Není výkon

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Není výkon

Příspěvek od black_sheep »

joj presne taak, lepsi se v tom nevrtat, kor kdyz mas brachu mechanika tak no problem - urcite bude vedet :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
luigi.AZ
*
Příspěvky: 40
Registrován: 30 pro 2008, 00:44
Bydliště: Havířov

Re: Není výkon

Příspěvek od luigi.AZ »

Tak nakonec po delším zkoumání je přece jen spotřeba o dost vyšší než je normál ... četl jsem někde tady na fóru něco podobného ( skoro vůbec nejede a žere to ) a byla tam rada něco ve stylu buď vyčistit katalizátor nebo ho dát uplně pryč a nebo že může být něco s lambda sondou.Může to platit i mém případě?
Coupe 98/ 1,6 16v
http://www.mmtuningauto.cz/... vše okolo tuningu
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Není výkon

Příspěvek od mirpie »

o dost je o kolik? Já taky nemám problémy jet s Coupé za 14litrů..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Není výkon

Příspěvek od DEDe »

a co zvuk motoru ? jestli ti to fakt nedelaj svicky a nevynechava ti treba jeden valec, ja mel takle pridusenyho formana ale slo to poznat na zvuku presne jak rikas proste to jen nejede a maximalni rychlost se taky snizi ale ted si nejsem jist jestli to pak neslo blbe i do otacek a to ty rikas ze mas v poradku. dalsi vec kdy sem to mel pridusene a vubec to nechtelo jet byla lambda sonda to bylo neco podobneho ale navic blbly i otacky na vonobeh melo to tendenci obcas chcipat.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
luigi.AZ
*
Příspěvky: 40
Registrován: 30 pro 2008, 00:44
Bydliště: Havířov

Re: Není výkon

Příspěvek od luigi.AZ »

zvuk motoru je ok a svíčky jsou docela nové ještě.Ta spotřeba se pohybuje nad 10 litry minimálně.asi by to mohlo být lambdou ale nejsem si jist nejsem mechanik a zřejmě mám i katalizátor v ... tak nevím může to mít takový vliv na chování auta?
Coupe 98/ 1,6 16v
http://www.mmtuningauto.cz/... vše okolo tuningu
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Není výkon

Příspěvek od black_sheep »

luigi.AZ píše:zvuk motoru je ok a svíčky jsou docela nové ještě.Ta spotřeba se pohybuje nad 10 litry minimálně.asi by to mohlo být lambdou ale nejsem si jist nejsem mechanik a zřejmě mám i katalizátor v ... tak nevím může to mít takový vliv na chování auta?
10litru?? ty jo, to je o dva vic nez muj dvoulitr....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Není výkon

Příspěvek od laxo18 »

treba skusit aj diagnostiku ci nebude nieco v elektrike
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
luigi.AZ
*
Příspěvky: 40
Registrován: 30 pro 2008, 00:44
Bydliště: Havířov

Re: Není výkon

Příspěvek od luigi.AZ »

Pomohly by rozvody? a na kolik by mě to asi vyšlo?teď jsem mimo republiku tak nemůžu nic dělat ale shaním info aspoň.DÍKY
Coupe 98/ 1,6 16v
http://www.mmtuningauto.cz/... vše okolo tuningu
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Není výkon

Příspěvek od Jerry159 »

Jen tak pro zajímavost ..brácha je vyučený automechanik? že nepozná pokuď klouže spojka....je většinou taky pěkně cejtit......a to co jsem četl zase vypadá na spojku..otáčky rostou a rychlost neroste....stalo se mi to že když mi odešla spojka tak mě i siera předjela :D tak jsem se nenechal podřadil za 3 a najednou otáčky vyletěli nahorů a já jel furt stejně....pak jsem musel počkat až spadnou a vyrovná se motor s převodovkou na stejné otáčky a pomalinku zrychlovat......nebo jsem to poznal tak že na srazu na sprintech s Mirpiem mě proklouzla a dal mě na prdelku :( :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Není výkon

Příspěvek od mirpie »

na prdelku bys dostal i tak :)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
avantasius
Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2009, 12:37

Re: Není výkon

Příspěvek od avantasius »

