RZ (SPZ) na přání

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Váš názor na RZ na přání

Líbí se mi a určitě si ji pořídím
2
5%
Líbí se mi, ale na svém autě to považuji za zbytečné
9
24%
Líbí se mi, ale je to pro mně moc drahé
8
22%
Nelíbí se mi a neuvažuji o ní
9
24%
Je mi to jedno
9
24%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od David PLEVA »

Mexican píše:IMHO znacku SATAN urady nedovolia
Tento dotaz jsem adresoval tiskovému mluvčímu MD již během června, kdy mi bylo sděleno, že kombinace znaků SAT 666AN nijak neodporuje novele zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích a po spuštění rezervačního systému si ji lze řádně zarezervovat.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od FISHkaa »

RZ může být přišroubována, ale musí se to provádět inteligentně, tj. ne třeba 20kou šroubem a maticí :mrgreen: A měla by tam být bílá krytka či přestříkaný šroub na bílo 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Hardcam »

Tak to mam, dekujeme, nasedano :D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od FISHkaa »

David PLEVA píše:
Mexican píše:IMHO znacku SATAN urady nedovolia
Tento dotaz jsem adresoval tiskovému mluvčímu MD již během června, kdy mi bylo sděleno, že kombinace znaků SAT 666AN nijak neodporuje novele zákona o podmínkách provozu na pozemních komunikacích a po spuštění rezervačního systému si ji lze řádně zarezervovat.
čertovský dotaz :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Haer »

Ted jeste aby se na znacku nevztahoval nejaky trademark, protoze tuhle RZ jsem kdysi videl v jednom ceskem serialu, i kdyz mela byt nemecka a ne ceska :)
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od 69pavel »

tak chlapci stim provrtanim a naslednym prisroubovanim se pletete, pokud je to uz nova SPZ se znakem statu pro EU ,tak je celoreflexni,do te se vubec nesmi vrtat, pokud to mate provrtane a sroubkem chycene,klidne se muze stat ze kdyz trefite na dusledneho kokota ve stejnokroji tak nasledne vam urad necha ty znacky zaplatit jako znicene vlastni vinou ,provrtane vratite a dostanete za dalsi radnou uplatu nove.

jinak uz se stalo ze na sidlisti staly dve auta vedle sebe, vnoci si nekdo vypujcil pro natankovani znacky a zase je dali zpet, maijtele to zjistili tak ze meli prohozene znacky mezi sebou,proste je vratili na jine auto ,po nejake dobe obema prisla obsilka na podani vysvetleni ze ujizdeji bez placeni od benzinek,samozrejme ze ztoho vyvazli bez ujmy nebot nesedel typ vozu, ale jak bylo psane kdyz trefi na stejny typ tak potom majitel je nahrany,navic to litani kolem toho j neprijemne.

treba by pomohlo davat pod spz trosku semtexu,kdo vi treba by to pomohlo a meli bychom o nekolik zmrdu min-pardon za hrube slovo
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od David PLEVA »

Haer píše:Ted jeste aby se na znacku nevztahoval nejaky trademark, protoze tuhle RZ jsem kdysi videl v jednom ceskem serialu, i kdyz mela byt nemecka a ne ceska :)
BINGO! A měl ji jeden pohřebák, pokud si ještě pamatuješ.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Yurii »

No značka na přání by měla význam jenom v případě že by majiteli zůstala napořád i při výměně auta (možná to tak bude myslím že se to i plánovalo).
Za sebe se mi ten nápad vcelku líbí ale je to drahé a nenutné.

S tím šroubováním do značky si asi nevybereme... vyhlášku jsem nečetl ale šrouby jsem do ní nemilosrdně narval bo tady lidi parkujou jak čuňata a už nejsem zvědavej na fízla co mne bude pérovat za to že jezdim bez přední značky a s rozpadlým rámečkem. Radši šrouby než bez. :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od David PLEVA »

Yurii: Značka na přání ti zůstává do konce tvého života, můžeš si ji pak přidělat na jiné auto, když to stávající prodáš.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Haer »

David PLEVA píše:
Haer píše:Ted jeste aby se na znacku nevztahoval nejaky trademark, protoze tuhle RZ jsem kdysi videl v jednom ceskem serialu, i kdyz mela byt nemecka a ne ceska :)
BINGO! A měl ji jeden pohřebák, pokud si ještě pamatuješ.
Jj, odvazel na zaver "mrtveho" dablika, ci co to melo byt, moc jsem to nesledoval :) Jednu z hlavnich roli hral Trojan, pokud si pamatuju dobre :)
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od David PLEVA »

