Bouchání přední nápravy

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Červ
*
Příspěvky: 34
Registrován: 20 pro 2011, 19:34

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od Červ »

Taky jsem nečekal jinou odpověď. Ale taky jsem nečekal, že administrátor bude tak rychlý a smaže příspěvek s konstruktivním návrhem poslat stížnost na dtest.cz.
2011, IX20 1.6 CVVT, Tricolor
Reklama
 

Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od airwaves »

Vydával různé zvuky. Pískal, prděl, kukal,
kokrhal atd. atd., nevylučuji, že i to slavné „p–š–t“ dal k lepšímu

http://strycekjedlicka.webnode.cz/news/ ... jedlickou/
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
kubizn
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2011, 20:28

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od kubizn »

Červ píše:Taky jsem nečekal jinou odpověď. Ale taky jsem nečekal, že administrátor bude tak rychlý a smaže příspěvek s konstruktivním návrhem poslat stížnost na dtest.cz.


Omlouvám se, ale byl jsem to spíš já sám, nechtěně jsem si to asi vymazal. Jinak psal jsem, že jsem vlastník ix 20 a mám stejné problémy s hlukem a odskakující nápravou. S panem Jedličkou se nedá jednat, asi 3 krát mi napsal, že jim nikdo nepředložil výsledky měření a auto je v pořádku. Myslím si, že by tedy bylo dobré vyzkoušet podat podnět na dtest.cz o tom, že ix 20 je potencionálně nebezpečná. Protože jednání s Hyundai asi nikam nepovede a pokud by nás bylo více tak by se tím možná někdo začal zabývat.
Uživatelský avatar
geoch
*
Příspěvky: 22
Registrován: 12 bře 2012, 07:12

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od geoch »

Zdravím všechny,

pánové, jelikož mám ověřené informace ohledně toho, co je vše možné v této zemi konkrétně související (i když jako až cca třetí v přímé řadě) s HMC a např. s jejími dodavateli (kolik lidí HMC zaměstnává !!- obdobně jako jedna firma v blízkosti např. Radvanic- taky je rozhodující počet zaměstnaných osob!!!, ale to je s jiného soudku), tak si nedělám iluze o tom, že by se konstruktivně reagovalo na nějakou, byť oprávněnou stížnost zákazníka, protože by nastal problém a tím snížení zisků!? Tady nejsme v Americe! Pokud se toho tématu a problému ( a ten prostě je, to nikdo nazamlží) nechytne špičkový žurnalista v TV NOVA nebo ČT 1 a nepůjde to v jednom z hlavním vysílacích časů, (které jsou nejsledovanějšími), tak nemá nikdo z nás sebemenší šanci!! Budu se rouhat, ale i nehoda se smrtelnými následky díky problému popisovanému v tomto vláknu, nebude asi zřejmě důvodem k odstranění závady, protože právní výklady mohou být bezbřehé... uzpůsobení.......
Tímto na toto téma končím veškeré příspěvky, protože......
ix20 3/2012 1,4 CVVT /66kW Blueberry metalická
kubizn
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2011, 20:28

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od kubizn »

Ono to je možná ten problém, že nejsme v Americe. V Americe by už dávno běžel soud, ale tady to každý po napsání pár emailů vzdá. Psal někdo na vámi zmiňované televize nebo do jiných médii? Pochybuji. Takže dokud se nějak neozveme, nikdo si nás nemůže všimnout a Hyundai to řešit nebude. Aspoň toto je můj názor.
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od airwaves »

Snad si Hyundai vezme příklad a zachová se stejně férově co?

Volkswagen rozšiřuje kulanci, tedy pozáruční, čistě dobrovolný příspěvek na řešení závad způsobených chybou výrobce, na motory 1,2 TSI a 1,4 TSI s problémovými rozvodovými řetězy. Činí tak v reakci na tlak německých zákazníků i médií.


Plná kulance se bude vztahovat i na starší vozy a na vozy s více najetými kilometry.


