na výlet

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

No ty bys měl stou tvojí starou kostrou ležet na tvrdým, aby se ti srovnala a vydržel si přes den do večera ( tak zajeď mladej)
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

hehe,to u mna nefunguje,ja musim mat makke,aby som sa neotlacil :lol:
PS kua,zaviril som book,musel som ho obnovit,ale vsetky maily a zalozky su v cudu ](*,)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak začátkem srpnu odjíždím směr Korsika- Sardinie, lodní lístky už jedou domů, zájemci se nanašli tak odjíždíme jedním autem
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak a je to tady zítra bych měl vyrazit a hned jeden problém, před časem sem vyměnil viskosní spojku a myslel že je to OK, ale dnes jsem opět vařil, tak mi nezbývalo než vyrvat termostat, uvidíme co to bude na cestách dělat snad dojedu
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Stastnu cestu dedku :wink: [-o< uzi leta a tepla :D
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Mladíku tobě taky až vyrazíš na ten Balkán
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak a je tu problém a sem zpátky doma- z Rakouska. závada propukla naplno na cestě vypadá to na těsnění pod hlavou, už sem sehnal chlapíka který to natlakuje a přebrousí. Musím to dneska všechno vyndat a ještě odvést. Potřebuji nutně nové těsnění pod hlavu nemá nekdo?
V Itáliji mi uteče loď zaplacená a nejde to stornovat zase peníze v prdeli asi to auto dovezu na vrakáč
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

Kua Ivane,zbav sa toho srotu a kup poriadne auto :lol: napr. Starexa :hyu: :wink: kasli na Korzik :D/ u,zoberieme vas na Balkan,20.8. nech si u mna a vyrazame.Ja som sa na techniku este ani nedostal,serkam sa s interierom,to co som minuly rok spravil,som vsetko okrem podlahy a laveho ramu vyhodil a robim nanovo,vsetko vymyslat nanovo,to zabera najviac casu,ale bude to este lepsie. Tak vela trpezlivosti pri oprave-ja som tak raz tiez vymienal tesnenie pod hlavou v Rakusku(hlavne ked zapotil mechanik,ze 800 silingov za hodinu prace(este za komousov)-zakempoval som pri servise,pozical si momentak,kupil tesnenie a tmel a za dva dni som pokracoval dalej smer France. :D/
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: na výlet

Příspěvek od Valent2004 »

Ivane ja tesnenie mám, ale to ti asi nepomôže.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Jo dík Valente, já ho obědnám zítra ono je tam toho víc v hajzlu, na levo na řemenu ty kladky jedna šponovák, v alternátoru uplně klepou ložiska, vodní pumpa vůle taky. Dalo mi to zabrat ale nakonec sem tu řemenici spodní povolil zítra sundám hlavu a ted nevím mám ji dát natlakovat a břebrousit či nééé. Horší je že mi propadl trajekt
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak jak sem na tom- vše se vykuchal hlavu sem nachal natlakovat a přebrousit, koupil sem vodící kolečka na klíňák- pumpu těsnění nebylo k sehnání musel sem pro něl do H.K. Momentálně to máím skoro v kupě, udělaný rozvody- zítra změřím tlaky ve válcích a zkusím nastartovat jestli to půjde toď otázka
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Tak jsem kupodivu na podruhé nastartoval tu slavnou značku a po té to začalo. už to startovat nechtělo bez nastříkání a bylo čím dál hůř sráč jeden, vyndal sem vstřiky a jel sem na přeskoušení a opět příznivá zpráva dva vstřiky v prdeli a repas nejde nejsou na to žádný věci! Posledí repas byl před 11měsíci a to to vydrželo hodně protože je to značka nekupto
takže sem musel objednat vstřiky nové sem zvědavej co bude následovat,... jak říká Valent je to nekonečnej příběch
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

kua Ivane,ked budes na smrtelnej posteli,tak sa daj pochovat aj s tym nesmrtelnym autom :lol:
my uz krytujeme podvozok,len zelezo ma 70 kg,k tomu 70kg duraloveho plechu,boha musim zosilit tie zadne pruziny,bo budem vliect zadok po zemi,pri tej prilezitosto som zistil,ze preva predna strana mi pribrzdruje,asi pridrety valcek a kotuce tu nemam,tak vymenim len spodne gulace,a doma potom brzdy. Ale nemam pevnostne srouby na tie gulace,stare by som nechcel moc davat,menim kladky,napinak a remen na agregaty,neviem povolit ten sponovak,sponuje sa to len na sponovaku,altik je napevno a tak podobne,v Seredi som bol zobrat ten duralovy plech,ale mali len 3mm co pojde na zadok-bocne strany a 5mm vo vyssej pevnosti pojde na krytie motoru a prevodoviek,ten nedodali,i ked mi potvrdili dostupnost na sklade,kde som to bral,teraz ho musia na vlastne naklady doviest k nam do dilny.Na ten drziak rezervy uz nebude cas,ten sa bude robit az po navrate z dovolenky. Celkovo som v strasnom sklze :? :cry:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: na výlet

Příspěvek od kuschall »

Dědku ty ztoho děláš tank? já mám pod autem dural 6mm a zatím sem nic nezničil a to jezdím v terénu víc jak ty mám na to džípa upraveného a vydrží to neskutečně Čím těžší auto tím hůř na všechno to já se snažím ho co nejvíc odlechčit , sem zvědavej jestli dneska to pojede sráč jeden ](*,) ](*,) ](*,)
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: na výlet

Příspěvek od oltcitak »

nj,co ked mi buchne granat pod autom :lol: treba ztlmit narazovu vlnu,ne?? A ked uvidis,aky spodok predku bude opancierovany???? sa po....es :lol: koncept je taky,ze ked aj pri vacsej rychlosti nabehnem na kamen,ci pen trciaci zo zeme,tak ma nadvihne a sklzne sa po bruchu dozadu,potom ti ukazem,ked to bude hotove :wink:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“