Haer: Velmi dobře si to pamatuješ :-D
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od MICHAL77 »

69pavel píše:tak chlapci stim provrtanim a naslednym prisroubovanim se pletete, pokud je to uz nova SPZ se znakem statu pro EU ,tak je celoreflexni,do te se vubec nesmi vrtat, pokud to mate provrtane a sroubkem chycene,klidne se muze stat ze kdyz trefite na dusledneho kokota ve stejnokroji tak nasledne vam urad necha ty znacky zaplatit jako znicene vlastni vinou ,provrtane vratite a dostanete za dalsi radnou uplatu nove.

jinak uz se stalo ze na sidlisti staly dve auta vedle sebe, vnoci si nekdo vypujcil pro natankovani znacky a zase je dali zpet, maijtele to zjistili tak ze meli prohozene znacky mezi sebou,proste je vratili na jine auto ,po nejake dobe obema prisla obsilka na podani vysvetleni ze ujizdeji bez placeni od benzinek,samozrejme ze ztoho vyvazli bez ujmy nebot nesedel typ vozu, ale jak bylo psane kdyz trefi na stejny typ tak potom majitel je nahrany,navic to litani kolem toho j neprijemne.

treba by pomohlo davat pod spz trosku semtexu,kdo vi treba by to pomohlo a meli bychom o nekolik zmrdu min-pardon za hrube slovo
Mne osobně paní při vydávání SPZ řekla ať si ji raději chytnu na dva šroubky, že se to ztrácí, ale ať neprovrtám písmena.
.........
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Martun »

Tak co mě se týká, mě se značky VIP líbějí, skoro vždy jsem je měl a mám i teď. Ani v tom nevidím nic snobského. Prostě někdo "na to " je a někdo zase ne...To televize z toho dělá "kmotrovské" značky. Značka zato nemůže.. Trpišovský by se choval jako debil, i bez 2222 na spz.. a že je před úřady "přeznačkováno"? No čemu se divíme, když jsou u zdroje..
Ani neplatí pravidlo, že VIP značky mají jenom luxusní vozidla.. Například asi před rokem jsem na fórum dal auto se značkou 3E3 3333.. A byl to Tiguan.. V Teplicích jezdí obyčejná fábia s 6666 a co hlavně, jelikož jsem na ty značky zatíženej, dost si jich všímám, co je luxusního na návěsu za kamion?? :lol: a to měl 1111 a potkal jsem i ješte jeden a ten měl 3333 ... Holt je to o známých.. A tedy i zřejmě o penězích... No a? Když to chce a má nato, proč ne?
A spz na přání? Taky jsem pro.. Ať si je koupějí když chtějí.. Stát dostane docela slušný bakšiš, pokud se to někde opět neztratí - použije se to třeba na obnovu silnic, a člověk bude spokojen s kombinací jakou si představuje.. Kór, když ta RZ půjde s ním na další auto které si koupí..
Takže já to kvituji s povděkem
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Hardcam »

+1
btw, kamarad ma na 15 let stary Honde CRV 0000 (serii psat nebudu, ale je taky dost dobra), dela sefa na STK a tata sefa na odboru dopravy :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: RZ (SPZ) na přání

Příspěvek od Martun »

No kdyť říkám... Jsou u zdroje..
Tady na úřadě na přihláškách dělá kluk ten měl taky 0000 (to jsem si původně myslel že jako číslo nejde, že to začíná jedničkou, ale už je tam ta předvolba, takže to jde) a teď má zas myslím 4444 , nebo tak něco... Prostě zase 4 stejný.. Znám dvě porsche které maji spz 0911 .. Pro obyčejné auto nic neříkajíci značka, pro 911 pecka! =D> No a poslední zkušenost, známý má Q7 a má značku 0707 .. a nenapadlo ho samozřejmě nic jiného, než vzít černou izolačku a z 0 udělat Q ... :lol: chvili i tak jezdil.. Bez jakých koliv problémů.. To uvádím jen tak, pro fór, jinak takovéto úpravy neschvaluji, aby mě někdo nenapadnul .. :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „Pokec“