám otázku: Jaké CD rádio je výborné na Getzíka? Mám rádio ale na kazety, ty vůbec nemám. :lol:
Uživatelský avatar
randompct
**
Příspěvky: 118
Registrován: 11 kvě 2008, 11:38
Bydliště: SK

Re: Getz jako první auto

Příspěvek od randompct »

Getz ma naozaj miesto na rozdavanie, je to az na prekvapenie ( hlavne ked aj o triedu vacsie auta maju menej miesta pre posadku ).
Do zadu sa za mna ( mam 188cm ) posadil aj clovek co ma cez 202cm a to mal miesto na kolena a hlavu ( maju 1 fabiu kde poriadne nebol schopni sediet ani vpredu ). Ja som uz getza vymenil za i20, ale miesta hlavne v zadu je menej ( pre mna ako vodica je to vsak jedno ).
Kedze mam 1.1 vzhladom na vek by bolo dobre vymenit rozvody ( ak ked je malo km ), ak si to este nespravil.
Ak sa budes o getza starat, necakaj ziadne extra problemy ( pri beznom najazde do cca. 150.000km vacsina ludi riesila len stadartny servis ).
Jedine co som napr. pri svojom najazde vymenil boli predne loziska a brzdove dosticky ( 108.000km ).
Radio - to je podla mna naozaj jedno ( vyber nieco podla poziadaviek na funknost a cenu ... )
Hyundai Getz 1086cm Active od 6.6.2008 do 4.2.2012 ( kupovane nove - najazdene 118.245km )
Hyundai i20 electric red 1,2 57kw od 4.2.2012 ( za chvilu 30.000km ... )
Uživatelský avatar
JackieChan88
*
Příspěvky: 29
Registrován: 11 bře 2012, 15:13

Re: Getz jako první auto

Příspěvek od JackieChan88 »

Mám už vyměněné rozvody, pumpu a další věci. Myslím si že jsem koupil dobře. Máš pravdu místa je ta víc než dost, i interier je pěknější než u Fabii stejný ročník. Nic mě nevrže, jen se musím ještě naučit rozjíždět do kopce. Mám ho teprve od 10.3.2012. Jinak dobře tahá všechno do 100Km/h není problém vytáhnout i lehký kopec. Vím že to není na předjíždění, snažím se jed tak abych měl spotřebu těch 5.6l - 6l/100.

:hyu: Getzík se mě zalíbil hned na první pohled, jak jsem si zkontroloval stav auta. Zatím je bez koroze, myslím si že jako první auto je vhodné.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“