Co bych měl vědět o Scoupe???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Noasi si to nechám dovezt od někoho jiného...10 000 je docela dost tak zitra uvidim kolik by si zato řekl ten borec...A ještě jedna otázka.Na těch německých stránkách je jich docela dost s turbem.Ja se v tom moc nevyznám tak se ptam jestli by bylo lepší s nebo bez turba???
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zalezi co od toho auta ocekavas.. jestli se spokojis s 90HP tak neni co resit, mensi spotreba, mensi sance ze se na tom neco posere (a ze je to turbo drahy a blbe k sehnani to ti tady potvrdej)...

ale pokud chces honit koniky navic, tak se obavam ze turbo bude nutnost! :wink:
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

No tak už sem se rozhodl že si to asi nechám dovezt bez turba....Teď už mě chybí jenom vybrat si nějaké pořadne Scoupe 8)
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Byl jsem tak natěšenej a on mi tvrdil. To auto je ve výborném stavu. Přijel jsem na místo setkání o trochu dřív. Když jsem ho viděl přijíždět, mělo to zvuk jak traktor. Celej vejfuk prožranej. Kdyby aspoň tu plechařinu spasoval po tý bouračce, ale ..., no to jsem neviděl. Hnutá celá náprava, podle mě to byla točka a mlátila se dokola, no co Vám mám povídat, hrůza. To bych nevzal ani za 5 tis.
Za dvacku jsem nečekal žádnej zázrak, ale tohle. No ni, tak to snad vyjde jindy.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Přeju ať ti to vyjde :) ...Doufám že to příště vyjde aj mě!!! :P
LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

Díky, Tobě také hodně štěstí.
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“