Podmínkou plné kulance na starší vozidla je však bezchybné plnění servisního plánu. Opravy jednotlivých motorů bude Volkswagen řešit individuálně.



http://www.auto.cz/kauza-tsi-vw-rozsiru ... tory-66621
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
dm29
*
Příspěvky: 90
Registrován: 04 pro 2011, 10:45

Re: Hluk podvozku a tvrdé rázy

Příspěvek od dm29 »

Neviem ci je to uz vyriesene alebo nie ale mam skusenosti s buchotom na nerovnostiach v inom aute ked som si dal vymenit tlmice vsetko bolo OK, prisla zima a zacal sa objavovat buchot od podvozka na malych nerovnostiach stacil aj zvlneny asfalt.
Ked sa po zime oteplilo prestal aj buchot od podvozka a takto sa to opakovalo kazdu zimu :!: . V tych tlmicoch je asi nejake gumove tesnenie ktore v zime stuhne a vydava pri pohybe piesta taketo zvuky.Inak su tlmice OK
Hyundai i30 comfort 1.6 Mpi 2012
honza11111
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2012, 17:53

Vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od honza11111 »

Ahoj vsichni uz v druhem autoservisu resim problem s mou predni napravou ktera boucha i na sebemensich nerovnostech a bylo mi receno ze problem je resen uz i v nosovicich a jedna se o konstrukcni vadu.V danem servise uz tuto vadu vyresili tim ze vymenili tlumice ale pozor!!!Mam benzinaka a musi tam dat tlumice na naftaka ty benzinove maji proste nejakou vadu a bouchaji jak o zavod.V pondeli jdu na tu vymenu a jsem tedy zvedav ale rikali ze predemnou to uz reklamovali dva majitele ix20 a s opravou byli pry spokojeni a buchot napravy zmizel.Takze pro vsechny co vam to boucha u benzinaku trvejte na vymene tlumicu a chtejte jen ty co jsou na naftaka a oni vam to musi vymenit protoze me bylo receno ze tento zpusob reklamace je oficialne schvalen takze trvejte na svem!!!!!!
spitfire2
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2012, 13:27

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od spitfire2 »

Ahoj, mohl by jsi napsat ve kterem servisu to bylo? v Pardubicích ani v HK o tom zatím nic nevědí
honza11111
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2012, 17:53

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od honza11111 »

v usti nad labem a pred tim jsem byl v chomutove a tam mi nepomohli a v usti mi rekli ze je to prvni servis ktery tento problem vyresil a zavadu dokazali odstranit
honza11111
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2012, 17:53

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od honza11111 »

ale dle me to mas trosku z ruky tak to zkus treba v tech pardubicich at se kouknou do toho jejich systemu v pc a tam jsou pry zaznamy jak jakou reklamaci vyresit protoze kazdou reklamaci a jeji reseni musi schvalit a timto postupem je to schvalene takhle mi to bylo receno
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od iggyno »

Franta mal Diesel a co s nim?
1,6 AT
40500km
honza11111
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2012, 17:53

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od honza11111 »

a frantovi to taky boucha?ci co?mozna by bylo lepsi psat celou vetou ne?
Uživatelský avatar
dedula
*
Příspěvky: 61
Registrován: 31 črc 2011, 19:49

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od dedula »

honza11111 píše:Ahoj vsichni uz v druhem autoservisu resim problem s mou predni napravou ktera boucha i na sebemensich nerovnostech a bylo mi receno ze problem je resen uz i v nosovicich a jedna se o konstrukcni vadu.V danem servise uz tuto vadu vyresili tim ze vymenili tlumice ale pozor!!!Mam benzinaka a musi tam dat tlumice na naftaka ty benzinove maji proste nejakou vadu a bouchaji jak o zavod.V pondeli jdu na tu vymenu a jsem tedy zvedav ale rikali ze predemnou to uz reklamovali dva majitele ix20 a s opravou byli pry spokojeni a buchot napravy zmizel.Takze pro vsechny co vam to boucha u benzinaku trvejte na vymene tlumicu a chtejte jen ty co jsou na naftaka a oni vam to musi vymenit protoze me bylo receno ze tento zpusob reklamace je oficialne schvalen takze trvejte na svem!!!!!!
Dej vědět jak jsi dopadl a jestli se to zlepšilo.Dík.
ix 20 1,4 Trikolor Glowing Red 2010
ix 20 1,6 Trikolor White Sand 2019
honza11111
Příspěvky: 7
Registrován: 11 črc 2012, 17:53

Re: ix20 vyřešení problému bouchání přední nápravy

Příspěvek od honza11111 »

ahoj vsem tlumice vymeneny zavada odstranena vse je super nic neboucha
Odpovědět

Zpět na „ix20“