Genesis Coupé facelift 2012

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Yurii »

enjoy: Black_sheep má asi zase svoje dny :-D Vidím to stejně ty,400 kobyl bude na jakýkoli silniční auto (na kamion, autobus a takovýhle věci) s poháněnou jednou nápravou zbytečně moc, pokud jde třeba o driftigový nebo jakýkoli závodní speciály tam je to něco jinýho.
Vždyť i takový seriový 4x4 ostrokáry jako Impreza WRX STi nebo Mitsu EVO maj v základu "jen" kolem 300 kobyl :) ,pod těch 300 koní se jejich výkony pohybujou už posledních 10 let a nestoupaj do závratnejch vejšek, proč asi :)

Rozhodně předělání stávajících motorů na GDI vítám protože to má svojí logiku, uspokojí to zelený mozky, sníží se spotřeba a zvýší se výkon... to je ideální řešení ale myslim si že výkon toho 3.8V6 s GDI je podle mne strop přes kterej nemá cenu se snažit dostat.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Mexican »

ak chce genesis konkurovat tvz pony cars, nema na vybr. A je zaujimave ze Camaro, Mustang, Challenger maju na zadku +- 400 koni. A jazdia. Ono je tazko cakat od vodicov maloaut s malomotorkom, aby zvladali vykonne kary. Vsetko chce trening. ja som po presadnuti z 75k Fiesty do Accenta tiez "driftoval".. A ak majitelia vykonnych zadokoliek budu stat frontu na zadne pneumatiky, Kalous bude robit salta od radosti z tolkej DPH. Alebo si majitelia proste zapnu TCS a ESP a vypnu to len vtedy ked si budu chciet zablbnut
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: tomu cos napsal snad sam nemuzes verit...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

s Accentem driftoval ? Ale no tak :D Mam 140 koni a zahrabat se mi bezne nepodari ani nahodou
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Tringi »

Já vyměnil mrtvou spojku za novou, ostřejší, a na zimních pneu teď hrabu skoro pořád, aniž bych chtěl :-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

ja ani na zimnich pneu nehrabu :D asi tomu hold tak nedupu :D Ale fakt si nedokazu predstavit jak nekdo muze "driftovat" s Accentem, jednak je to predokolka a jednak to ma jenom 81kW :D Ja na Coupe presedlal z Favoritu a fakt jsem nemel problem ten skoro trojnasobny vykon zvladnout uz od prvniho dne :)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Mexican »

ak cloveku nie je od Boha dany dar nadsazky, prejavuje sa podobne ako ty Miguel. On ten pojdem driftovat de facti vylucuje auta s prednou pohananou napravou. Preto som to dal do uvodzoviek. V podstate to znamenalo to, ze som si vykonovo a krutakovo polepsil a jazdil s tym chvilu ako s tou slabsou Fiestou a tak mizli predne pneu, pretoze pri rozbiehani to casto presmykovalo (Accent ma z 3 pismenovych asistentov asi len to ABS). To hrozi ludom, co do Genesisu presadnu zo 100-200 konoveho auta. Ti skusenejsi su predsa len skusenejsi a co nezvladni oni, o to sa postara elektronika


mne sa ten facelift co sa tyka exterieru velmi paci. Som zvedavy, ci nejak pohli s vybavou. Na CR /SR trh vsak realne vidim tak 50 kusov rocne. Este ze maju :hyu: americky trh :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Nexus »

S tím mizením pneu bych to bral hoooodně s rezervou :mrgreen: já přesedlal z prvního auta -corolla 55kW na první vlastní -sonata 118kW a problém s hrabáním jsem nikdy neměl :roll: pokud se samozřejmě budem bavit o normálních suchých cestách, rozjezd na sněhu do kopce je jiný kafe. Gumy mi písknou až při hodně pružném odpichu a stalo se mi jednou že jsem nechtěně zahrabal, to mi sklouzl mokrý sandál ze spojky a motor už byl v otáčkách, kterých se samozřejmě nevzdal :mrgreen: abych zahrabal, musím vyloženě chtít a spojka nespojka, mít plyn na podlaze a pak za sebou nechám dlouhou čáru. Ale nedovedu si moc dobře představit, jak může mít někdo problém rozjet se bez hrabání s naftou 1.5 #-o kdyby byla řeč třeba o Skylinu co má 600koní, pak je to samozřejmě jiná, ale takhle? ...
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Mexican »

