Klady a zápory ix20

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Limitz »

ten kufr je asi tak všechno :D měl sem ho týden a naštěstí jenom na krátké trasy, ale jednou sem musel jet Zlín - Praha - Zlín a byl sem zralý na lázně :D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Reklama
 

pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od pepe pedro »

ten kufor nemá až taký velký od nášho.Škoda že šikmáči nedali také zadné sedačky-čo sa dajú lahko vybrat.A miesto za volantom-tam sa škoda nechytá :lol: :lol: My sme toška pri tele a v Šemíkovy máme miesta habadej :D/ To romster neustojí :D :D A ešte ten ich stredový tunel!!To je jak pre rákosníkou [-o<
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Hardcam »

to zluty je docela hezky :D
jinak ve Svete Motoru - Special Ojetiny pisou, ze Roomster je v kombinaci s atmosferickou 1.4 16V popr. 1.9 TDI jedna z nejpovedenejsich Skodovek a ze si ze svych mensich i vetsich sourozuencu vzala to spravny. Ale co tri stranky, tak zminka o TSI a jejich poruchovosti. Kdyz jsem tady pred dvema lety psal, ze TSI nebude spolehlivy, ze se o to vetsina majitelu ani nedokaze postarat a ze takovy auto nechci ani videt a co nejdyl se budu drzet atmosfery, tak jsem byl za nemoderniho blbce. Tak budme radi, ze nam Hyundai zadny maly turbomotory nepodsouva :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
bobo447
Příspěvky: 5
Registrován: 07 črc 2012, 23:44

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od bobo447 »

No budu první chválit.Mám IX20 Comfort 1.6 6ti kvalt.Cena byla 412 000 po slevách 340 000 kč od 1.6 2012.Nalítáno 2600 Km a poznatky? Pohodlí interier exterier ok.Jízdní vlastnosti nadprůměr.Poznal jsem i jak pracuje ESP(paráda).Spotřeba prvních 1000km 7.2 dnes 6.9 dle PP.Ale jsou tu nedostatky.Pokud se podíváte na přední podběhy v místech kde jsou uchyceny tlumiče tak uvidíte otvory směrem do motorového prostoru.To není moc dobré když jedete po špinavých cestách a navíc těmi otvory prochází kabeláž(prodření kabelu).Když otevřete kapotu tak si všimnete že na kapotě v místě kde je oko pro zámek je guma o délce asi 50 cm.Tak jsem udělal test a na horní hranu masky nasypal děcký pudr.Zavřel kapotu a jel.Proudem vzduchu který proudí mezerou mezi kapotou a maskou tak rozprášil do prostoru motoru.Otázka zní proč ta guma není po celé hraně až k oknu.Když se podiváte do motoru tak vidíte až na zem - proč tam není podběh.Kapota samá není odhlučněná.No a to je zatím vše na co jsem zatím přišel.
Jinak pro ty kteří si chcou kopit plasty- tak dveřní 4ks.páte dveře 1ks. prahy 4ks. deflektory 4ks. dohromady 2400 kč v Polsku kupované.
Inka
Příspěvky: 8
Registrován: 18 bře 2012, 20:03

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Inka »

Jen jeden poznatek o kufru Roomstera. Na litry je sice větší, ale kvůli extrémní úzkosti do něj např. nedáte nerozložený kočárek. To byl důvod proč jsme Roomstera z výběru rodinného vozu hned vyřadili. Doporučuji vyzkoušet!
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od mmv »

no, nesložený kočár tam taky nedáme, a to máme kočáry 2, naštěstí se vejde složený naplacato podélně na stojato, kdyby ani toto neklaplo, tak jsem IX 20 nekupoval :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

Chlapi, po dlhšom čase píšem a mám hneď otázku. S autom som maximálne spokojný vzhľadovo, výbavou, ale... Je čas zimy a to, čo moje auto predvádza z hľadiska pukania, drnčania od plaubovky je volačo otrasné a nedá sa to počúvať. Je tu niekto z Vás, čo riešil tento problém a vyriešil? Už mi raz robili predný stĺpik, ale tentokrát mám obdobný problém, ako je u Kie Venga, drnčanie celej plaubovky pod oknom... Vie niekto poradiť, čo tam natlačiť alebo s čím to stlmiť ? robil niekto niečo podobné z hľadiska odstránenia ? Alebo to vadí len mne :(
skrabi
*
Příspěvky: 74
Registrován: 04 bře 2011, 11:30

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od skrabi »

Ahoj Erik
Tento problem mam aj ja, pred par mesiacmi som vsunul 2 kusky pevnejsej gumy pri A stlpiky vpravo aj vlavo, situacia sa zlepsila, ale obcas este stale pocujem neprijemne pukotanie, staci zatlacit na palubovku v strednej casti a prestane to. Rozmyslam co tam vlozit, idealne po celej sirke palubovky pod oknom a hlavne poriadne v strednej casti.
Toto doriesit ..... a nic viac ma netrapi :-)
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

Ďakujem SKRABI. Na Kia fóre som sa dočítal, že je dobré po celej šírke palubovky pod oknom, ako ty píšeš vložiť nejakä gumu. Niektorí dali bužírku, niektorí naskladali starú dušu z bicykla, dokonca jeden písal, že tam dal klinový remeň ](*,) tak skúsim pohľadať a porozmýšľať o takej gume, kde zohnať,aby to malo aj úroveň...
Uživatelský avatar
Shaman
*
Příspěvky: 39
Registrován: 26 lis 2012, 08:01

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Shaman »

stejne je to smutny, koupit novy auto, a doma ho jeste "dodelat", palubovku vysperkovat gumou od bicyklu, klinovym remenem :(
IX20 1,4 CVVT Tricolor White
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od airwaves »

No mě se to podařilo utěsnit loveckým salámem. Akorát tam padnul a je ticho. Nejezděte před obědem a berte léky podle předpisu.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od iggyno »

Hlasim podobny problem...sila je,ze to pukoce chvilu...potom nic...jak to aj odislo,to pride zase znova...ano vadi mi to a nie som si isty,ci sa s tym da pochodit v servise. Erik,neskusal si v TT? :)
1,6 AT
40500km
vtlait
*
Příspěvky: 46
Registrován: 01 črc 2011, 16:14

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od vtlait »

Ahoj Erik,nestíham sem písať, ale mám už 90 tis.km za 17 mesiacov a potom zhodnotím. ten problém s pukaním mi vyriešili v servise tak, že rozobrali prístrojovku a tá je totiž vsunutá do otvorov v plechu pod sklom. Takže to, čo sa zasunie do týchto otvorov olepili páskou s penou a mám tichúčko. Je pravda, že keď sa viac ochladí, tak sa plasty ozvú, ale inak je to konečne dobré. v mrazoch mi to robí aj Fiat Croma, či stilo aj Peugeot 308.
Hyundai iX 20 1,4 CRDi Style, RED
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

Ahoj Iggi. v TT som to neriešil, som ti písal súkromnú smutnú správu pred nedávnom :(
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Čo Vám vadí na IX 20 ? Vaše hodnotenia-klady a zápory !

Příspěvek od Erik-TT »

Ahoj Vtlait a ďakujem za veľmi dobrú info, aspoň budem vedieť v servise povedať, čo majú urobiť... To je niekedy lepšie, keď im dopredu povieš, ako to robia alebo robili v inom servise. Dík.
Odpovědět

Zpět na „ix20“