Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Hardcam »

Tak to bude odpovidat :D otec je taky MUDr. a sam vis, jak malej najezd km mame. Ani neznam moc jeho kolegu, co by s podobne starymi auty meli najeto hodne.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Amalfi »

Leendrix píše:apropo jen takovy detail :) jsem se tak dival na motor a teed si vsimam, ze u baterie byl pripevneny plasis na hlodavce co piska... a ten prodejce na to.. ahaaa a my co v tom aute stale piska :) Ale jinak o tom piskani necekl dokud jsem neupozornil na toho plasice :)
Ja ani nevedel ze takova featura existuje :) Obcas slysim na parkovisti takovy jemny piskot a to bude asi ono v nejakem aute. ja si rikal, tady ma nekdo neco z elektrikou, asi mu neco blbne. :) Ja se tady teda dozvim veci :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od David PLEVA »

Amalfi: koupil jsem v Hornbachu "MYŠOPLAŠ" za 299Kč. Je to na 9V baterii. pokud to pískalo stále, vydržela tam cca 8 měsíců. Já to upravil přes relátko. Pokud se na vodiči "15" objeví napětí, relátko odpojilo baterii. Patnáctka je ten vodič který se třeba používá i pro spínání DRL. V téhle úpravě to na Lantře vydrželo skoro rok a půl na jednu baterii. teď si to budu dělat znova na Sonatu, kunám NFce strašně chutná odhlučnění kapoty.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Leendrix »

mno já teď nové auto budu muset na 2-3 týdny odložit... objevila se mě možnost na změnu práce a stěhování do Brna... pokud by to vyšlo tak teď do nového auta nepůjdu ale pokud to padne tak ho snad zase začnu řešit :D

jinak přišlo mě, že to pískání bylo docela hlasité...
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Amalfi »

David PLEVA píše:Amalfi: koupil jsem v Hornbachu "MYŠOPLAŠ" za 299Kč. Je to na 9V baterii. pokud to pískalo stále, vydržela tam cca 8 měsíců. Já to upravil přes relátko. Pokud se na vodiči "15" objeví napětí, relátko odpojilo baterii. Patnáctka je ten vodič který se třeba používá i pro spínání DRL. V téhle úpravě to na Lantře vydrželo skoro rok a půl na jednu baterii. teď si to budu dělat znova na Sonatu, kunám NFce strašně chutná odhlučnění kapoty.
No ja parkuju na sidlisti a jeste jsem se s hlodavci nijak nekontaktoval tak mi davaji pokoj. Bydlet nekde v domku tak bych to asi musel resit. Ted aspon vim ze neco takoveho existuje :) U i20 kapota odhlucneni nema, ale na Outlanderu to je a to by bylo skoda nechat to sezrat kun*am :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“