Zdravim lidičky
Je to tejden co jsem si koupil coupe g1 1,6 16v,a asi dva dny nazpět mi to začlo dělat až na pár výjimek stejný příznaky.
Je to líné,motor zní tak jako štěkavě,a navíc mi něco začalo rachtat v motoru.Tak jsem se jen chtěl zeptat,když jste to tady řešili,jestli jste nepřišli na to co by mohlo omezova takhle hodně výkon.Měl jsem možnost se svézt ve Fabii 1,2 HTP a ta má oproti tomu coupe sakra odpich...
Arvinger
*
Příspěvky: 11
Registrován: 11 srp 2010, 13:06
Bydliště: Albrechtice u Českého Těšína

Re: Není výkon

Příspěvek od Arvinger »

Mam uplne stejny problem,,, mam pocit ze to ma spotrebu tak 11-12l jak sem to pocital a pritom mi to vubec netaha,,,hlavne pri rozjezdu na 1,-3, rychlost,,,a maximalku jsem nemohl pres 140 pretahnout,,,, nemam pocit ze by to delalo kraval,nebo moc cukalo,,,ale kdyz seslapnu plyn na 1. na doraz tak se mi to rozjizdi jak fotruv diesel na 3. :\\ A to asi neni dobre,,, motor mi trochu klepe ze strany kde je retez,,, asi bude trochu povoleny ale to by nemelo mit prece takovy vliv na vykon ????? Poradte pls
Btw...mam Coupe 1,6 r.2000 najeto nejakych 85000 pouze...motor prece nemuze byt v haji
Uživatelský avatar
Garen
*
Příspěvky: 75
Registrován: 29 črc 2008, 22:05
Bydliště: Zábřeh

Re: Není výkon

Příspěvek od Garen »

Dá se říct, že mám podobný problém. Jen asi s tím rozdílem, že když jedu s autem trošku dýl, tak pak po zastavení je cítit smrad jako by se pálila guma nebo něco takovýho. Ovšem jde to z motorového prostoru, což mě zaráží.
Auto prostě nemá výkon, jako mělo dřív. Jako by se to stalo ze dne na den :-(
Spojku jsem minulý léto měnil, neujel jsem s ní ještě ani 10 000 km...
Hyundai Coupe 2.0 102kw r.v. 1997 žlutá
Uživatelský avatar
necrono
*
Příspěvky: 37
Registrován: 31 kvě 2010, 22:12
Bydliště: Šahy, Slovensko

Re: Není výkon

Příspěvek od necrono »

aj ja maaam probleem :D ked radim rychlost tak otacky mi neklesaju tak ako maju ..proste lezu strasne pomali dole pri vymacknutej spojke .. bol som na diagnostike a tam mi ujo doktor povedal ze jedine co mi vipisuje je lambda sonda .... a teraz sa vas pitam aky ma vpliv lambda na otacky motoru :?: ?? v tejto casti motoru nejako niesom doma .... a dala by sa lambda nahradit lambdov z octavie :idea: ??? ( taktiez ma 4 kable )
Obrázek
misan18
*
Příspěvky: 33
Registrován: 08 bře 2012, 19:00
Bydliště: Praha

Re: Není výkon

Příspěvek od misan18 »

Zdravím všechny. Mám Coupe 1.6L na LPG. Mám podobný problém, co se výkonu týče, auto je líné jako kdyby mělo 50 KW a ne 85KW.. mám ještě fiat mareu weekend, taky 1.6 a rozdíl v akceleraci je přímo příšernej, přitom marea má o 9KW míň a váhově jsou na tom podobně. Na autě už jsem vyměnil : kompletně nová celá spojka a olej v převodovce, rozvody, nové svíčky a vzduchový filtr.. Zdá se mi, že někdy je auto živější a někdy zase línější, ale nevypozoroval jsem na čem to závisí, ale to může být jen můj dojem, nevim jestli se mi to nezdá. Byl jsem s tím u mechanika, jenže hyundai nemůže načíst, takže nic nevím.. Nenapadá váš, jak by to šlo vyřešít?
EX : Citroen ZX break 1.6i

Hyindai Coupe 1.6 16v LPG
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“