Dotaz ohledňe zámků

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Sacramento87
*
Příspěvky: 20
Registrován: 16 lis 2008, 15:34

Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od Sacramento87 »

Mám menší problém,po odemikání zámku u řidiče jsem přestal slyšet klasický elektrický zvuk.Já osobně si myslím že odešel motorek ve dveřich.Jo a neodemkne se ani strana spolujezdce(až po sepnutí klíče v zapalování) Má ňekdo s nečím takovím zkušenost???
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od mirpie »

motorek ve dveřích řidiče není, je jen ve dveřích spolujezdce, pokud teda nemáš dodělávané DO. Standardně je ve dveřích řidiče jen kontakt, který sepne při otočení klíčkem a motorek ve dveřích spolujezdce odemkne dveře. Centrál možná taky řídí jednotka T.A.C.U umístěná pod rádiem vlevo, možná se pletu. pak to má i svoji pojistku v motorovém prostoru. Co trochu nechápu je, že ti to najednou začne fungovat až po otočení klíčku ve spínací skřínce..Nejdřív si určitě zjisti, zda máš origo centrál jen klíčkem, nebo dodělávané DO.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od Dr Meduza »

stejne nechapu proc se setrilo na necem takhle levnym, ale to je jedno :roll:

takze ve dverich ridice normalne neni motorek, tak proto sem tam mel tak divne dodelavanej, uz je mi to jasny
takze to mi ted central nebudu fachat, no tak to mam radost teda, to budu muset zase rozdelat a dat si tam jinej

me se zasek motorek u ridice co byl a musel sem rozbijet tapec ](*,) proste s tim neslo vubec hnout, byl pridelanej na to vodorovny tahlo co deve do packy zevnitr na odemykani
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od mirpie »

takhle to má spousta asijiských aut staršího data výroby (zkrátka bez DO)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od M.4.K »

je to dneska sice trosku pozde nic mene,motorek ve dverich je na obou stranach :) jediny proc nejdou otevrit dvere od spolujezdce(+ dvere ridice) je, ze nejsou privedeny dva kabliky v patici seromotoru :D/ :) teda aspon takle to mam ja :D
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od mirpie »

ty dveře jsem měl rozdělané nespočetněkrát a ve dveřích řidiče je motor jen na okno, tedy mluvíš-li o mém bývalém coupe
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od M.4.K »

mirpie píše:ty dveře jsem měl rozdělané nespočetněkrát a ve dveřích řidiče je motor jen na okno, tedy mluvíš-li o mém bývalém coupe
jj mluvim :D....mno ale vazne.Ja jsem tam dneska reps. vcera montoval svuj dalkovej a oba serva motorky jsem vyndal... od ridice i od spolujzdce a dal jsem tam misto nich svoje :)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od mirpie »

no, když to říkáš...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od black_sheep »

pozor, oni vypadaji uplne identicky ale pokud mas verzi bez dalkoveho DO, je to jen "cidlo" na odemceni. pozna se to podle chodu te packy a navic, to prazdny cidlo ma zelenej kryt a motorek je celej cernej; tvar - konektor - vsecko jinak stejne.

ma to tak i lantra.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Plastic
Příspěvky: 9
Registrován: 10 črc 2008, 17:42

Re: Dotaz ohledňe zámků

Příspěvek od Plastic »

Zdravím,mám trošku nenormální problém..Mám Hyundai coupé 1999,mám centrální zamykání na DO a najednou mi přestalo fungovat..Auto prostě nejde zamknout a nejhorší je že nejde zamknout ani klíčem..Baterky v DO jsou nové a DO to ani nemůže být,neboť vždy když jsem seděl v autě,a zamkl jsem zevnitř auta ručně dveře od spolujezdce,tak se mi automaticky zamkli dveře od řidiče..Nyní když zamknu zevnitř dveře od spolujezce dveře od řidiče zůstanou odemčené,ale když jen zastrčím klíč do zapalování dveře od řidiče se zamknou a centrál funguje,samozdřejmě ale DO nefunguje,protože když je klíč v zapalování tak DO by správně fungovat nemělo..A teď perlička..............Přes den mi všechno funguje jak má,přes DO zamykám a odemykám bez problému a večer to přestane fungovat..Už týden parkuju před barákem s úplně odemčeným vozem a jsem dost nevyspalý..Můj pocit je takový,že když mi to přestane fungovat,tak to vypadá,jako by tam nešel proud,jenže nevím kde mám hledat v autě přímač DO,nebo řídící jednotku centrálu..Poraďte prosím
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“