na tej sonate asi neboli pneumatiky sirky 185 od Pirelli (p6000) Made in Turkey. Trakcia ako z nocnej mory (z Elm Street). A ver mi nebol som jediny. Ono beztak vsetek ten vykon skonci / padne prave na pneumatikach a tak snad :hyu: v pripade Genesisu nebude setrit

co som v rychlosti pozeral, tak borci jazdia na GenesisCoupe cca 15 000-20 000mil na pneu (zdroj genesisforums.org) co je na auto, ktore podla niektorych z vas zrut pneumatik na zadku, celkom slusne. Dokonca velmi slusne. Ono je to GK skor trieda GT, tak som to pochopil v mnochy testoch ako u nas tak aj v usa
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od FISHkaa »

já abych si zahrabal, tak musím být na modré trávě, nebo na poli :mrgreen: :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od XMira »

Hrabání vynechávám, ale už jsem si pěkně zabrzdil :(
Asi před měsícem si v nejhustším provozu nějakej debil v protisměru vzpoměl, že bude předjíždět. Musím říct, že se Hancook docela vytáhl. Z nějakých 80 na 20 bez proklouznutí, pak se do nuly začalo ozývat ABS. Na brzdě jsem stál i očima. Zastavil jsem asi půl metru za nárazníkem auta předemnou. Jsem si jistej, že kdybych dal na moudrý rady policajtů a hned prvního listopadu přezul na zimáky, tak bych nezastavil - bylo asi 11 nad nulou a nevěřím, že by to zimáky zvládly líp.
Naposledy upravil(a) XMira dne 05 pro 2011, 20:44, celkem upraveno 1 x.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od XMira »

A abych nebyl tolik OT: Trochu nechápu, co tady všichni řeší s výkonem. Nevím, jestli to není nějaká věc, která je nedostatečně popsaná v návodu, ale plyn není digitální ovladač - má víc poloh než ON/OFF. Existují i mezipolohy. A argumentovat sněhem? Na to nepotřebuju supersport - na to stačí naftový vaneo s automatem :wink:
Upřímně. Pokračovali by jste v těchhle argumentech i v případě, že by jste na něj měli? Tím myslím na druhý auto pro zábavu? Jako rodinný auto do hor určitě Genesis Coupé zamýšlený není :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od megaladon »

tak tak genesise si bude kupovat nekdo kdo ho ma na zabavu a jako druhe auto, a kdyz clovek umi opatrne s plynem tak to nebude zadny problem, stejne to auto bude v nizsich otackach dot line takze nejake hrabani ani nemusi byt, ja ted se svym hrabu pokazde kdyz se rozjdizim nad 3k otacek a pkdyz to tocim do maxima a preradim tak zahrabu i pri prerazeni na 3.. to mozna bude tim ze mam pneu jen 205, ale kazdopadne zkousel jsme s tim jezdit na popadanem mokrem listi(podle me jeden z nejklouzavejsich povrchu) a dali se i bez hrabani rozjet, proste jde o to jak kdo umi zachazet s plynem, pokud nekdo pri rozjezdu rve plnej tak bude hrabat skorem se vsim... a 400koni na zadek stale neni jeste nic sileneho.... kazdopadne me se vice libi ta verze s Turbem...
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ja to s tim driftovanim pochopil. Ale porad enchapu jak muze mit nekdo problem zlvadnout 110koni :D Sorry kamo, ale asi nebudes patrtit mezi nejlepsi ridice :-)

Mne osobne se teda vic libi ta verze 3,8 V6. Turbo je sice turbo, uz jenom ten zvuk je skoro lepsi nez sex :D Ale zase kdyz oturbis ten vetsi motor, tak staci abys do toho natlacil tak 0,8baru a doletis s tim aji na Mesic :D
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Genesis Coupé facelift 2012

Příspěvek od Stanley »

Pro me abych byl konecne spokojeny tak by byl idelani Genesis Coupe Twin Turbo Bi-Supercharged 1857hp a at to jede aspon 480 :D
Odpovědět

Zpět na „GENESIS COUPE“