iPod / iPhone

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od XMira »

Mimochodem, není to tenhle kabel? Sice neoriginální, ale zas nestojí 1300Kč.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.34654
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od FISHkaa »

má šanci to někdo zkusit? 8) =D>
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
labtor
**
Příspěvky: 115
Registrován: 02 zář 2009, 10:37
Bydliště: Praha,Brno

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od labtor »

kábel ako kábel. a tie origo sú len zderstvá. pokiaľ nájdeš niečo seriózne čo sa ti hneď nepoláme a nechceš nejaké špeciálne pozlátené konektory tak ti to môže byť jedno.

na slovenskej stránke :hyu: som ho našiel dokonca za 82,56 € pre imodel i30 čo je už naozaj veľmi veľa. pre i20 stojí 62,53€
a pre ix35 ho v ponuke ani nemajú. mňa by zaujímalo aký je v tých kábloch rozdiel :D dokonca majú aj rovnaké číslo pri tom napísané. majú v tom bordel... :roll:
Naposledy upravil(a) labtor dne 30 čer 2010, 09:15, celkem upraveno 1 x.
SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT 7 miestne
----------------------------------------------
ACCENT 1,5 12V MT
----------------------------------------------
Coupé 2.0 CVVT
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od XMira »

FISHkaa píše:má šanci to někdo zkusit? 8) =D>
To zkusíš jednoduše. Prostě se připravíš o jeden oběd v závodce a objednáš kabel. V nejhorším to nebude zase až taková ztráta :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od juramac »

Tak problem s vystupem zvuku z navigacni aplikace Navigon z iPhonu je vyreseny. Nastesti je mozne v predvolbach aplikace zvolit vystup zvuku, zda do repro auta a nebo repro telefonu. Pokud zvolim vystup do telefonu, tak zvuk-povely z Navigonu, jde z repro telefonu, zatimco v aute hraje dal hudba z radia. Jen je zarazejici, ze o teto volbe neni v manualu aplikace nikde ani slovo, musel jsem to hledat pomerne dlouze na webu......jeste ,ze ten Google mame..... :D

Jinak k tomu neoriginalnimu kabelu - mam jen ten originalni, dostal jsem ho od sveho prodejce k autu, jako darek zdarma, ale do neoriginalniho bych osobne nesel. Je mozna o par stovek levnejsi, ale mam veskrze negativni zkusenosti s jinymi neoriginalnimi kabely pro iPhone, konkretne s kabely na prenos videa z iPodu/iPhonu do televize.Originalni kabel Apple ma v sobe jakysi chip, ktery neoriginalni kabely casto nemaji a proto s nimi napriklad video prehravat nejde. Obavam se, aby podobny problem nebyl i u neoriginalniho kabelu pro prenos audia do radia v ix35. Mozna se mylim, ale neprekvapilo by mne to.
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od kubad »

XMira píše:Mimochodem, není to tenhle kabel? Sice neoriginální, ale zas nestojí 1300Kč.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.34654
na IX55 mě ten kabel z DX bohužel nefunguje, ale k autu sem od prodejce dostal originál takže nemám problém :D
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
yves_tr_cz
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2012, 21:07

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od yves_tr_cz »

juramac píše:Podle informaci na webu je mozne pripojit do audia iPod , ale jen prostrednictvim specialniho kabelu, ktery se zasouva do USB i AUX najednou a obsahuje udajne chip, ktery umoznuje ovladani iPodu z volantu . Zajimalo by mne, jestli je tento znackovy Hyundai kabel soucasti dodavky, nebo zda je potreba si jej objednat extra, jako prislusenstvi a take by mne zajimalo, zda je funkcni i s iPhonem. S iPod Touch funkcni udajne je. Mate nekdo vice informaci nebo zkusenosti s timto kabelem a resenim pripadne z jinych modelu?

Mám i30 ve výbavě Trikolor Exclusive a iPhone 4. Kabel se mně nechtělo kupovat za neuvěřitelně mnoho peněz od dealera, a tak jsem zapátral na eBay. A byl jsem úspěšný. Za USD 10 (včetně poštovného) mi z Hong Kongu dorazil během cca 14 dnů. Funguje naprosto bez problémů a jsem přesvědčen, že je naprosto univerzální pro celou řadu vozů Hyundai. Bohužel není k dispozici kabel delší než oněch cca 30 cm, ale i s tím jsem si poradil poměrně dobře. Koupil jsem držák, který se zastrčí přes těsnící kroužek do 12V napájení. Na těle držáku je zástrčka replikovaná, takže o ni nepřijdete a můžete tak cokoliv dalšího připojit. Dál je na kotvící části těla držáku vyvedeno 2 x USB. Držák funguje bez problémů. Sice se na jeho vrcholu iPhone na nerovnostech krapet pokyvuje, ale není to žádné drama. V iPhone mám nainstalovanou navigaci TomTom. Je nastavitelná tak, že při přehrávání hudby z iPhone (režim iPod) ztiší hudbu kvůli navigačním pokynům. Tohle řešení můžu doporučit. Stejně tak doporučuju (i když je to o 30 éčkách za rok) přikoupit si k TomTom i službu HD Traffic. Tahle věc už mě dostkrát zachránila před zácpou, nabídla objízdnou trasu, prostě bezvadná funkcionalita. Když se vrátím zpět k podpoře iPhone (iPod) v i30, ovládání je pro náročnější poněkud těžkopádné, ale i zde je řešení. Z volantu umíte ovládat pouze přepínání skladeb na předchozí/následující a samozřejmě hlasitost. Zbytek děláte na ovládacím panelu "autorádia". Řešení/usnadnění ovládání spočívá v sestavení dostatečného počtu playlistů v iTunes, synchronizaci s telefonem. Na ovládacím panelu pak zvolíte, který playlist chcete přehrávat a odpadne tak poněkud nepohodlné hledání interpretů/žánrů či samotných skladeb otočným voličem. Suma sumárum, jsem spokojený.
Yves
Hyundai i30 Trikolor Exclusive (Ice Blue), 1.6 CRDi VGT 85kW, 255Nm
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: iPod / iPhone

Příspěvek od FISHkaa »

Tak sem se odhodlal a koupil ( http://www.ebay.com/itm/330723851992?ss ... 1439.l2649 ) kablík za pár korunek.

S mým, jinak nevyužívaným iPodem nano či co to je za bazmek, to funguje skvěle. Nechápu proč ovládání hudby nefunguje stejně pohodlně i na USB flashu! Ipod se ovládá pravým kolečkem na autorádiu (líp než samotný jabko) - parááda.

Konečně ta divná jablečná věc, co mi ležela doma a prášilo se na ni, našla užitek :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“