Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Yurii »

Třeba těch pruhů sem si nevšim ani na fotce :) Navíc to vypadá že to auto vpravo tam stálo už dýl a mezi tim než zaparkoval modrej tam mezi stálo ještě jedno auto :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

N2DRFT
**
Příspěvky: 458
Registrován: 21 pro 2010, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od N2DRFT »

řešení parkovacích problémů by bylo prostě nalinkovat místa, u nás se parkuje jak kolmo na jedné straně, tak souběžně na straně druhé. tam kde se parkuje kolmo jsou nalinkovaná asi rok místa a od té doby co nalinkovali se problém dá se říct vyřešil.
Jediné co mě štve jsou asi 3 popelnice, co stojí celý rok na stejném místě a nikdo s nimi nejezdí, zřejmě si je sem odstavil a já pak nemůžu najít místo ani o 3 bloky dál
Hyundai i30 BLUE DRIVE 1.4 CVVT 2010 80kW
Obrázek
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Engineer »

:shock: :mrgreen: =D> Kto z Vás to je?
Přílohy
Secure_Parking_E2_80_A6_For_One.jpg
Secure_Parking_E2_80_A6_For_One.jpg (70.32 KiB) Zobrazeno 1401 x
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Yurii »

To vypadá na elektrickej plot :-D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Had21
**
Příspěvky: 199
Registrován: 25 úno 2011, 12:16
Bydliště: Martin, SR

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Had21 »

............... toto sa nedá neposlať... no neni to kúzelné???
Kam sa všetci hrabeme na takýchto borcov.....
Přílohy
Fotografie-0107.jpg
Fotografie-0107.jpg (92.09 KiB) Zobrazeno 1352 x
i20 1.4 CRDi, 55kW, Comfort, Ice blue - od 2.3.2011
Opel Corsa 1.3 CDTi, 51kW, od 6.11.2003
Uživatelský avatar
Sysfun
*
Příspěvky: 48
Registrován: 11 dub 2011, 17:20
Bydliště: Nitra

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Sysfun »

To uz ako velmi musi mat clovek naponahlo, aby takto "krasne" zaparkoval.
Hyundai i20 1.4 Style
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od DeBí »

Pro úsměv fiátek v Itálii :D
Přílohy
fiat.jpg
fiat.jpg (66.55 KiB) Zobrazeno 1328 x
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Borek »

Takové plýtvání místem :-k -ještě by se tam jeden Fiátek vešel :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Farrael »

Tak včera se jeden z blbců zase předvedl u nás přímo před barákem na Petřinách u pošty. Bohužel taková vínovo červená i30 CW. V tu chvíli mi to ale bylo celkem dost jedno. Musel ji totiž blb postavit na konec řady - šikmě kolmo, kde už není prakticky místo. Kdyby to bylo menší auto tak řeknu ok, neboť bych projel. Ale takhle jsem byl v háji a já zrovna docela dost pospíchal... A to že měl blikačky to mne opravdu v tu chvíli nezajímalo, neboť beztak byl jen na tý poště určitě a v postraní ulici je hned místa tři prd... ](*,)

Takže jsem musel nasranej s autem na chodník, a objet pár aut a zase na silnici. Bohužel díky vyššímu obrubníku v tom místě - jsem si toho nevšiml - jsem škrtl prahem o ten obrubník a trošku ho promačk - to za co se chytá hever. Takže mu tímto děkuji... :roll: Naštěstí je to jen kosmetická vada, ale rána to celkem byla a mě to maximálně vytočilo. Takže pokud si to náhodou přečte nauč se parkovat! Za tohle by tě policajti právem odtáhli...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Hardcam »

To rikam, ze kokoti jezdej v autech bez rozdilu znacky. Ale na Novinkach.cz zijou v domeni, ze takovy lidi jezdi jen v cernych Audi a stribrnych Octaviich a je jim do 25ti let. Vubec bych se ti nedivil, kdybys vytahnul klice a trochu mu to posolichal.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Farrael »

No upřimně jsem měl docela tu tendenci. Jak jsem s tim křísnul o ten obrubník, tak to udělalo docela ránu, že se paní jdoucí okolo uplně zastavila a koukala co se stalo. Možná i protože jsem hned z auta vylítl se podívat co jsem díky tomu urval a nadával jak špaček...
Ale zase na druhou stranu nejsem takovej hajzl, abych mu to tím klíčem orval ač by si to zasloužil pako jedno... Fakt u nás je to s timhle hrozný. Prostě já potřebuju na poštu a vy se po... Takovejdle se tam najde spousta, ale většinou se daj s opatrností objet s pár mm okolo. Ale tohle se prostě nedalo.
To že si kvuli podobnejm a lidem co choděj okolo do práce a nechaj tam auto, nemůžu zaparkovat, to už jsem si zvykl, ale tohle to fakt ne...
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od mirpie »

často vídám hovada, co takhle taky někam potřebujou přizastavit na 10min a postaví to na blikačky na podél normálně před auta, co stojí kolmo a nemohou tak vyjet vůbec, jen aby to tam, kam jdou, neměli pěšky o 20kroků dál. Představa, že např. potřebuju odvézt manželku do porodnice a zablokuje mě takhle nějakej kretén...nepochopitelný. Je to arogance a ignorace.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od saldy »

Mně se občas stane, jedu ráno do práce, ulice zasekaná parkujícími auty, a v odbočce na moje parkoviště pro 8 aut stojí dement, takže musim ucpat výjezd z autobazaru hned naproti a čekat až se dement hrátí k autu a pak couvat pár metrů v jednosměrce.

Další věc: Večer jedu v 22:00 z práce, borci už parkujou všude možně...v křižovatce, na pangejtu, samozřejmě oktávky s dlouhou prdelí čouhaj a překážej kde se dá, často projedu těsně na centimetry a dojedu až na placený parkink, kterej je poloprázdnej, oni ale přece platit nebudou.
Naposledy upravil(a) saldy dne 11 lis 2011, 20:55, celkem upraveno 1 x.
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Chasnik »

Na Proseku to fungovalo (nebo možná i funguje doteď) tak, že ti, co byli podél okraje a blokovali ty kolmé, nechali stát auto na neutrál. Předpoklad je rovná ulice :D Když někdo potřeboval odjet s autem zaparkovaným nakolmo, tak jenom pošoupnul to auto, co mu vadilo.

Na sídlištích je nedostatek parkovacích míst velká bolest a tohle mi připadlo jako rozumné řešení v rámci možností. Nedá se to tak ale praktikovat třeba na jižňáku, protože tam jsou navíc ty cestičky ještě úzké :(

A propos - vínově červená i30cw - chlapi, přiznejte se, kdo to byl... :)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Spajky007 »

jj v Jablonecký se tak parkuje pořád ale najdou se i dementi že ti auto schválně hodně roztlačej aby se nabouralo do druhého nebo zatáhnou ručku a ráno se dívěj že maj všechny gumy vypuštěný.


mě nejvíc serou ty dementi u Globusu nebo Teska že zastavěj napříč nebo přímo na čáře a pak se ze Santy nedá vystoput natož vyndat zezadu prcka s vajíčkem už se těšim na vánoce to zase budou nervy u parkování ](*,)
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Odpovědět

Zpět na „Pokec“