Vyber horskeho kola

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Vyber horskeho kola

Příspěvek od enjoy »

Cyklocomputer je sranda věc,používám :mrgreen: .Mám teda bezdrátovou frajeřinu od VDO.měl jsem i Cateye,nějaký lepší,ale s kabelem a ten kabel už bych na kolo nechtěl,musíš to namotat všude možně a když budeš šikovnej,tak si někde blbě protočíš řidítka a kabel pápá :mrgreen: .,to se mi teda nestalo.
Brašna na kolo..no,od trojůhelníku pod sedlovkou(fuj tajbl,vypadá to dost blbě) jsem přešel na malou brašničku co se přichycuje zedadu na sedlo(malinká),přes batoh s pitným vakem,až k batohu s petflaškou na pití,protože vodní vak s hadičkou je sice mega vychytávka,ale jen do tý doby,než to musíš poprvé umýt :mrgreen:
Co se týče blatníků,to je na tobě...mě se neosvědčily.snad jen takové ty plechové.vypadají špatně,ale asi jako jediný plní účel.Ale blatníky bych neřešil,teda pokud nehodláš jezdit celoročně,což nepředpokládám.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Vyber horskeho kola

Příspěvek od laufas »

Dam tam tu trojuhelnikovou kapsicku jak jsem mival nekdy v deseti letech :mrgreen:
V doplnkach mam celkem jasno, tedka jen vybrat to kolo no. Kupovali ste pres net nebo osobne? Ze bych to udelal tak klasicky vycurane - v obchode otestuju, ojedu a pak doma na netu necham poslat za nejlepsi penize..? :D
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber horskeho kola

Příspěvek od Mexican »

urcite otestovat.. idealne pozicat na viac ako je runda okolo obchodu.. ale ono na nete to nebyva vzdy najlacnejsie. Minimalne to v dobrom obchode nastavia.. a po xyz (casto cca 200-400km) to bezplatne skontroluju & dotiahnu .. takze sa s tym clovek nemusi parat sam
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Vyber horskeho kola

Příspěvek od enjoy »

Vyzkoušej si to tak nějak kolem krámu,nevím jestli ti to půjčí na testování,to by byli fakt svatý :D .Velikost rámu18-19",ale to ti řeknou i oni.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: Vyber horskeho kola

Příspěvek od Spajky007 »

já kupoval své dirtové kolo v krámě cenu mi udělal lepší a hlavně servis a garančky mam zajištěné teď budu řešit kolo aby šla namontovat dětská sedačka a na delší cesty a zase u něj staré veme proti účtem. Záleží na obchodníkovi jak se k tomu postaví :mrgreen:
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Odpovědět

Zpět na „Pokec“