Carbon

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: Carbon

Příspěvek od r_e_n_e »

he he... Tesco stierace... :lol:
tiez ich mam... :mrgreen: na zimu su ok.
Reklama
 

megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Carbon

Příspěvek od megaladon »

nalepene pekne ale mohls to kurde trosicku umyt kdyz uz se tim chces chlubit...... a jen ta predstava ze tohle krasne auto jezdi nekde zaprasene jako nejaky leand rouver.. :oops: ale jinak nalepene pekne, ja chcu zatim teda polepit kapotu, strechu, viko kufru a nove kridlo co pujde na zadek a bavil jsme se s poldama tady ze je jedno jakou mas nalepku, pokud neni zmenen lak pod ni tak s tim nesmi byt zadny problem viz treba auta mm reality v papirech napsna bila barva a jezdi cele zelene, jde o to ze kdyz se ta nalepka serve tak jestli zakladni lak zustal neporusen a je vice nez na 70% stejny.....
Najčos 001
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2011, 12:02

Re: Carbon

Příspěvek od Najčos 001 »

Chlubit jsem se nechtěl jen jsem chtěl ukázat jak to vypadá na :tus: a pokecat s někým kdo si to chce dělat a podělit se ze zkušenostma :D jo taky jsem uvažoval na střeše ale mám černá okna a kapota s křídlem stačí at to není přeplácané.nojo je špinavé taky měto štve ale musím jezdit a u nás silnice hnus však v sobotu pude do pucu :wink:
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od 89majlo96 »

moze tu niekto napisat postup ako lepite tie folie ? Nebude sa to odliepat ?
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Carbon

Příspěvek od LiberaleMiguel »

když koupíš kvalitní folii tak se to určitě odlepovat nebude ;-)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: Carbon

Příspěvek od Karamusa »

měl jsem to rok na střeše a prošlo to horkem i tedka mrazem(-30C) a vše OK.pořádně očistit,odmastit,a bud to nanest na suchou plochu a nebo zvlhčenou vodou(ale chce to delší čas než se odpaří zbilá vlhkost co je mezi folii a plochou) hlavně nenanášej vodu s jarem jak jsem někde i slyšel,sice se stím lépe manipuluje ale jar rozpouští lepidlo
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od 89majlo96 »

Pocul som ze ak sa odmasti cela lepena plocha tak to pri odliepani strhne aj lak. Vraj sa maju odmastit len lepene okraje. Ale po piatich rokoch by to malo ist dat dole aj bez laku.
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od jamie.thomas »

Když tak koukám na ty fotky, konečně si alespoň reálněji dokážu představit, jak to moje coupe bude vypadat ;-) Pokud vše dobře dopadne, za 1-2 měsíce už vám sem konečně po 3 letech hodim taky nějaké fotky alespoň udělaného exteriéru.

Nevolil jsem sice fólii (nic proti vám kluci), ale ta mi je strašně proti srsti, no ale budu mít také verzi s carbonovým "pruhem" stylu kapota, střecha, výko, jen s rozdílem že kapota i výko jsou original udělané z carbonu a střecha se potahuje pravými carbonovými vlákny a zalakuje. Aktuálně se auto celé lakuje do barvy, takže pak snad už uvidíte fotky :-D ;-)
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od KUPIS »

=D> =D> =D> Bravo..
Obrázek
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Carbon

Příspěvek od LiberaleMiguel »

tak to se fest těším. Na kolik tě vyšel karbonový kufr a kde to máš dělané ?
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od jamie.thomas »

LiberaleMiguel píše:tak to se fest těším. Na kolik tě vyšel karbonový kufr a kde to máš dělané ?
Výko kufru mě vyšlo cca na 25 000 CZK. Je to výrobek společnosti FlyRide, kupovaný přímo od nich z USA + transport lodí a 3 měsíce trpělivosti ;-) Ale VELICE kvalitní produkt, který si myslím, že tu nikdo nemá.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Carbon

Příspěvek od LiberaleMiguel »

a rozdíl váhy oproti originálu ? nemáš odkaz kde se to dá koupit ? rád bych viděl jak to vypadá
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od jamie.thomas »

LiberaleMiguel píše:a rozdíl váhy oproti originálu ? nemáš odkaz kde se to dá koupit ? rád bych viděl jak to vypadá
Teď bohužel nevim o kolik je rozdíl ve váze, ale info už maji na webu flyride.com. V mém připadě nebyl důvod koupě váha ale zejména design. Vzhledem k té masivní muzice v kufru mi už ani tahle váha moc neulehčí ;-)
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Carbon

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Moh bys hodit prosimtě přímo link ? To nějak nemůžu najít to stránku. Dik Jsem na to tvoje Coupátko fakt fest zvědavý. Jsi ve skupině na Facebooku ?
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Carbon

Příspěvek od jamie.thomas »

LiberaleMiguel píše:Moh bys hodit prosimtě přímo link ? To nějak nemůžu najít to stránku. Dik Jsem na to tvoje Coupátko fakt fest zvědavý. Jsi ve skupině na Facebooku ?
Ty jo ani nevim. Na Facu sem jako "Jamie Surehand Thomas". Tady je link: http://www.flyryde.com/Products/Exterio ... 08%20.aspx
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“